Mehmet Yavuz - #10 'un Yeri | Offline - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Yavuz - #10 'un Yeri | Offline

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mehmet Yavuz - #10 'un Yeri | Online

Bu sene hangi genç oyuncularımızdan umutlusun, geçen sene Semih parladı bu sene sence kim göze batar?

Şayet Arda gelirse takım içi huzuru bozarmı. (Fatih Terim faktörünüde unutmamak lazım)

Konyalılar neden futbola gerekli ilgiyi göstermiyorlar.

Üniversite deki Konyalı arkadaşlarımın %90' Galatasaray'lı, genelde de bu oran yüksek mi?

Konyaspor maçlarında yeterince takımlarını desteklediklerini düşünmüyorum, o yüzden söylemiştim.

Genelde herkesin neden Galatasaraylı oduğunu anlatan hikayeleri olur, senin ki nedir?

Arda Turan konusunda konuşalım arkadaşlar biraz, herkesin düşüncelerini alalım :)

Arda Turan gelsin keserim doğmamış çocuklarımı.Gelsin.Dönsün evine.İsteyen sövsün.Kapasın kulağını.Oynasın.

Arda fazla sevmem ama f5 gitsin demekte aşırı tepki göstermek.

Çoğu röportajında ben Galatasaray' lıyım diye bildirir. kızgın oldugu kısım buna küfür edenler.

gelsede gelmesede üzülmem

Dün bu transferin mantık dışı olduğundan bahsetmiştim, çünkü Arda'nın dönmeyi istediğini sanmıyorum, Madrid'in de satmak istediğini.

Ancak bugün kulübe yakın isimlerin Arda propogandasına girişmesi beni düşündürdü.

Ama hala dün dediğimi diyorum gelirse, çoğu kişi kötüler nereden çıktı der.

2-3 maç sonra herkes sever tekrar.

melih sabanoglu ‏@melihsabanoglu

sadece şunu söyleyip dudaklarımı yeniden mühürleyeceğim. iyi ki gündüz kılıç, ve metin oktay dönemlerinde sanal alemler yokmuş. eğer o dönemlerde böyle haberleşme ağları olsaydı, sanırım bugün hiçbir kahramanımız olmayacaktı gurur duyacağımız. susuyorum yine.

Hadi bakalım...

Öte yandan sadece menajeri Ahmet Bulut'un, bir "yol yapma" oyunu da olabilir. Kendisinin böyle ilginç işleri olduğunu biliyoruz.

Arda Turan ismi bile yeter. Gittiginde sanirim cogumuzda oldugu gibi benimde iyce morelim bozulmustu. ama.... ama!!! Bu takim öyle bir oyunuyordu ki gercekci olalim zanki arda 2-3 yil önce ayrilmis hic de aramiyordum vallahi.

Geri gelirse gelsin buyursun oyun temposuna ayak tutmali ve kaptanlik'tan uzak kalmali (kaptanlik bandi bence Arda'yi ayardan cikardi, ugrasmasi gereken futboldan daha cok olmayan isler ile meskul olup medya vaydanlandi)

dahima yeri vardir Galatasaray'da :yenieek:

*Hey dj :D konusurken arka sesi olarak muzigi az biraz sessiz olarak devam etme imkani varmi ? güzel olur :b5:

Abi gönderen hem biziz hem medya.Ardada büyüyecek.Belkide büyüdü.Gelsin.Ben duygusal düşünüyorum ve gelsin diyorum.Mantık kısmına gerek yok.İstersen ayağını kesilsin gene gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt