Mehmet Topuz Fenerbahçe'de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topuz Fenerbahçe'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Demirören "Fener'e ezik" dedi

Topuz Bjk'liyim diyorsa ve hala onu takımına hala katmak istiyorsa Aziz Yıldırım bunun anlamı nedir bilmiyorum.Takımına zarar veriyor bu adam.

Doğru söylemiş. Siz fenerliyim diye bas bas bağıran bır futbolcunun takımımıza gelmesini istermisiniz?

Bu Yıldırım Demirören değil miydi Aziz Yıldırım'ı İnönü'deki maç sonrası arabasına kadar yanında eşlik eden?

Fb'nin bütün yöneticilerinin ellerini sıkıp tebrik eden.(mağlubiyetlerine rağmen)

Stada gelirlerken çok iyi bir şekilde ağırlayan....

Bu kadar işte senin dostluk anlayışın Yıldırım Demirören.Ettiği lafa bak.Taraftarların kendi arasında söylese olay olacak bir lafı Bjk başkanı söylüyor.

Dostun,beraber yemeklere çıktığın Fb'liler şimdi ezik mi oldu? (!)

Dahası yanlışı başta Bjk yapıyor zaten.Sözleşmesi süren bir oyuncu alınacaksa önce kulübüyle anlaşılır,futbolcuyla değil.Burada tek şansları Mehmet Topuz'un gözünün kara olması tabiri caizse.Yani Fb formasını giyeceğini sanmıyorum..

Bu Yıldırım Demirören değil miydi Aziz Yıldırım'ı İnönü'deki maç sonrası arabasına kadar yanında eşlik eden?

Fb'nin bütün yöneticilerinin ellerini sıkıp tebrik eden.(mağlubiyetlerine rağmen)

Stada gelirlerken çok iyi bir şekilde ağırlayan....

Bu kadar işte senin dostluk anlayışın Yıldırım Demirören.Ettiği lafa bak.Taraftarların kendi arasında söylese olay olacak bir lafı Bjk başkanı söylüyor.

Dostun,beraber yemeklere çıktığın Fb'liler şimdi ezik mi oldu? (!)

Dahası yanlışı başta Bjk yapıyor zaten.Sözleşmesi süren bir oyuncu alınacaksa önce kulübüyle anlaşılır,futbolcuyla değil.Burada tek şansları Mehmet Topuz'un gözünün kara olması tabiri caizse.Yani Fb formasını giyeceğini sanmıyorum..

Yapma gozunu seveyim .O yapilan el sikismalat tokalasmalar zamaninda bizim Ozhan Canaydin tarafindan da yapildi . Bunun yapilmasi adami Fb dostu gostermez. Zamaninda kupa bizim lig sizin soylemleri ciktiydi demiroren bizle bulustu diye. Aynen de oyle oldu. Fakat bu sene de aynisi yasandi Demiroren Azizle gorustu gene dediler kupa bizim lig sizin muhabbeti dondu. Hicte cikti bjk pasa pasa oynadi 2 kupayida aldi.Bjk nin fenere dostlugu bizden bile azdir diye dusunuyorum. Fenerle ezeli rekabet yasayan biziz. Ama ne onlarsiz ne de bizsiz bu ligin zevki cikmaz.

Demirören doğru söylemiş ama, birilerinin bunlara birşey söylemeden önce aynaya bakmaları gerektiğini öğretmesi gerekir. ;)

Yapma gozunu seveyim .O yapilan el sikismalat tokalasmalar zamaninda bizim Ozhan Canaydin tarafindan da yapildi . Bunun yapilmasi adami Fb dostu gostermez. Zamaninda kupa bizim lig sizin soylemleri ciktiydi demiroren bizle bulustu diye. Aynen de oyle oldu. Fakat bu sene de aynisi yasandi Demiroren Azizle gorustu gene dediler kupa bizim lig sizin muhabbeti dondu. Hicte cikti bjk pasa pasa oynadi 2 kupayida aldi.Bjk nin fenere dostlugu bizden bile azdir diye dusunuyorum. Fenerle ezeli rekabet yasayan biziz. Ama ne onlarsiz ne de bizsiz bu ligin zevki cikmaz.

Yukarıda yazdıklarımla alakasız bunlar, ben başka bir konudan bahsettim.Siz başka şeylerden bahsetmişsiniz.

Basında centilmen başkan imajı yaratılmaya başlamıştı Yıldırım Demirören için.Gördük centilmenliğini, ettiği lafa bak.

Ayrıca Özhan Canaydın ne zaman bu tip bir açıklama yaptı. :)

Not:Ayrıca katılmamak elde değil tabiki Yıldırım Demirören'e... :D

mehmet topuz bck liyim diyor ama bjk yönetimin işi zormuş fifanın ağır cezaları varmış külüple anlaşmadan futbolcuyla anlaşmanın adamlar bide formalı resim yayınladılar kanıt olarak hehehe kahrolsun f5 8taş yaşasın GALATASARAY :d:d

Beşiktaş eziklik yapıp klübüyle görüşmeden aklı sıra bu işi topuzla bitirmeye çalıştı. Fener zaten ezik bir de eşkiya edasıyla "Groyum emme para bende" diyerek nazi almanyası halletmeye kalkıştı. Burada birisinin etkisinde kalıp kalmadığını bilmiyorum ama adam gibi davranan sadece topuzdur kendisini tebrik ederim . Ancak bence bu adam GS li. Öyle bir sitem etmiş ki bize ben öyle anladım:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt