Mersin İ.Y'de Özat Dönemi Sona Erdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mersin İ.Y'de Özat Dönemi Sona Erdi!

STSL'de Ç.Rizespor'a 2-0 yenilerek bitime 3 hafta kala küme düşmesi kesinleşen Mersin ekibinde Ümit Özat dönemi sona erdi.

Mersin ekibinde çıktığı 14 Süper Lig maçında 3 galibiyet,2 beraberlik ve 9 yenilgi alarak takımın küme düşmesinde büyük emeği olan Ümit Öz-at için kulubün başkanı Galatasaray maçından sonra Özat bizim Fatih Terim'imiz olacak demişti.

Bu sene Fenerbahçe'nin kıymetli tedrisatından(!) çıkmış antrenörlerin PTT 1. ligine kazandırdığı 2 takımdan biri.

Adamlar şikeyle pislikle ilerlemeye alışmışlar, o özgüvenle Anadolu kulüplerini de yaktı beyinsizler.

Şu ayıoğlu ayı ya karşı yenildik ya daha ne diyeyim ben.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bak sadece su iki takima kaybedilen puanlar

Mersin - 5
Antalya - 5
Rize - 5

Cok degil ,sadece su uc takimi yenebilsek 15 puan fazlamiz vardi. Hadi ikisini yensek 10 , tekini yensek 5 puan

Hangisi olsaydi simdi 5 incilik sorun bile degildi

Samsuna üzülüyorum ben sene başı ümite teslim ettiler takımı içine etti bıraktı medyayla kavga etti oyuncularla sorun yaşadı vs

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bak sadece su iki takima kaybedilen puanlar

Mersin - 5
Antalya - 5
Rize - 5

Cok degil ,sadece su uc takimi yenebilsek 15 puan fazlamiz vardi. Hadi ikisini yensek 10 , tekini yensek 5 puan

Hangisi olsaydi simdi 5 incilik sorun bile degildi

Antalya ve Rize'ye karşı ilk yarıdaki maçlarda 3 puanı hediye ettik resmen, çünkü iki maçı da maçın sonlarında elimizden verdik enayi gibi.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt