Mehmet Topal'a Barcelona kancası iddiası - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal'a Barcelona kancası iddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Topal'a Barcelona kancası iddiası

abartmanın artık şeyi çıkmış burada. mehmet nerede , barcelona nerede . Ha Toure'yi kesicekse tamam.

Topal gibi oyuncular Barcelona gibi takimlarin direk oynayan oyuncularina bir kac istisna disinda alternatif amacli transfer edecegi oyunculardir. Topal'in yapmasi gereken sey ise, o formayi kapmak.

Barça'ya gitti desek, Mehmet Topal henüz çok iyi pas atan, oyunun hücum yönünü iyi oynayan oyuncu değil. As kadroyu zor görür. Yalan haber bana göre.

Toure de Olimpiakos'da, Monaco'da falan oynarken gitti Barcelona'ya. Gittiği sırada öyle dünya yıldızı falan değildi.

Topal hiçbir bir yere gitsin istemem, o ayrı.

topal potansiyeli olan bir oyuncu ama uzun süredir ard arda maçını hiç izleyemedim çok sakatlık geçirior çünkü her maç kendini çok yoruor ve kasarak oynuor .. inş. iyi paralara satarız ama barca ya gitmesi zor gibi .. :icon_twisted:

Ben Topala EPL yi yakıştırıyorum Barçadan ziyade, Everton gibi bir takımda daha başarılı olabilir.

barca mehmet ten daha iyi oyuncular bulur mehmet sevilla,valencia,everton gibi takımlarda banko oynar

Siz alay etmeye devam edin. Bu çocugun ten rengi siyah olsaydı ve adı Mehmet Toure olsaydı öve öve bitiremezdiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt