Melo Ceza Alır Mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo Ceza Alır Mı?

Cevap: Melo Korkusu

Melo'yu bu hareketinden dolayı kınıyorum. PFDK'nın gözden kaçırmayarak gerekli cezayı vermesini umud ediyorum. Tabi FT de gerekeni yapmalıdır...

yine çok dikkat edilmesi gereken adam ve bu zaafını rakıp maçlarda degerlendırecektır melonun uzerıne oynayacaklar ben bundan korkuyorum buyuk maclarda 10 kısı kalma ıhtımalı sıkıntı olacatır. o yuzden kendıne dıkkat etmelıdır uyarılmadır.

Hakemler bu haberleri okumuyor mu sanıyoruz. Tabi ki okuyorlar.

Melo'nun gerçekten kırmızı kartı hakettiği pozisyonlarda, hakemler hiç tereddüt etmeden cart diye çekecek kırmızıyı.

Neden mi, nedeni işte bu haberler. Hakeme itiraz eden olmayacak ki. Taraftar Melo'ya saldıracak. Sonra adam gidecek, arkasından bön bön bakıcaz.

Ne olursa olsun Melo'nun arkasında olmalıyız. Ona gereken ikazları hocası yapar. Bize destek olmak düşer

Melo'yu bu hareketinden dolayı kınıyorum. PFDK'nın gözden kaçırmayarak gerekli cezayı vermesini umud ediyorum. Tabi FT de gerekeni yapmalıdır...

Aynen 5 maç ceza versinler.Sonuçta bu ligin enayisi biziz.Su attığımız için 5 maç yemeliyiz çünkü su değilde sahaya bizzat girip gazetecileri kovalamadık.Öyle olsa 2 maç yemeliydik.

Hakemler bu haberleri okumuyor mu sanıyoruz. Tabi ki okuyorlar.

Melo'nun gerçekten kırmızı kartı hakettiği pozisyonlarda, hakemler hiç tereddüt etmeden cart diye çekecek kırmızıyı.

Neden mi, nedeni işte bu haberler. Hakeme itiraz eden olmayacak ki. Taraftar Melo'ya saldıracak. Sonra adam gidecek, arkasından bön bön bakıcaz.

Ne olursa olsun Melo'nun arkasında olmalıyız. Ona gereken ikazları hocası yapar. Bize destek olmak düşer

Kafa atan adama bu harekette ne var diye itiraz mı edeceğiz? Bu harekete kırmızı vermek suç, kafa atmak suç değil.

Avrupa 'da 10 kişi bırakır o zaman ne halt yicez Platini istifa mı diyelim?

Aynen 5 maç ceza versinler.Sonuçta bu ligin enayisi biziz.Su attığımız için 5 maç yemeliyiz çünkü su değilde sahaya bizzat girip gazetecileri kovalamadık.Öyle olsa 2 maç yemeliydik.

enayilikle alakası yok renkdaş. biz ki keita'yı bu hareketleri yüzünden dışlayıp yollamadık mı ?

ben Melo'nun Galatasaray'ımıza daha çok hizmet etmesini istememden dolayı böyle bir yorum yapıyorum. En azından melo hakem görmemiş olsa bile bu tarz hareketleri yapmaması gerektiğini anlar ve daha dikkatli olur.

Biz senin dediğin gibi ne gazeteci kovalarız ne de sahaya girip propaganda yaparız. Biz Galatasaray Taraftarıyız...

Kafa atan adama bu harekette ne var diye itiraz mı edeceğiz? Bu harekete kırmızı vermek suç, kafa atmak suç değil.

Avrupa 'da 10 kişi bırakır o zaman ne halt yicez Platini istifa mı diyelim?

Ben kafa atmanın doğruluğunu yanlışlığını tartışmıyorum. Tabi ki yanlış bir hareket. Ama bu olayı, böyle haberlerin altına ''katılıyorum 5 maç ceza versinler'' şeklinde konuşmamalıyız. Bu haberleri okuyan hakemler Melo'ya kolay kart göstereceklerdir.

