Melo'nun Stoperlerin Arasına Gömülmesi Olayı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo'nun Stoperlerin Arasına Gömülmesi Olayı

Cevap: Melo'nun Stoperlerin Arasına Gömülmesi Olayı

Meloyu sarp barış gibi bozukluklarla bir tutuyorsun heralde, şöyle söyleyeyim oyun stilleri farklı, Melo'nun top kapma ozelliği cok iyi ayrıca tekniği de iyi, yani ön liberonun ofansifi dediğin gibi ama stoperin arasına gömülmek farklı sey ortasaha hatta on libero baska sey.

Bu arada 10 giymesinin sebebini acıklayarak bizleri kaya ve gokmen kardeslerle bir tutman ayrı bir dargınlık sebebi renktaş :ka21:

sen nasıl okuyorsun, idrak edemedim.

Sarp'ı Barış ezdim,eleştirdim, melo ile HAŞA bir tutmadım zira tutsam Allah çarpar. Hala melo'nun neden on giyildiği tartışılıyor bende açıkladım.Bir daha oku, yetmezse bir daha oku, bir daha bir daha... Anlayamamışsın beni.

sen nasıl okuyorsun, idrak edemedim.

Sarp'ı Barış ezdim,eleştirdim, melo ile HAŞA bir tutmadım zira tutsam Allah çarpar. Hala melo'nun neden on giyildiği tartışılıyor bende açıkladım.Bir daha oku, yetmezse bir daha oku, bir daha bir daha... Anlayamamışsın beni.

melo'yu değil stilini bir tutmuşsun. Neden on giyildiği de burada tartısılmıyor su anda, tartısıldıgı konu bulup oraya yorum at bi zahmet.

Efendiler, yıllar yılı Mustafa sarp, barış özbek, lorik cana, saidou vb.. vasıfsız kazma ön liberolarla oynadık.

Pekala, konuyu açan arkadaşım bu adamlar oyun mu kuruyordu? takımı ileri mi çıkarıyordu? Pas mı yapıyorlardı?, Hayır,alakası yok!

Hem Melo, hem Selçuk ileri geli son dakikaya kadar mücedele ediyor, pres yapıyor.Takımımızın en iyi yeri neresi? Melo-selçuk ikilisinin olduğu orta sahanın ortası.Başka her yer bozuk.Santrafor bozuk,stoperler bozuk (semih hariç) bekler,sağ açık(kazım), sol açık ( riera ) bozuk fakat melo-selçuk deli gibi koşuyorlar, mücadele ediyorlar, pres yapıyorlar.gol atıyorlar, oyun kuruyorlar.Daha önce hangi orta sahamız bunları yapıyordu?! cevap verin kim bunları yapıyordu. İki oyuncuya çok yük biniyor adamlar sorumluluk aldığı içinde eleştiriyorsunuz.elinizi vicdanınıza koyun.

İtalya ligini takip ettiğim için Meloyu iyi biliyorum.Juve'de çok müsabakasını izledim.Bu adam oyunun iki yönünü oynayan fakat aslen önlibero olan bir futbolcu.Çift önliberoda'da hücümu destekleyen olanı.

William Gallas Arsenal'De on numaralı formayı giyiyordu,mevkisi neydi? Lass Diarra 10 giyiyordu real'de mevkisi neydi.

Melo'nun 10 giymesinin sebebi forvet arkası olduğu için değil, takımı ateşleyebilen, iki yönlü ortasaha olduğundan ve şut atabilen,pas yapabilen oyun kurabilen bir ön libero olduğu içindir.

saygılarımla.
Adama demişsin nerenle idrak ediyorsun. Ben de sana aynı soruyu sorayım.

