mert hakan yandaş - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

mert hakan yandaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu tirespor'da oynuyordu, hasta gslı. o mesajlar falan hepsi doğrudur muhtemelen çünkü bire bir biliyorum hasta gslı olduğunu.

zaten o yüzden kör göze parmak fb taraftarına yaranmaya çalışıyor.

ulan bu fb nasıl da bütün evil'ları bünyede toplamayı beceriyor yahu bildiğin tez konusu :d

Yıllardır Emre'yi, Volkan'ı, ne bileyim Baroni'yi, Rosier'i falan izledim ama bu kadar sevimsiz bir herif herhalde görmedim.

Ben hayatımda kırmızı kart görmek için bu kadar uğraşıp da görmeyen oyuncu da görmedim. Herif bütün maçı hakemin suratının dibinde bitirdi. İtirazlar, darlamalar, tehditler, sonra yetmedi rakip yedek kulübesine hareketler... Bu neymiş lan böyle. Bak hepsini geçtim sırf şu ettiği tehditten dolayı Pfdk çıkıp şu herife en az 10 maç ceza veremiyorsa futbol konuşmanın bir anlamı yok artık. Konuşmayalım, oynasınlar kendi kendilerine. Şunu bizim bir oyuncu yapsa anında kadro dışı kalması gerektiğini söyleriz çoğumuz ve kalır da. Bu it şimdi ödüllendirilecek görün bakın yürüyen Fenerbahçe moduna sokacaklar.

Bir tane zengin züppe hem kendi kulübünü hem de Türk futbolunu ne hale getirdi inanılmaz.

bu tirespor'da oynuyordu, hasta gslı. o mesajlar falan hepsi doğrudur muhtemelen çünkü bire bir biliyorum hasta gslı olduğunu.

zaten o yüzden kör göze parmak fb taraftarına yaranmaya çalışıyor.

ulan bu fb nasıl da bütün evil'ları bünyede toplamayı beceriyor yahu bildiğin tez konusu :d
Profesyonellik ayağı g*t ayağı. Hastalığını yiyeyim onun. Para için yapmayacağı şey yok. Sezon sonu sözleşmesi bitiyormuş daha çok görürüz bu tarz hareketleri.

Evlat olsa sevilmez.

Bizim futbolcumuz olsa 1 seneyi göremeden kulüpten yaka paça kovulurdu. Bu omurgasız pislikler de komutan falan diye gazlıyor şu şerefsizi.

Birisi bir gün bunu çok güzel dövecek.
Kendi taraftarı mı yoksa başka takım taraftarı mı onu bilmem ama.

Çifkef fbli kontenjanından uzun süre fener forması giymeyi hesap eden çapsız adamın teki. Nasıl bir kulüpte oynadığını ve taraftarına nasıl yaranabileceğini bilen iyi bir çirkef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt