Haber - Mert Hakan’dan Tribüne Küfür | PFDK'ya Sevk Edilmedi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Mert Hakan’dan Tribüne Küfür | PFDK'ya Sevk Edilmedi

Mevzu mhy nin çok süper oyuncu olup olmaması değil mevzu yapılan çifte standart ve bunun gözümüze soka soka yapılması
Son iki senedir; penaltilarda, kirmizi kartlarda, VAR protokolunde, gozlemci performansinda, hakem atamalarinda, blok kapatma cezalarinda, rakip performanslarinda, ve daha bir suru metrikte cifte standart uygulaniyor.

Burada hemen hepimiz ceza falan almayacagini biliyorduk. Bizim bu durumumuz da direkt olarak yonetime yazar. Iki senedir saha sonuclari geliyor diye, Erden Timur'un ligi bitirtmeyiz cikisi disinda, ne etliye ne sutluye karisiyorlar.

Senden alinti yaparak yazdim ama genel olarak soyluyorum. Butun olanlar karsisinda, bu dingilin PFDK'ya sevk edilmemesi cok kucuk kalir. Bir gun bu kucuk damlalar bardagi tasirir mi? Bilemiyorum, acikcasi sanmiyorum. Mevcut yonetim, Galatasaray'in haklarini savunamamaktadir. Karsida, bakkal idare edemeyecek adama lig tarihine gececek istatistik yaptirdilar. Bir de bu acidan bakalim.

Çifte standart devam ediyor. Buna kimse dur diyemeyecek galiba. Güzel ülkeyi ne hale getirdiler. Tanıdığı olan, parası olan herşeyi lehine çevirebiliyor. Yazık.

Abi öyle iş mi olur o zaman 5 maç emre malok denen aptala ceza vereceksin.
5 dakika tvde izledik bu küfürleri savunmasında görmedim mi diyecek

Üst Alt