# Mehmet Yıldız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mehmet Yıldız

mehmet yildizi begenmeyenler bence hic dogru düzgün macini izlememis olabilirler yada onun yerine ümit karani izlemeyi tercih ediyor olabilirler :) bize gelirse rakipler tutamaz onu lincoln arda ile cok gol atar.

Güçlü kuvvetli ve ağır oyuncular genel olarak teknik bazda sırıtabilirler benim bu özelliklerde en beğendiğim adam luca tonidir peki mehmet yıldız bu adamın klasına güneşin dünyaya olan uzaklığı kadar yakın mı acaba?Tekrar söylüyorum gökhan ünal klas olarak bu adamdan fersah fersah önde sivasta sistem üstüne kurulu oynuyor CL'de gol atmak değil golün kokusunu alamaz bu adam.Aldıkmı başımıza çorap öreriz gol falan atamaz seyirci yuhalamaya başlar sonra yok pahasına gider

for example: zafer biryol o da gol kralıydı.

Trabzonda umut bulut var adam için maçtan sonra bile evde koşuyordur diyor yorumcular.Adam sürekli koşuyor rakip defansı darmadağın ediyor.Umut bu sene süper gökhanda biraz kıpırdadımı mehmet yıldıza gerek yok.

ben çok izlemedim trabzon maçlarını ama trabzonlu arkadaşlarım var sürekli takip eden ve futbolu bilen umutuda beğenmiyo gökhanıda bende beğenmedim hiç izlediğim maçlarda..

ikiside gol atmayı bilmiyo..

forvet dediğin gol atar, atamazsa yeri yok, koşmak fln artı özelliktir forvet için..

ben çok izlemedim trabzon maçlarını ama trabzonlu arkadaşlarım var sürekli takip eden ve futbolu bilen umutuda beğenmiyo gökhanıda bende beğenmedim hiç izlediğim maçlarda..

ikiside gol atmayı bilmiyo..

forvet dediğin gol atar, atamazsa yeri yok, koşmak fln artı özelliktir forvet için..
Peki trabzonun golerini kimler atmış ligte bugüne kadar trabzonun attığı 19 golün 11'ni isaac,gökhan,umut atmış forvetlerinden gayet iyi faydalanıyorlar ki gökhan ünal formda değil daha.

Trabzonun bu sene bütün maclarını izledim nerdeyse gercekten bu kadar ballı bir takım olmaz kadroları gercekten cok zayıf . Çogu macını hakem ve balla aldılar ama biryere kadar gidicekler bence bu sezon en fazla 4. olurlar ... Gökhan Ünal - Umut Bulut'a gelirsek topçu degiller futbolcu bile demem ikisinede . Trabzonda 2 tane futbolcu var iyi biri song digeri de yattara digerleri hiçbirseye yaramaz ...

Trabzonun bu sene bütün maclarını izledim nerdeyse gercekten bu kadar ballı bir takım olmaz kadroları gercekten cok zayıf . Çogu macını hakem ve balla aldılar ama biryere kadar gidicekler bence bu sezon en fazla 4. olurlar ... Gökhan Ünal - Umut Bulut'a gelirsek topçu degiller futbolcu bile demem ikisinede . Trabzonda 2 tane futbolcu var iyi biri song digeri de yattara digerleri hiçbirseye yaramaz ...

Ben trabzona mayıs ayı lig bittiğinden beri şans veriyorum ersun yanalı burada çok tartıştım çok idealist ve iyi bir hoca olduğunu düşünüyorum.Trabzon ligi ilk 2 içinde bitirecektir ve bu onlar için önemli bir aşamadır.

Ersun Yanal her takımda aynı senaryoyu oynuyor ligin ilk yarısı kafada sonra tepe taklak bence trabzonda aynı senaryo olcaga benziyor , ışık veren bir futbol oynamıyorlar . Şuan takım sadece şehrin gazıyla gidiyor o da bir yere kadar ...

Ersun Yanal her takımda aynı senaryoyu oynuyor ligin ilk yarısı kafada sonra tepe taklak bence trabzonda aynı senaryo olcaga benziyor , ışık veren bir futbol oynamıyorlar . Şuan takım sadece şehrin gazıyla gidiyor o da bir yere kadar ...

