Mert Günok Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Günok Galatasaray'da İddiası!

İşte bu yüzden Türk takımları Avrupa kulüpleri ile yarışamıyor. Arada ciddi bir profesyonellik ve yönetim anlayışı farkı var. Hep aynı amatör düşünce 1. kalecinin arkasına idare edecek birini alalım gerisi Allah'a emanet.

Muslera uzun yıllar sonra Galatasaray'ın kanayan yarası kaleci sorununu çözdü ama arkasında mutlaka sağlam bir kaleci şart. Hem rekabet açısından hem de Muslera sakatlandığında yerine geçecek kaleci bize güven vermeli. Şu sıralar Mert Günok ismi dolaşıyor ortalıkta. Eğer bu transfer gerçekleşirse çok yazık olur. Dünya para veriliyor bu scout ekibi denen topluluğa. Bir tane genç yetenekli sağlam kaleci bulamıyorlarsa ne işe yaradıklarını bilmek istiyorum hoş kale dışındaki pozisyonlara da geçmişte buldukları topçuları da unutmadım :)

Özet ile Mert gibi bir kaleci takımımıza yarardan çok zarar verir.

Sadece kupada oynayacak kaleciye 1 m Euro vermeye ne gerek var?
Allah korusun Muslera' ya bir şey olduğunda idare eder mi? Hayır.
Alt yapıdan oyuncu oynatma kuralı var mı ? Var
O zaman Eray yedek kaleci olsun.
Ha Eray Ha Cenk Ha bu fenerli.
Komisyon kokusu var mı? Yorumsuz.

niyeyse kendisini hep ziraat kupası finali ile hatırlarım. drogba'ya kök söktürmüştü, hatta üstadın kendisini tebrik etmişliği var o maç.5-10 dakika sonra da kafayla köşeye takıvermişti falan.. yine buram buram nostalji koktu.

Dünyanın açık ara en kötü yönetimi. Ulan bir hıyarı üstüne para vererek yollayıp başka bir hıyarı daha da fazla maliyetle almak anca bizim yönetimin zeka kapasitesine uygun bir hareket olur.
Seneye de bunu üste para verip yollarız.

Üst Alt