Memati'yi Öldüren Oyuncuya Dayak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Memati'yi Öldüren Oyuncuya Dayak

Cevap: Memati'yi Öldüren Oyuncuya Dayak

memati filozof

memati reyis

memati racon

memati kral

memati vatansever

memati baş

şu dizideki her olay gerçektir.

dizide geçen olaylar, kurumlar ve kişiler gerçekle alakası yoktur diye lanse edilse de gerçektir. ben araştırdım daha önce. memati'yi öldüren adam pisliğin tekidir zaten. gitmiş bir de dizide teröristleri canlandırıyor. :mad:

Cok zeki bir topluma sahibiz :yenieek: Secenlerimiz olsun , secilenlerimiz olsun dort dortluk bir zekanin urunu :ayatollah: . Iste bu Turkiyem iste bu basaracagiz :happynew:

şu dizideki her olay gerçektir.

dizide geçen olaylar, kurumlar ve kişiler gerçekle alakası yoktur diye lanse edilse de gerçektir. ben araştırdım daha önce. memati'yi öldüren adam pisliğin tekidir zaten. gitmiş bir de dizide teröristleri canlandırıyor. :mad:

katılıyorum renkdaş bende böyle düşünüyorum o adam adam olsa delikanlı olsa para için bile olsa bir dizi bile olsa teröristi canlandırmaz

bu şeref yoksunu teroristin ev adresini ögrendim.benimle birlikte eyleme gelicek delikanlı varsa bana ulaşsın

üşüyoruz reyissssssssss

sana kalkan eller kırılsın

27.JPG

memati bigün esenlere gelmişti yanında 15-20 koruma biz sorduk arkadaşlarla korumalara abi siz neden böyle 15 adam mematiyi koruyosunuz fln diye sohbet ediyoruz. adam dediki memati reis bizi istemiyo normalde ama devlet zorla veriyo dedi. işte o an anladık memati başın büyüklügünü elini öpmeye bile izin vermiyodu korumalar ama memati reyis uyardı elini öptürdü allah razı olsun sonra taksi durağına gitti sorunları fln dinledi büyük adamdı

memati bigün esenlere gelmişti yanında 15-20 koruma biz sorduk arkadaşlarla korumalara abi siz neden böyle 15 adam mematiyi koruyosunuz fln diye sohbet ediyoruz. adam dediki memati reis bizi istemiyo normalde ama devlet zorla veriyo dedi. işte o an anladık memati başın büyüklügünü elini öpmeye bile izin vermiyodu korumalar ama memati reyis uyardı elini öptürdü allah razı olsun sonra taksi durağına gitti sorunları fln dinledi büyük adamdı

has bingöl yazanesinin orda simit aldı 100 dolar verdi üzerini almadı gözümle gördüm rahmetli mekanı cennet olsun

Kurtlar vadisine baktığımda memati elbet bi yerden dirilecek diye bekledim ama olmadı :sad007:

Üst Alt