Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

Cevap: Mehmet Topal Fenerbahçe'de İddiası

giderse sadece kişilik olarak benim için biter ..

ardayla topalı kıyaslayanlarda susar ...

Sanmıyorum ama giderse gitsin. Efendiliği oynama azmi hırsı çok iyidir ama büyük takımda oynayacak fubolcu değildir.

Mehmet Topalın ayağı selçuk şahinden daha kötüdür emin olun. Adam pas yapmayı bilmiyor. Sırf kazma bir ön libero olduğu için ve dünya futbolu bu tip adamlara döndüğü için prim yapıyor.

Şöyle sötleyim bu adam Galatasaray'a tekrar dönüyor deseler üzülürüm. Melo'nun 10 gömlek altı...

Sanmıyorum ama giderse gitsin. Efendiliği oynama azmi hırsı çok iyidir ama büyük takımda oynayacak fubolcu değildir.

Mehmet Topalın ayağı selçuk şahinden daha kötüdür emin olun. Adam pas yapmayı bilmiyor. Sırf kazma bir ön libero olduğu için ve dünya futbolu bu tip adamlara döndüğü için prim yapıyor.

Şöyle sötleyim bu adam Galatasaray'a tekrar dönüyor deseler üzülürüm. Melo'nun 10 gömlek altı...

Valencia maçlarını pek takip etmiyorsun gibi.

Haberin altındaki "Galatasaray yönetimine" şeklinde belirtilen yazıyı hangi akla hizmet olarak yazdınız, çok merak ediyorum. Yönetim daha transfer yapmadı, ortada hiç bir şey yok. Transfer yüzünden yönetime laf sokuyorsunuz. Şaka mı ?

İlk defa bi transfere çok üzülürüm, ama pek sanmıyorum.

Saçma sapan muhabbetler, sızlanan arkadaşı hemen transfer komitesinin başına koyalım,millet işini bilmiyor,hemen bizi düzlüğe çıkarır.

Oldu işine yaramayan adama sırf dedikodu çıktı diye 10 milyon eurodan fazla masraf et,sonra baska işine yaramayan oyuncu için sırf taraftar istiyor diye milyonlarca Euro saç,sonra taraftar rahatlasın lig bir başlasın takım tepetaklak olsun,ekonomik açıdan kriz girelim,belimizi doğrultamayalım ve bir geleceğimiz kalmasın.Bu size hangi kulübü hatırlatıyor?

Bazen gülme krizine giriyorum,mesela bir oyuncu başka bir kulübe gidiyor,nasıl alınmaz deniyor hemen,yahu bulunduğu bölgede 3 alternatif varken sırf başkasına gitmesin diye oyuncu mu alınır?

Bazı şeyleri yapmak bakkal defteri tutmak kadar kolay olsaydı herkes yapardı.

Mehmet Topal'a gelince de; başka gazetelerde de farklı yazıyor,Avrupa kulüpleri dışında düşünmüyorum diye. Doğru ise de şayet gitsin,çok mu önemli; eğer bizim sistemimize uymayacaksa ki uymuyor,para saçmanın alemi yok,bu kadar basit. Zamanında kendi Avrupa'da çok oynamak istedi kariyerimi orada sürdüreceğim dedi gitti, dönmek isteyince de vay denedin olmadı gel kapımız açık senin için iki katı para veririz ,sistemimize uymamanın bir önemi yok mu diyeceğiz.

Bazı şeyleri önce düşünüp bir tartın sonra zihninizden çıkarın.

Valencia maçlarını pek takip etmiyorsun gibi.

Yo çok iyi takip ederim. Yani bu sadece benim görüşümde değil. Pasları, oyunu okuması, oyun zekası Meloyla karşılatırılabilir mi? Soruyorum.

Defansif açıdan diyorsan ona lafım yok zaten. Defansı çok iyidir...

Arkadaşlar lütfen yapmayın Antu'dakilere gülüyoruz biz kendilerine geleceği zaman göklere çıkartıyorlar, rakibe gideceği zaman sallıyorlar diye

Komik duruma düşüyorsunuz...

