Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !

Cevap: Merve Toy Taraftarlarımızın Tepkisini Çekti !

Cümleleri fazla abartılmış bence. Forumdaki maç konusuna bakın, burada eleştirilen mesajdan daha dikkat çekecek, hakaret derecesinde onlarca yorum bulursunuz. Kendi taraftarı böyle düşünen (ki düşüncelerin oluşmasında bir saçmalık görmüyorum) bir takım hakkında, masum bir yorum.

Bizim taraftarın tepki yoğunluğu daha dikkat çekici bir mesele bence. İçeride oynanan her futbol maçında mutlaka birkaç futbolcu ıslıklanıyor, uğraşılmaması gereken adamlara adapte olunuyor. Tasvip edilecek bir durum değil.

[video=youtube;QraGNS_d7eU]https://www.youtube.com/watch?v=QraGNS_d7eU&feature=related[/video]

Söyledikleri yanlış değil, olasılık düşük. Fakat imkansız bir olaymış gibi yaklaşması, kafasını oraya buraya sallayarak konuşması -istemeyerek Erman Toroğlu'nu alıntılıyorum, çünkü tam da yeri- "Sen kimsin la? Sen, kimsin laaa!".

Cümleleri fazla abartılmış bence. Forumdaki maç konusuna bakın, burada eleştirilen mesajdan daha dikkat çekecek, hakaret derecesinde onlarca yorum bulursunuz. Kendi taraftarı böyle düşünen (ki düşüncelerin oluşmasında bir saçmalık görmüyorum) bir takım hakkında, masum bir yorum.

Bizim taraftarın tepki yoğunluğu daha dikkat çekici bir mesele bence. İçeride oynanan her futbol maçında mutlaka birkaç futbolcu ıslıklanıyor, uğraşılmaması gereken adamlara adapte olunuyor. Tasvip edilecek bir durum değil.

Burdaki konuşmalar, deplasmandaki CSKA maçı üzerineydi, o maçta şansımız yok diye -ki şansımız yok denecek kadar azdı. Ama şimdi içerdeki maçın yorumlarına bak, herkes galibiyete odaklanmış durumda. Toy'un dediği "Zaten bu gruptan Galatasaray'ın çıkmasını beklemiyoruz" lafı saçmalık.

Merve Toy holiganlık derecesinde fb'lidir. Kendisine hak ettiği ders verilmeli.

Üst Alt