Mert Hakan Yandaş Resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mert Hakan Yandaş Resmen Fenerbahçe'de

Sözlükte biri yazmış

uğur şenpire'nin anlattığına göre bu arkadaşla fb yönetimi sözleşme feshi konusunda anlaşıyorlar. o ara galatasaray'a gelme durumları oluyor. bunu duyan ali koç ve yönetimi vitor'un bu arkadaşı oynatmayacağını bildiği halde göndermekten vazgeçiyorlar.

Transfer dönemindede hakan baltayla yemek yemişti resimleri düşmüştü doğru galiba olay

Allahım neyle sınanıyoruz biz

Sözlükte biri yazmış

uğur şenpire'nin anlattığına göre bu arkadaşla fb yönetimi sözleşme feshi konusunda anlaşıyorlar. o ara galatasaray'a gelme durumları oluyor. bunu duyan ali koç ve yönetimi vitor'un bu arkadaşı oynatmayacağını bildiği halde göndermekten vazgeçiyorlar.

Transfer dönemindede hakan baltayla yemek yemişti resimleri düşmüştü doğru galiba olay

Allahım neyle sınanıyoruz biz

Bize transferi öncesinde ve Fener’e transferi sonrasında gerekenleri yazmıştım.

Mesut Özil, İrfancan Kahveci ve MHY’ı o paralara almadığımıza çok seviniyorum.

Türk futbolcusu harbiden tuhaf lan. Olm fenerin öğüttüğü kaçıncı topçusun. Artık bu elemanlara nasıl baskı kurup neler diyorlarsa gidiyorlar hala fenere. Mantıksız geliyor bana.

Mesutu yakında bir daha kullanmamak üzere yedeğe çekecek. Muhammedten vazgeçmiyor, ferdi banko bi de altay var işte diğerleri zor forma görür
Yurt disindan gelenleri ve alt yapidan cikan gencleri kullaniyor. Daha disiplinli ve oyun planina sadik oyuncu profili ciziyorlar. Basina buyruk hareket eden yerlileri sevmiyor. Hepsini sepetledi sayilir.

Sangare+Ferdi+Serdar Dursun+Muhammed bi de Altay elbette.

Burak Kapacak ve Cagtay Kurukalip nasil cikacak görecegiz.

Üst Alt