Melo mu? Nuri mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo mu? Nuri mi?

Cevap: Melo mu? Nuri mi?

nuri madride ne vermiştir?

nuri milli takıma ne vermiştir?

ya da nuri gittikten sonra dortmund nurinin eksikliğini zerre hisstemişmidir bunlara bi bakmak lazım

hadi hepsini geçtim sırf yerli diye işleyen düzene çomak sokup gerek oyun felsefemize sistemize gerekse lige adapte olamıcak bi nuriyi getirmenin kime ne faydası olur hele şu anketteki melo kıyası tamamen saçmalık

eaa selçuk sakatlanırsaymış selçuk niye sakatlansın yahu allah korusun ayağı kırılmadıktan sonra pek sık sakatlanan oyuncu değil zaten 1-2 haftada olsa bişi olmaz en az o kalitede bi engin var zaten gelirse hamit , emre çolak var keza

hadi hamit denilse anlarım belki istikrar sorunu var ama hem oyun yapısıyla oyuncu hüviyetiyle jokerliğiyle her zaman katkı sağlıcak bi oyuncu hamit ama nuriyi ben başta fatih hocanında isticeğini sanmıyorum zaten

nuri madride ne vermiştir?

nuri milli takıma ne vermiştir?

ya da nuri gittikten sonra dortmund nurinin eksikliğini zerre hisstemişmidir bunlara bi bakmak lazım

hadi hepsini geçtim sırf yerli diye işleyen düzene çomak sokup gerek oyun felsefemize sistemize gerekse lige adapte olamıcak bi nuriyi getirmenin kime ne faydası olur hele şu anketteki melo kıyası tamamen saçmalık

eaa selçuk sakatlanırsaymış selçuk niye sakatlansın yahu allah korusun ayağı kırılmadıktan sonra pek sık sakatlanan oyuncu değil zaten 1-2 haftada olsa bişi olmaz en az o kalitede bi engin var zaten gelirse hamit , emre çolak var keza

hadi hamit denilse anlarım belki istikrar sorunu var ama hem oyun yapısıyla oyuncu hüviyetiyle jokerliğiyle her zaman katkı sağlıcak bi oyuncu hamit ama nuriyi ben başta fatih hocanında isticeğini sanmıyorum zaten

Çok doğru söylemişsin..

Her kelimesine katılıyorum "bata" hariç :)

melo gidici arkadaşlar alternatifini bulmamız şart . nuri yeterli olurmu emin değilim melo ve selçuk birbirlerini çok iyi tamamlıyorlardı.

Melo giderse kesinlikle türk olarak alternatifi yok.

Yabancı olarak ise benim aklıma sadece Essien geliyor.

O derece kritik bir futbolcu takım için.

Bir de şu melo-Nuri-Selçuk orta sahası ve 4-3-3 sevdasından vazgeçmemiz gerek.Biz 4-3-3 takımı yani kontrollü ve bol bas yapan bir takım olmadık ve olamayız.

Biz örnek biraz abartı olsa da Real Madrid tarzı bol pres ve hızlı,kanatlardan ve havadan oynamayı seven bir genimiz var özellikle Terim'de.

Malesef aramızda bazıları Felipe Melo nun değerini hala anlayamamış, Melo bu sene takımın en iyi 2 oyuncusundan biriydi. Ayrıca o mevkide GS malesef seneledir istediği adamı bulamadı ta Suat Kaya dan beri neredeyse 11 sene oldu yaklaşık 12-15 arası oyuncu alındı . Mddi yıkım bi tarafa performans olarakta çok kötü durumalara düştük bu bölge yüzünden .

Concecaio , Linderoth, Saido, Mustafa Sarp, Mehmet Topal, Lorik Cana daha niceleri .

Bulmuş ken kaçırmayacaksın yoksa ne istikrar kalır ne başarı ödemediğinin 4 katını öder oyuncu değirmenine dönersin....

Melo mu Nuri mi değil de çift orta saha mı yoksa üçlü orta saha mı diye başlık açsak daha isabetli olur kanaatindeyim.

Melo yerine her şekilde yabancı adam bulabileceğimizi ve Nuri gibi yerliyi zor bulacağımızı düşünerek Nuri..

Üst Alt