Messi: "Kariyerimdeki en önemli isim Rijkaard" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi: "Kariyerimdeki en önemli isim Rijkaard"

Polat biraz akilli olsaydi Rijkaard ile bir sampiyonluk görürdük bence.

Hadi Meira'dan para kazandik onu biraz anlarim da Keita'yi niye satiyorsun Allahin cezasi herif.

Evet ilk olarak 24. haftada Eskişehir'e kaybettik ama sonraki hafta Fb Gençler'le berabere kalmıştı.Biz de Keita'nın şov yaptığı Ankaragücü'nü 3-0 yenip Fb ile farkı 4'e çıkarmıştık.

Bahsettiğim 3 haftada(26,27,28) biz 1,Fb 9 puan aldı.
Bir de Beşiktaş maçı vardı sanırım.Arda 79-80de atıp öne geçtik sonra da gol yedik berabere kaldık.O aman puan farkı 5 idi sanırım.Sonrası felaketti zaten.Fakat Rijkaard zamanı mı Skibbe zamanı mı çıkartamıyorum.

Kardeş sende her yabancı hocayı dilliyon ha Skibbe ile ilgili fikirlerinide okumak isterim.

Açıkçası onu pek sevmezdim renktaş.

Ama yine de Kewell-Lincoln-Arda-Baros hücum hattıyla taraftarı şenlendirdiği bir dönem vardı dürüst olmak gerekirse o dönem hafiften bir sempati duymuşluğum vardır.

Bir de Beşiktaş maçı vardı sanırım.Arda 79-80de atıp öne geçtik sonra da gol yedik berabere kaldık.O aman puan farkı 5 idi sanırım.Sonrası felaketti zaten.Fakat Rijkaard zamanı mı Skibbe zamanı mı çıkartamıyorum.

Rijkaard zamaniydi ama Bjk deplasmanindan 1 puan iyiydi.Anormal olan Ts ve Fb'ye yenilmemizdi.O 2 mactan 2 puan alsak cok sey degisirdi.

Birşeyide bilme be kardeşim

Yok yahu her seyi de hatirlamiyorum.O 3 mac aklimda kalmisti da Eskisehir macini unutmustum ona yeni baktim mesela.

leo franco ve emre güngör sağolsun

emre güngörün yumurtlarığı top pembe miydi neydi meme kanseri haftası yüzünden mi ne

Çeptalk

Trabzon maçı Emre Güngörün mallığı şeklinde geçmişti.

Fener maçında da Gio altı pastan gol atmayı becerse o maçı kesin almıştık.

O sene defansif saçmalıklardan dolayı kaybettik ama, ne kaleci ne de defans iyidi.

Rijkaard zamaniydi ama Bjk deplasmanindan 1 puan iyiydi.Anormal olan Ts ve Fb'ye yenilmemizdi.O 2 mactan 2 puan alsak cok sey degisirdi.

Yok yahu her seyi de hatirlamiyorum.O 3 mac aklimda kalmisti da Eskisehir macini unutmustum ona yeni baktim mesela.
Şimdi baktım,Fenerbahçe 13.-14.-15. haftalarda 0 puan ve 20.-21.-22.-23. haftalarda sadece 2 puan alabilmiş ve 25. haftada yine berabere kalmış.Buna rağmen adamlar bize 10 puan fark atmışlar :)

Rijkaard özellikle ikinci sezonunda istedigi transferler yapilmayarak resmen ihanete ugramisti capsiz adnanlar tarafindan.istifa edip gitsin diye ne oyunlar cevrildi o dönem.
bu adnan polat denilen hain ayni seyi Geretsede yapmisti sampiyon oldugumuz sezonun ertesi.

Üst Alt