Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçe’de İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçe’de İddiası!

O kadar paramız yok ama bizde (yani avrupada başarılı olması gereken GALATASARAY)
İlk 11 oynaya bilecek yerliler;

Çağlar,
Ozan kabak,
Cengiz (kendisi tutmaz demiştim başta)
Ahmet kutucu(çok iyi iyi yedek)
Abdulkadir ömür
Abdulkadir parmak( bana 2000 ortasaha oyuncularını hatırlatıyor mücadelesi ile)
Zeki Çelik
Uğurcan
Okay
Umut Bozok

Şimdi diyeceksin bunların sözleşmesi var ve bizimde paramız yok.
Sırf bu sebepten emre ve Mert gibi vasat ve yedekten öteye gidemeyecek futbolculara senelik 1.8 milyon Euro maaş verilmemeli.

Şu yedeklere verdiğimiz maaşın 3 te biri ile hayvan gibi altyapı sistemi kurulur .
5 sene sonra en kral meyveleri toplarız.

Abdulkadir Parmak,Okay,Umut Bozok,Ahmed Kutucu bunların hepsini topla Mert Hakan etmez.Umut Bozokun kaç maçını 90 dakika seyrettin.Türkiyede oyuncular bazen geç keşfediliyor Mert Hakan 3.ligin sertliğini zorluğunu görmüş bir sezonda 20 25 gol atmış geçen senesi yanlış tedavi nedeniyle boş geçti bu sene ilk senesinde içinden geçti süperligin ve bu oyuncu bonservissiz ve çok iyi bir Galatasaraylı daha ne olması lazım bizde oynayabilmek için alman olmasımı.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Abdulkadir Parmak,Okay,Umut Bozok,Ahmed Kutucu bunların hepsini topla Mert Hakan etmez.Umut Bozokun kaç maçını 90 dakika seyrettin.Türkiyede oyuncular bazen geç keşfediliyor Mert Hakan 3.ligin sertliğini zorluğunu görmüş bir sezonda 20 25 gol atmış geçen senesi yanlış tedavi nedeniyle boş geçti bu sene ilk senesinde içinden geçti süperligin ve bu oyuncu bonservissiz ve çok iyi bir Galatasaraylı daha ne olması lazım bizde oynayabilmek için alman olmasımı.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O alman oyuncu değil alman t.direktör istiyor.Beğendiği yerli oyunculardan yola çıkarsak yabancılarıda tahmin etmek zor değil. Galatasarayda görmek istediği kadro ve hoca şu oluyor.

T.Direktör-Klopp.

Ugurcan

Alexander arnold- Çağlar -John Stones- Alba

Okay-Ndombele

Cengiz-Eriksen-Abdülkadir

Gabriel Jesus

İşte Arifin kurulmasını istediği 700 milyon euroluk takım ve ünlü alman hocası. :asd:

300 bin için Fenerbahçe’yi seçecek vizyona sahipse zaten gelmesin.

Klişe mesajımı şuraya da bırakayım.

“Anadolu’da parladıktan sonra Fenerbahçe’ye gidip yıldız olan ya da başarılı olan bir futbolcu oldu mu!”

300 bin için Fenerbahçe’yi seçecek vizyona sahipse zaten gelmesin.

Klişe mesajımı şuraya da bırakayım.

“Anadolu’da parladıktan sonra Fenerbahçe’ye gidip yıldız olan ya da başarılı olan bir futbolcu oldu mu!”

Oldu ama biraz eskiye gitmen gerek. Sakarya'dan aldiklari, Oguz, Aykut ve Senol sayesinde sampiyonluklar gorduler. Daha sonra Genclerbirliginden aldiklari Mosheu ve Koshe (ya da Kone) ile yine basarili oldular.

bizimle anlaştıklarını biliyorum ama diyelim ki öyle olmadı ve ikisi de fenerbahçe’ye gitti.
bu işten biz değil, onlar zararlı çıkacaktır.
yani bize gelmeyecekler diye de oturup kafaya takacak halimiz yok.
gelirlerse hoş gelirler, gelmezlerse yolları açık olsun.
bizi değil de fenerbahçe’yi tercih edenlerin hali ortada...
23 Mayıs 2020 21:21 · gurrpegi

Fazla söze gerek yok, mal ortada

Ben kuslara gitmesinde hic bir sakinca gormuyorum neticede o klube messi gitse kariyeri biter Baslarinda futboldan anlayan hic kimse yok transfer listeleri bile bizden devsirma

Bu kafayla aziz etkisinden cikmadan senelerce surunurler ama olan mert hakana olur kariyeri cokuse gecer alper mehmet topuz karisimi birsey olur yani ne yapacaksa kendine yapar

Ayrica baglayiciligi olmasa bile protokol demek soz demek sozunden donen adaminda ciddi karakter problemi vardir selcuk emre akbaba gibi dik duramayan adamlarin yeri sikeciler dir vedat bir sene daha kalirsa fenerde ikinci lige gider mertle birlikte bank asyada oynarlar deniz turuncude yanlarinda gotursunler

eskiden kazıkların bize girmesini önlemek için Aziz başgan kendini siper ederdi. hatırlıyorum.

Ali koç da bize attığı müthiş muriqi çalımıyla o yoldan ilerleyeceğini göstermişti aslında. devamı gelir mi bilemem.

mert hakanın bonservisi yok, buna dokunmazlar diye düşünüyorum. yani bu adamı biz aldık

Üst Alt