Mehmet'in gitmesine üzüldüm mü hayır, gelmesine sevinir miydim tabiki de..

Büyük Takım Futbolcusu değil dediğin adam Galatasaray'dan Valencia'ya gitmiş oradan da gelirse yine Fener'e gelecek bu mu büyük takım topcusu değil?

Mehmet'in ayağı selçuktan kötüdür demişsin buna yorum bile yapmaya gerek yok Mehmet topal az çok tekniği olan bir oyuncu kazma falan değil yani..

Son cümle zaten baştan aşağı kızgınlıkla söylenmiş

Yo çok iyi takip ederim. Yani bu sadece benim görüşümde değil. Pasları, oyunu okuması, oyun zekası Meloyla karşılatırılabilir mi? Soruyorum.

Defansif açıdan diyorsan ona lafım yok zaten. Defansı çok iyidir...

Melo ile farklı tipte oyuncular. Melo oyunun her iki yönüne çok daha yatkın Mehmet'ten. Mehmet ise defansif olarak ön plana çıkıyor. Melo lafına takılmadım zaten, kötü bir futbolcu olduğunu söylemene şaşırdım. Mehmet iyi bir defansif orta saha bana kalırsa.

Çok ilginç ya. Daha 2-3 ay önce bu adam GALATASARAY hakkında olumlu demeçler vermiyor muydu? Maçları takip ediyorum, Fatih Hoca harika bir insan falan demiyor muydu? Bizde severdik kendisini, fener'e giderse çok anlamsızca bir hareket olur. Hiç anlam veremedim şahsen, çok saçma geliyor.

İşin açıkçası ben çok üzülmiycem, hatta bir nebze sevinedebilirim, fb o paraya o bölgeye çok daha iyisini alabilir.

Sırf Türk statüsünde diye yapılmış bir transfer olacak

Melo' yu almayalım, yerine Topal gelecek dense isyan çıkar forumda.

Valencia satış listesine koymuş. Parayı verirlerse de gelir.

Ben Mehmet'e zerre kızmam böyle birşey olursa.

demek istediğim valencia'dan fener'e gider misin? valencia'da kendince bir piyasa yapmışsın belki de seni başka büyük kulüpler de isteyecek TR'ye döner misin? hadi döndün fener'e döner misin?

Gereksiz tartışmalar konuşmalar yapmayalım biz kendi işimize bakalım febenin ne haberler yaptırdığını biliyoruz. Her şeyi sabote edecek ve her türlü düzenbazlığı yapacak bir kulüp febe o yüzden ben Terime güveniyorum

Arkadaşlar lütfen yapmayın Antu'dakilere gülüyoruz biz kendilerine geleceği zaman göklere çıkartıyorlar, rakibe gideceği zaman sallıyorlar diye

Komik duruma düşüyorsunuz...

Mehmet'in gitmesine üzüldüm mü hayır, gelmesine sevinir miydim tabiki de..

Büyük Takım Futbolcusu değil dediğin adam Galatasaray'dan Valencia'ya gitmiş oradan da gelirse yine Fener'e gelecek bu mu büyük takım topcusu değil?

Mehmet'in ayağı selçuktan kötüdür demişsin buna yorum bile yapmaya gerek yok Mehmet topal az çok tekniği olan bir oyuncu kazma falan değil yani..

Son cümle zaten baştan aşağı kızgınlıkla söylenmiş

Hocam tekrar söyleyim son cümleyi. Galatsary' a dönüyor deseler üzülürüm Melo alınmayacak diye. Samimi söylüyorum bizdeykende aynen böyle düşünüyordum. Zaten söyledim efendiliğine azmine hırsına defansına diyecek yok ama bizim sistemize uymaz. Bu benim görüşüm. Sen kadro yapsan ön-libero mevkine iki alternatiften meloyumu tercih edersin toplalımı?

Üst Alt