Tamamiyle yepyeni bir takım bunu göz ardı etmeyelim.Vestelde 8.haftadan sonra başladı düşüş 2.yarı değil.Ankaragücü ve gençlerbirliğinde aksine 2.yarı takımın üstüne koyduğu ortadadır.Gençlerbirliğinin son haftalar az da olsa şampiyonluk şansı vardı hatırlatırım.

Ben acıkcası trabzonu cok zayıf görüyorum ama tabi bundan sonra form tutarlar devre arası adam alırlar görürüz . Ama suan ki oyuncular yeterli degil trabzon gökdeniz fatih tekke stepanov marcelinho musampa ... Suan aklıma gelmeyen 1-2 isim daha var onları takımda tutsyadı sampiyonluga oynardı ama bu kadro çok zor .

Cimbom'da Mehmet Yıldız pazarlığı

594554225.jpg

Kıran kırana pazarlıklar

Karl Heinz Feldkamp’ın gelmesiyle birlikte yeniden Galatasaray’ın transfer listesinde 1 numaraya yükselen Mehmet Yıldız için resmi görüşmelere başlandı. Harekete geçen Sarı-Kırmızılılar, dün sabah saatlerinde Florya Şenlikköy’de Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz ile çok gizli bir görüşme yaptı. Sır gibi gizlenen toplantıda Galatasaraylı yöneticiler ile Odyakmaz arasında kıran kırana pazarlıkların yaşandığı öğrenildi.

Uygun’dan net mesajlar

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise şunları söyledi: “Sivasspor’un geleceğine Sivas halkı, işadamları ve taraftarı karar verecek. ‘Biz şampiyonluk isteriz’ deyip destek sözü verirlerse satılık oyuncumuz yok. Ancak ‘kendi yağınızla kavrulun’ derlerse satmayacağımız oyuncu yok. Gökhan için Trabzonspor 6 milyon Euro ödedi. Kayserispor, Topuz için 12 milyon Euro istiyor. Buna karşın biz, Mehmet için 5 milyon Euro’dan kapı açtık. Bir oyuncu takasa verilirse, bu fiyat bile düşebilir.”

fanatik

Herkese selamlar, yeniyim burda lions ;)

Konuya gelecek olursak, korkarim Sivas Mehmet'i fenere verecek, öyle duyumlar var, zotirrik Antu forumunu bi geziyim dedim cok iddiali konusuyorlar, cok kesinmis gibi. :/ bilemiyorum vallah.

Insallah biz aliriz bu adami, boga gücünde adam.

Macin sikistigi anlarda tut topu sisir Mehmet'e, tam target player.

Gol atamazsa bile, ilerde top tasiyabilmesi ve indirecegi toplar cok önemli bi özellik bence, hele hele bunu her defansa karsi yapabiliyorsan, bence her defansa yapabilidgini de gösterdi zaten Mehmet.

Hadi Nonda-Baros ikilisyle basliyorsun, tamam güzel, ama bunlarin hicbiri target player degildir, yani "ilerde tek basina bogusacak forvet" diyebilirz.

Al Mehmet'i taktik degistir, yarar mi yarar?! en azindan kadroda degisik türden bi oyuncu bulundururuz.

Ben olsam Nonda'yi gönderirim, yerine Mehmet'i alirim ve Baros'un yanina koyarim, biri depar biri Target.

"Devre arası her şey olabilir"

Sivasspor´un başarılı takım kaptanı Mehmet Yıldız, kendisiyle ilgili transfer haberleriyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

Bülent Uygun, şu ana kadar hiçbir futbolcularına teklif gelmediğini belirterek, “Eğer gidecek futbolcumuz olursa, alternatifleri şimdiden hazır” dedi. İsmi sık sık gündeme gelen Mehmet Yıldız, “Şu an gelen teklif yok. Devre arasında herşey olabilir” diye konuştu.