Lugano her türlü pisliği yaptı, kulübü arkasında durdu, Lugano kart görmedi ve takımına faydalı oldu. Bu şekilde düşünüyorum.

Yoksa attığı kafanın doğruluğunu yanlışlığını tartışmıyorum;)

Cevap: Melo Ceza Alır Mı?

O hareketi gördükten sonra gitsin Melo bu takımdan dedim. Yıllarca Lugano'ya onlarca küfür etmişken benim takımında böyle bir çirkefin olmasını kabullenemedim. Takımın en iyisi olsa bile gitsin istedim ve hala da istiyorum. Yaptığı ağır şerefsizlik.

Millet durup dururken kafa atti diyorda pozisyonun başından adam meloya el ense çekiyor.

medyanın gazıyla yiyin oyuncumuzu bravo. ha melonun hareketi doğru mu hayır ? madem kafa atacaksın git can arata at

valla şike yapanın dahi ceza almadığı bir ülkede mantık melo nunda ceza almaması gerektiğini söylüyor ama her insanda olması gereken vicdan melo kesinlikle ceza almalı diyor

yıllarca luganoya yüklenmiş bir taraftar olarak melonun bu hareketini affetmem mümkün değil

sahanın en iyisi olmasıda bu görüşümü değiştiremiyor maalesef

melonun kulağı çekilmeli çok önemli bir maç arefesinde bu hareketi yapar ve ceza alırsa ceremeyi biz çekeriz

enayilikle alakası yok renkdaş. biz ki keita'yı bu hareketleri yüzünden dışlayıp yollamadık mı ?

ben Melo'nun Galatasaray'ımıza daha çok hizmet etmesini istememden dolayı böyle bir yorum yapıyorum. En azından melo hakem görmemiş olsa bile bu tarz hareketleri yapmaması gerektiğini anlar ve daha dikkatli olur.

Biz senin dediğin gibi ne gazeteci kovalarız ne de sahaya girip propaganda yaparız. Biz Galatasaray Taraftarıyız...

Yolladık evet.Ve ne derece gerizekalı bir hareket olduğunu anlayıp bu sene tekrar almak istedik.

Melo hakkında böyle konuşmanız onun Galatasaray'daki ömrünü kısaltmaktan başka birşey yapmaz.Adam böyle.Değiştiremezsin.

Hagi de böyleydi.Takımını 10 kişi bırakırdı.Erol Ersoy'la davalık oldu.

Ama hakemin görmediği bir olaydan dolayı (gözlemci de eğer raporuna yazmadıysa) hala TFF görüntüden ceza versin demek enayilikten başka birşey olmuyor.Bu enayiliğimizden çok güzel faydalanıyorlar onlar da merak etmeyin.Her Ali Sami Yen derbisi öncesinde gazetelerde yok alkışlama,yok sevgi saygı,yok dostluk haberleri çıkar ama Kadıköy derbileri öncesi bu tarz haberleri göremezsiniz.Hep gerginlik, kışkırtma vs.

Neden peki ? Çünkü bu ligin enayisi biziz.

Galatasaray 'a isteyerek veya istemeyerek zarar veren insanın sırtını sıvazlayamam.

Sen sıvazlama zaten Refik. Sen sessiz kal. Ben sessiz kalayım, herkes sussun. Ona gereken konuşmayı, ikazı hocası yada yöneticisi artık kimse yapacaktır.

Ama biz burada konuşarak, bu konuyu haber yaparak, bu konuyu haber yapanlara izin vererek (Gscimbomdan bahsetmiyorum, genel medyadan) ileride Melo nun alacağı cezalara çanak tutuyoruz.

Evet Melo haksız, dedikleriniz de doğru, belki ileride bizi önemli bir maçta yanlız bırakacaktır. Ama biz böyle konuşarak bunun olma ihtimalini artırmaktan başka bişey yapmıyoruz.

Üst Alt