# Mervan Celik - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mervan Celik

Cevap: # Mervan Celik

59 maç 2 asist mi

sahaya 50 cm boyunda ve 20 cm çapında tümsek koysan o bile 3 asist yapar

çapul boys almayalım

Kazım'ın bize gelmeden önceki son 53 lig maçındaki istatistiklerini veriyorum ; 7 gol, 3 asist.

Videodan izleyip yada istatistiklere bakıp beğenmiyoruz, gelmesin demek saçmalıktan başka birşey değil.

Türk kanat oyuncusu almak zorundayız, tutmazsa koymaz, kaç para bonservisi adamın.

Kazım'ın bize gelmeden önceki son 53 lig maçındaki istatistiklerini veriyorum ; 7 gol, 3 asist.

Videodan izleyip yada istatistiklere bakıp beğenmiyoruz, gelmesin demek saçmalıktan başka birşey değil.

Türk kanat oyuncusu almak zorundayız, tutmazsa koymaz, kaç para bonservisi adamın.

"Videodan izleyip yada istatistiklere bakıp beğenmiyoruz"

elimizde başka veri yok ki

"gelmesin demek saçmalıktan başka birşey değil."

herkesin kendi fikri var, saçmalık vs. gibi kelimeler kullanılmaya başlanınca huzur bozuluyor

yanlış anlaşılmasın, ben illa gelmesin demiyorum

İstatistiklere göre mi oyuncu alıyoruz?

istatistikler önemli olmasaydı, bugün enes kanter 3. sıradan draft edilmezdi

adam 2 senedir basketbol oynamadı ama daha önceki maçlarında yaptığı inanılmaz istatistikler referans alındı büyük oranda

istatistiklerin ortaya koyamadığı bazı şeyler vardır elbet, ama istatistiklerin gücünü bu denli reddtmek de kafayı kuma gömmeye benziyor bence

İsveç liginin kalitesi tartışılır tabi Alman liglerinden daha iyi oyuncu bulunabilir ama 2. bi Cenk Tosun vakasıda olabilir bu adam ScoutGS tarafından keşfedilip anadolu kulüplerinden birine giderse yıldızlaşırsa üzülürüz niye almadık diye :( Cenk Tosun gibi

istatistikler önemli olmasaydı, bugün enes kanter 3. sıradan draft edilmezdi

adam 2 senedir basketbol oynamadı ama daha önceki maçlarında yaptığı inanılmaz istatistikler referans alındı büyük oranda

istatistiklerin ortaya koyamadığı bazı şeyler vardır elbet, ama istatistiklerin gücünü bu denli reddtmek de kafayı kuma gömmeye benziyor bence
hayranım ülkemin insanlarına basketbolda önemli olan istatistik bilgilerini futbol konuşurken kullanmak ne derece doğru...

Üst Alt