Mehmet Özbek Futboldaki Görevlerini Bıraktı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Özbek Futboldaki Görevlerini Bıraktı!

M.Yasin Çakmak‏ @NajaLegionis
Ne zaman ki Dursun Özbek ayrılır, o zaman Mehmet Özbek'in ayrıldığına inanırım. Gerisi basınç azaltma amaçlı masabaşı haberidir.

Bu üyelerin gazını alma çabası, yakınlarda çıkacak büyük transfer haberleri de taraftara yönelik olacak. Yerseniz...

Memonun istifasi eger baskiyla olsaydi yakin zamanda bugunkunden cok daha fazlasi vardi hatirlayin , 1 ay once filan

dursun "sonunda" kardesiyle floryanin olmayacagini anladi

yonetim istifa ettirilirse bu girisime inanirim . Ama yok cenk ergun , memo veya tudor ile degil

Ne zaman ki Dursun Özbek ayrılır, o zaman Mehmet Özbek'in ayrıldığına inanırım. Gerisi basınç azaltma amaçlı masabaşı haberidir.

Bu üyelerin gazını alma çabası, yakınlarda çıkacak büyük transfer haberleri de taraftara yönelik olacak. Yerseniz...

Point of no return'i geceli çok oldu.
Taraftarda artık o transfer masallarına inanmıyor.

Son düzenleme:
Nazuhi sezgin miydi neydi onda da aynısı olmuştu görevlerini bıraktı diye hala yönetim'de bulunuyor

Şimdi Mehmet Özbek'de futbolda ki görevlerini bıraktı diyorlar aynı yönetimde kalıp Galatasaray'ın parasını yemeye devam edecek ...

Yalan yav.

Bu şerefsiz sonuçta Dursunun kardeşi, kulüp dışında konuşup anlaşırlar artık hep ne yapacaklarını.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Aynen öyle daha şimdiden başladılar dün aspor'da diyorlar Jakson M Bony'yi unutturacak bir forvet alacak Galatasaray diye bugün Arda Coentrao haberleri çıktı

ÖZEL: Galatasaray camiasında başarısızlığın en büyük sebeplerinden olarak gösterilen Mehmet Özbek, baskıları azaltmak adına adeta kabuğuna çekilecek.

Göz önünde olmama ve medya karşısına çıkmama kararı alan Özbek’in, görevine sessizce devam edeceği öğrenildi.

Kaynak Gamaspor

Mehmet Özbek ✅
Cüneyt Tanman ✅
Riekerink ✅
Levent Nazifoğlu ✅
Cenk Ergün ❌
Cengiz Özyalçın ❌
Dursun Özbek ❌
Tudor ❌

Tamamen aynısını düşünüyorum.

Resmen gaz alma haberleri bunlar. Yukarıda da yazmıştım bu herif sonuçta Dursunun kardeşi, resmi olarak ayrılsa bile hâlâ görevine devam edebilir kardeşini yönlendirerek. Ikisi de gitmeden kurtuluş yok.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Yalanmis

Nevzat a spor'a baglandi, deminden mehmet ozbek ile gorustum, istifa gibi bir durum yokmus

Dursun artik futbol konularina yogunlasacakmis ve kardesi de cogunluk olarak aile isleri ile ilgilenecekmis ama sportif aş de gorevine devam ediyormus

Cenk ergun yurt disinda 3-4 futbolcu icin gorusme yapiyormus ve hala yurtdisindaymis, donunce baskan'a rapor verecekmis

Üst Alt