Ben MELONUN OFAS GÜCÜNÜ TARTIŞMADIM, OFANSA GEREKLİ KATKIYI VERMİYOR DEMEDİM. TAM TERSİNE BUNLARI YAPIYOR. MELO SADECE RAKİP ATAKLARI ORTA SAHAYA YAKIN YERLERDE DURUP KESERSE, RAKİP TAKIM CEZA SAHAMIZIN ÖNÜNE KADAR GELMEZ DİYORUM

Defalarca yazdım lütfen iyi okuyarak yorum yapın. Siz anlamadıysanız, benim ne demek istediğimi anlayan arkadaşların yorumlarına bakın. Lütfen, bol keseden alakasızca sallamayın. Ben sizin dediğinizi demiyorum

Yahu kardeşim Melo 10 giyiyor diye demiyorum bunları. Ben Melo'nun 10 giydiğin unuttum bile. Adam DMF zaten. Sadece çok geride bekliyor rakibi ondan bahsediyorum. Topu oyuna sokmasından da bahsetmiyorum. Sadece bir daha ileride kessin topu yeter diyorum. Oyuna sokmasa da olur, çünkü ileride keserse zaten oyuna sokmuş oluyor topu.

Adama demişsin nerenle idrak ediyorsun. Ben de sana aynı soruyu sorayım.

Ben MELONUN OFAS GÜCÜNÜ TARTIŞMADIM, OFANSA GEREKLİ KATKIYI VERMİYOR DEMEDİM. TAM TERSİNE BUNLARI YAPIYOR. MELO SADECE RAKİP ATAKLARI ORTA SAHAYA YAKIN YERLERDE DURUP KESERSE, RAKİP TAKIM CEZA SAHAMIZIN ÖNÜNE KADAR GELMEZ DİYORUM

Defalarca yazdım lütfen iyi okuyarak yorum yapın. Siz anlamadıysanız, benim ne demek istediğimi anlayan arkadaşların yorumlarına bakın. Lütfen, bol keseden alakasızca sallamayın. Ben sizin dediğinizi demiyorum

Melo'dan başka adam yok mu takımda, tek başına mı oynuyor Melo? Adam herşeyi yapıyor işte yeri geldiğinde gömülcekte tabii ki ADAM ÖNLİBERO zamanı gelince stoperlerin arasına da girer, kendi sahasına da gömülür, önde de basar, şut da atar,golde atar, asistte yapar, yapıyor zaten! Daha ne istiyorsunuz,

Stilini falan bir tutmadım, barış ve sarp'ta önliberoydu, yalanmı Mustada sarp Santrafor du da ben mi bilmiorum! Onlarda önlibero Melo'da diyorum adam ama Krallar gibi oynuyo herşeyi yapıyor daha ne istiyoesunuz diyorum inadına yanlış anlayorsunuz

gidin zeka yaşınızı ölçtürün kardeşim ondan sonra gelin foruma.. sizin gördüklerinizi başka kimse görmüyor yaa bi siz görüyorsunuz zaten Fatih Hocada görmüyor ne göz varmış sizde bee helaallll valla!!!

images

ayrıca Rıza abi anlatmak istediği konuda haklı anlamayan çok kişi var ama

Orta sahamıza kesinlikle çağ atlatmıştır.Savunması çok çok iyidir.Ancak hücuma fazla çıkmıyor eminim ki çıksa çok daha iyi işler yapabilir.Ama savunmamız oturdu takım olarak bunda da en önemli pay Melo'dadır.

Defansın ortasahadaki adama top atamayacak kadar acizse gömülür tabi.

Bu arada Barça'daki Busquets'de aynı şekilde oynar.

melo tribünlere oynuyor. gün geçtikçe kıl kapmaya başladım. Ayhan bile girince fark yaratıyorsa bu orta saha çok şişirilmiş. net.

Bir de Melo'nun topu rakip kaleye gömmesi olayı var, ben onu seviyorum.

Gökmen Özdenaklar türemiş..Melo gönderilsin bir işe yaramıyor diye tutturdu.

Melo'dan verim aldigimiz bölge orasi degildi , zirt pirt kadroda degisiklik yapmaya gerek yok , eksik varsa yedeklerden yerini doldur , sonucta her bölgenin alternatifi var , ( veya almaya imkan taniyorlar transfer dönemi)

Üst Alt