Haber - Mert Hakan Yandaş: "Birileri çıktı konuştu, ligde bir sürü şey değişti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mert Hakan Yandaş: "Birileri çıktı konuştu, ligde bir sürü şey değişti"

1675370937346.png

Fenerbahçe'de Mert Hakan Yandaş, 1-1 sona eren Adana Demirspor maçı sonrası hakem yönetimine çok sert yüklendi.

Mert Hakan Yandaş: "Maçın önüne geçen bir VAR ve orta hakem vardı. Canımız yanıyor. Benim el kuralı yeni gelmiş bu sene. Michy'nin ve Valencia'nın %100 penaltı pozisyonu var. Birileri çıktı konuştu, ligde bir sürü şey değişti! Canımız yanıyor, susamıyoruz!"

Mert Hakan Yandaş: "Fenerbahçe camiası birlikte kalsın. Daha hiçbir şey bitmedi. Biz Allah'ın izniyle buradan dönmesini biliriz."

Mert Hakan Yandaş: "Her şeyi geçtim. Son pozisyon. Düdüğü ağzına götürüyor. Ne düşünüyor da çalmıyor? Sonra vazgeçiyor. Susmak istiyoruz, susamıyoruz. Konuşunca tepki görüyoruz."

Kendi pozisyonu icin elime carpti diyememis. Bu kadar aglayip ve pozisyonlari sayip birisi, o pozisyon icin hakem bana el kurali degismis dedigini söylüyorsa, top eline 100 de 100 dokundu.

Üst Alt