Pazar günü deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Sivasspor, maç hazırlıklarını bugün yaptığı tek çalışma ile sürdürdü. Antrenmana bileğinde ağrı olan Balili katılmazken, sakatlığı bulunan genç oyuncu Tayfur Emre ise düz koşu yaptı. Koşu ve dar alanda pas çalışması şeklinde başlayan antrenmanda daha sonra istasyon çalışması ve çift kale maç çalışmasına yer verildi.

Antrenman sonunda açıklamalarda bulunan kırmızı beyzlı takımın teknik direktörü Bülent Uygun, İstanbul Belediye maçını kazanmak için mücadele edeceklerini belirterek, “Ligin ilk yarısının son haftalarına yaklaşırken herhangi bir sakatlığın olmaması, ligdeki durumumuz ve kalan maçlardada kazanma isteğimizin üst seviyede olması herşeyin güzel gittiğinin göstergesi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iyi bir takım ve zor geçmeye aday bir maç oynayacağız. İstanbul’da bulunan Sivaslıları Olimpiyat Stadı’na bekliyoruz. İnşallah kazanan taraf biz oluruz. Bu inanç ve hırsı içimizde taşıyoruz” dedi.

Zirve yarışının hız kazandığını da dile getiren Uygun, “Her geçen gün daha ileri giden bir ligimiz var. İzleyenlerin zevk aldığı İngiltere ligi gibi çekişmeli bir lig oluyor. Anadolu takımlarının renk kattığı 4 büyüklerin de toparlanmaya girdiği dönemde lig daha zor geçecek. Bizim inancımız ve hedefimiz de üst sıralarda ligi bitirmek” dedi.

ALTERNATİFLER HAZIR

Devre arasındaki transfer dönemi için hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten Uygun, “Hocalarımız vasıtası ile yurt dışında sürekli maç izletiyoruz. Giden olursa yerlerine alternatif transfer olacak. Devre arasında giden olmaz ise iki yabancı hakkımız var. Bu hakkımızı kullanacağız. Bunu da takımda gidecek olursa ona göre belirleyeceğiz. Aksi takdirde geleceğe yönelik genç oyunculara yönelik yatırımlar yapacağız” dedi.

Mehmet Yıldız için resmi bir teklif almadıklarını tekrarlayan Uygun, “Böyle bir ortamda asparagaslar oluyor. Haber atlamama mantalitesinden kaynaklanan haberler oluyor. Böyle bir teklif olmadığı için değerlendirmiyoruz. Teklif gelirse masaya yatırırır ona göre bir fiyat belirleriz. Hep şunu söylüyoruz. Sivasspor’un hedeflerini buradaki insanlar belirleyecek. Ne için oynayacağımız belirleyecekler ve biz de ona göre oynayacağız” dedi.

MEHMET YILDIZ: HERŞEY OLABİLİR

Sivasspor’un başarılı takım kaptanı Mehmet Yıldız ise İstanbul Belediye maçını kazanmak istediklerini belirterek, “İyi bir çakışımız var. Bunu devam ettirmek istiyoruz. İstanbul’da seyirci desteği ile kendi evimizde gibi oynayıp kazanmak istiyoruz. Takım halinde kendi olmazsa olmazlarımızı sahaya yansıttığımız da oradan galip gelebiliriz” dedi.

Transfer haberlerine de değinen Yıldız, “Şu an için Sivasspor’da mutlu ve huzurluyum. Ne bana, ne de kulübüme gelen resmi bir teklif yok. Takım çok iyi gidiyor. Transfer dönemine az süre kaldı. O dönem her şey olabilir. Teklif gelirse iki takımın menfaatleri ve başkanımızın izni halinde değerlendirilir. Şu an resmi teklif bir yok. Bunları duymaktan yoruldum. Bu konu hakkında son kez konuşuyorum. Bir daha da konuşmayacağım. Sözleşmen Sivasspor’da 2009 Mayıs ayında sona eriyor. Kulübümden tekrar teklif gelirse seve seve kabul ederim” yorumunu yaptı. Son çalışmasını yarın yapacak olan kırmızı beyazlılar cumartesi günü havayolu ile İstanbul’a hareket edecek.

Üst Alt