Messi'ye Değer Biçildi: 250 Milyon Avro - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Messi'ye Değer Biçildi: 250 Milyon Avro

Cevap: Messi'ye Değer Biçildi: 250 Milyon Avro

Ronaldo Messi'den iyi bir topçudur. Messi, Ronaldo'nun yanında ağır vasıta gibi kalır. Messi çok büyük topçu ama 1 takımı alıp götüremez. Arjantin milli takımı sefilleri oynuyor, gelenden 3 gidenden 6 yiyor. 250 milyon avroluk topçuysa önce ulusal takımını kurtarsın. Bu ulusal takım da Makedonya, Gana, Azerbaycan falan değil, Arjantin.

Portekiz milli takımıda sefilleri oynuyor. Dünyada Messi kadar topla hızlı ve çabuk adam yoktur.

Hiç bir topçu o kadar para yapmaz.Ronaldo 96 ise mesii de aşağı yukarı aynıdr.250 milyona şöyle bir defans kurayım da messi yi ozaman görelim

Maicon-Terry-Ferdinand-Cole

----Essien---------

Döktürüyor evet.Zurich,Deportivo vs.Bunlara döktürsün bir zahmet.Kendisini büyük maçlarda,büyük turnuvalarda da görmek isteriz.Asıl sende takıntı var.Kimde takıntı olduğu belli.;)Messi şöyle Messi böyle diye atıp tutuyorsun boyuna.Artisliğini konuşmuş muyum ben?Oynadığı futbolu,tarzını beğenmiyorum arkadaş var mı bir itirazın?

Ne büyük turnuvası ya? Adam aynı sene içinde premier ligde ve ş.liginde gol kralı olmuş ayrıca yine ligde bir sürü asisti var. Büyük turnuva nedir yahu:D?

Hiç bir futbolcu o kadar para etmez.Messi dünyanın en iyi futbolcusudur evet..Ama düşünsenize galatasarayın iki katı değerde bi futbolcuyu.Tüm futbolcularımızı satıp Messi'yi alsak,maçı kazanabilir mi? Bu açıdan düşünmek daha mantıklı bence.Ronaldoya verilen para bile fazla..

Barcelona'nın burda vermek istedi mesaj açık ve net.

Biz Messi'yi satmıyacagız diyolar,siz 250 milyon € çok diyorsunuz :D yani Barcelona Messi'ye 250 milyon € değer biçmiyor burda,burda demek istedikleri paha biçilemez.

Barcelona'nın burda vermek istedi mesaj açık ve net.

Biz Messi'yi satmıyacagız diyolar,siz 250 milyon € çok diyorsunuz :D yani Barcelona Messi'ye 250 milyon € değer biçmiyor burda,burda demek istedikleri paha biçilemez.

Man City ve Real ekonomik gülerini birleştirirse alabilirler ki 2 yıl bir takımda 2 yıl diğer takımda oynar :p

Saçma oldu biliyorum... :p

Hiçbirşey "paha biçilemez" değildir

Büyük turnuva derken milli takımlar açısından büyük turnuvaları kastettim.WC 2006,Euro08.Biz de biliyoruz elbet Cl performansını.
wc2006 da portekiz yarı final oynadı ve Euro04de de final oynadılar.her iki takımda da Ronaldo vardı ve elbette katkısı vardır.Ronaldo milli takımda bie şey yapmıyor demek yanlış olur.

ikiside süper topçu ama birini seçsem ronaldo derim

Man City ve Real ekonomik gülerini birleştirirse alabilirler ki 2 yıl bir takımda 2 yıl diğer takımda oynar :p

Saçma oldu biliyorum... :p

Hiçbirşey "paha biçilemez" değildir

Hiçbirşey paha biçilemez lafına belli konularda ben katılırım ama Barcelona katılmıyor ve Messi için paha biçilemez diyor.

Bence bu konuda "Messi 250 € eder mi ?" değil,"Messi satılırmı satılmaz mı ?" tartışılmalı.

Messi'yi severiz tamam ama çok abartılı olmuş. Zaten Messi satılmaz Barça zor durumda kalmadıkça.

Zidanenin 70-75 milyon Avro ettiği bir futbol dünyasında Messi bu paraları eder mi?

Barca taraftarı kendisini kandırırsa,fanatikliği işe karıştırırsa eder neden etmesin

Barcelona Messi'yi satmaz.. zaten Barcelona'dan başka bir kulübe niye git ki ?.... ayrıca Real'de Ronaldo varken kim satar Messi'yi ?... taraftar yıkar ortalığı...

Üst Alt