Mehmet Topal Valencia'da ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal Valencia'da !

Cevap: Mehmet Topal Valencia'da

Ortasahaya %100 transferler gelecek demektir. 1 tane de değil, en az 2 tane. Mustafa Sarp, Barış'a kalmayalımda.

Allah yolunu açık etsin. Umarım daha iyi yerlere gider. Galatasaray'a verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyorum kendisine. Güle güle örümcek adam.

Bizim ülkemizde ki köle ticareti yapan zihniyetlere duyrulur.Milli takımımızın ön liberosunu,Avrupa şampiyonasında oynamış,CL'de oynamış ve hem de daha 24 yaşında ki oyuncumuzu 5 milyon euroya gönderdik ama bazıları daha bişey ispatlamamış topçularına 10milyon eurolar istiyor..

adnan polat arattırıcak bize mehmeti.

gidip serdarı falan alır 1 forvet 2 kanat alır bitiririz transfer orta sahadada ayhan-elano-msarp oynar

Örümcek utandırma lan bizi.Seninleyiz bunu bil ona göre oyna başarılı olursun inşallah.

Verdiğin emekler için teşekkür ederiz.

Arda daha büyüğüne gidemez..

Üzüldüm diyemem.Kendisini hiç geliştiremedi, yolu açık olsun ne diyelim..

Cevap: Mehmet Topal Resmen Valenciada

4583.jpg

Esas konu şimdi ne olacak bizim orta saha? Umarıum gelecek sene en az 3 tane orta saha alırız. Yoksa bu takım adam olmaz.

Bide Sevmiyormuyduk şu adamı...

Neyse Yolun Açık Olsun Mehmetim...

Avrupada döktürmen temennisi ile...

Yüreğinde Galatasaray Sevgisi hep varolsun...

Cevap: Mehmet Topal Resmen Valencia'da

Yalnız ilginç bir nokta daha var tek ihtimalli Mehmet Topalın kesin gittiğini birkaç saat önceden haber vermişti.Bunu bildiğine göre Grella haberi de doğrudur

Üst Alt