Merkez Siyasette Konu Şike - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Merkez Siyasette Konu Şike

Cevap: Merkez Siyasette Konu Şike

Ona buna parmak sallayan,sanatçısını işçisini karşısına alan bir adamın ne düşündüğü beni ilgilendirmiyor,önce demokrasi nedir onu öğrensin,istediği gibi at koşturduğundan,bu işlere parmak sokması da normal,hele ki tuttuğu takım bu durumdayken.Benimki gitmiyorsa,diğerleri de oturduğu yerde otursun felsefesi hakim. Ben bu adamı oturup ne savunurum ne savunmasını dinlerim.Sağa sola köşeye yana bakmam,insan olan,insana insanca yaklaşan herkes benim kardeşimdir,toplumu geren höt zöt yapan değil.

Ortada bir gerçek varsa o uygulanmalıdır,TFF uygulamazsa bunu uygulatırlar,sonra gazoz kupası müsabakaları yaparız aramızda olur biter.

abi aymazlığa yüzsüzlüğe bak kulüplerin mali düzeni zaten bozuk gitmeyelim işte diyor fenerli eleman

siz gitmeyecekseniz gitmeyin, biz niye gidemiyormuşuz? Hem de sizin yüzünüzden ! (lafım bunu söyleyene, yanlış anlaşılma olmasın)

Allah'ım koca koca adamlar nasıl mantıkları, vicdanları bu kadar körleşebilmiş?

Erman dereotu koymamış halbuki koysa dereotunu dinginlik verir sakişnleştirir, bu Ataklı tam atarlı delikanlı çıktı.

siyaaset spoara karısmalı dıyor can efendi ba ba ba kusura bakma senı dınlemeyı unutmus uefa fifa

Üst Alt