Mehmet Helvacı'nın Twitter hesabı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Helvacı'nın Twitter hesabı

Cevap: Mehmet Helvacı'nın Twitter hesabı

09785938195466902821.jpeg

mehmet helvacı yeni bir iletin var

anladın sen :D

1- Galatasaray’ı tam bir dünya kulübü haline getireceğiz, takımlarımız başarıdan başarıya koşacak.

2- Kulübümüzü geleceğe taşıyacak bir misyon üstlenip, ses getirecek yatırımlar yapacağız.

3- Takıma 3 dünya çapında yıldız transfer ederek Avrupa’nın dikkatini üzerimize çekeceğiz.

4- Mali ve idari yapısıyla sadece Türkiye’ye değil, Avrupa’ya örnek bir sistem kuracağız.

5- En kısa sürede Galatasaray’ın adına yakışır bir ev, yeni Ali Sami Yen Stadı’nı yapacağız.

6- UEFA kriterlerine uygun ilk Türk spor kulübü olmanın gururunu hep birlikte yaşayacağız.

7- Sadece futbol şubesini değil, amatör branşları da tamamen profesyonel şekilde

yöneteceğiz.

8- ‘Galatasaraylıyım’ diyen herkesle iletişim kurup, birlik ve beraberlik ortamı yaratacağız.

9- Centilmenlik, saygı, dürüstlük, şeffaflık ve değişime açıklık ilkelerine sahip çıkacağız.

10- Önümüzdeki 10 yılda 7 kez süper Lig’de şampiyon olup, 2 kez Avrupa’da final oynayacağız.

OzhanCanaydin.jpg

Volume 2 Mehmet Helvaci ...

1- Galatasaray’ı tam bir dünya kulübü haline getireceğiz, takımlarımız başarıdan başarıya koşacak.

2- Kulübümüzü geleceğe taşıyacak bir misyon üstlenip, ses getirecek yatırımlar yapacağız.

3- Takıma 3 dünya çapında yıldız transfer ederek Avrupa’nın dikkatini üzerimize çekeceğiz.

4- Mali ve idari yapısıyla sadece Türkiye’ye değil, Avrupa’ya örnek bir sistem kuracağız.

5- En kısa sürede Galatasaray’ın adına yakışır bir ev, yeni Ali Sami Yen Stadı’nı yapacağız.

6- UEFA kriterlerine uygun ilk Türk spor kulübü olmanın gururunu hep birlikte yaşayacağız.

7- Sadece futbol şubesini değil, amatör branşları da tamamen profesyonel şekilde

yöneteceğiz.

8- ‘Galatasaraylıyım’ diyen herkesle iletişim kurup, birlik ve beraberlik ortamı yaratacağız.

9- Centilmenlik, saygı, dürüstlük, şeffaflık ve değişime açıklık ilkelerine sahip çıkacağız.

10- Önümüzdeki 10 yılda 7 kez süper Lig’de şampiyon olup, 2 kez Avrupa’da final oynayacağız.

OzhanCanaydin.jpg

ne demek istiyorsun

ziya paşadan ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz sözünüde helvacıya armağan ediyorum biri twitlesin pls :)

bide mümükünse takımın başındayken taraftar kendi işine baksın diyen babammıydı diye sorsun

her hafta maçtan sonra radikal kararlar aldık şu gün açıklıcaz açıklıcaz deyip taraftarı oyalayan kimdi

ya da ribery davasında ben en iyi avukatım galatasarayı büyük bi tazminatla bu davadan galip çıkarıcam deyip elindeki abuk subuk belgelerle dolaşıp bi halta yaramayan yine bu zat nerden tutsan elinde kalıyor hala insan içine nasıl çıkabiliyor anlayamıyorum doğrusu gerçi kendisinden karakterden şereften onurdan zerre taneciği bile olsaydı adnan polatın onurlu ve şerefli insanlar gibi istifaya davet ettiği gün adam gibi çıkar istifa ederdi

özet - helvacı helva şeker lokumlu helva

@mehmet_helvaci

Prof.Mehmet Helvacı

Evet yetişemez duruma geldim. Sorularınız yanıtlarımdan daha hızlı

mehmet helvacı evinde oturmuş şöminenin karşısında kucağında laptop üstünde pijamayla twitterı açmış bu sorulara cevap veriyosa benim kafamda soru işareti kalmamıştır kardeş,o herif başkan olursa galatasarayı bırakıyorum

Üst Alt