Messi, Sözleşmesini Uzatmak İçin Arda'nın Satılmasını İstedi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi, Sözleşmesini Uzatmak İçin Arda'nın Satılmasını İstedi!

Bu ne kadar sacma bir haber ? Barcelona gibi bir klup oyuncusuna gore is mi yapar

bu sozleri soylese messi daha cumlesini bitirmeden kapi disari edilir parasi verilerek

yurt ici sacma haberler bitti bunlar basladi simdi yabanci medyayla ugrasacagiz

Bu haber gerçekten doğrudur büyük ihtimalle Messi mi göndermek istiyor bilemem ama liste aşağı yukarı doğru bu Fifa sayfalarında Barça bölümlerinin altına sürekli taraftarları bunu yazıyor bu listedekilerle yollar ayrılacak filan gibi Ter Stegen,Denis, Digne, Mathieu, Mascherano, Vidal, Roberto, Rafinha, Gomes, Arda & Paco isim isim vermişler

Digne-Denis-Rafinha birde futbol oynayabilecekse A.Vidal'e çökebilsek şurdan ...

Son düzenleme:
arda yıllık 5 milyon ister, o parayıda fener verip alır. ardayı sırf fenere gitmesin diye isterim, yoksa o koca egosu ve dötüyle bize hiçbir fayda sağlamaz.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Böyle bir durumda Fener'e gitmemesi sana ne kazandiriyor da sirf bu yüzden bize gelsin diyorsun?
o da doğru, ama fenerde başarılı olabilir bir ihtimal. emre abisi gibi katkı verebilir. bizde aynı disiplini görmeyeceğinden gevşer, katkı veremez gibi geliyor bana.

İspanya nın saygın gazetelerinden Marca nın haberine göre

Messi: kaynım takımın başına geçmeden bir daha bana bu takımın formasını giydiremezsiniz

o da doğru, ama fenerde başarılı olabilir bir ihtimal. emre abisi gibi katkı verebilir. bizde aynı disiplini görmeyeceğinden gevşer, katkı veremez gibi geliyor bana.

Renktas verirse versin, bunun önemi yok bence. Gitmek isterse gitsin, giderse de kimseden saygi falan beklemesin, ben söyle Galatasarayliyim ben böyle Galatasarayliyim diye ortalikta gezerken iyiydi.

Ahaha bizim medya orda olmalıydı.Takımı messi yönetiyor diye paso haber servis ederlerdi.Adamlar şimdi sneijder ile yetiniyor.Gerçi tudor geldiğinden beri kimsenin öyle bir argümanı da kalmadı. :) :) :D

Üst Alt