Mesut Bakkal: "Emre Akbaba, takımdan ayrılmak istiyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Bakkal: "Emre Akbaba, takımdan ayrılmak istiyor"

uwKt8_1493302986_9429.jpg

Alanyaspor'da transferin en fazla konuşulan futbolcularından Emre Akbaba'nın geleceği konusunda teknik direktör Mesut Bakkal açıklamalarda bulundu.

Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Emre Akbaba'nın gitmek istediğini söyledi.

Kamp çalışmalarının iyi geçtiğini söyleyen Mesul Bakkal, "Bobo geldi. Milli takım oyuncularımız da döndü ve son 1 haftadır iyi çalıştık. Milli takımlarda 5 oyuncumuz vardı. Onlar da aramıza katıldı. Bobo da geldi." diye konuştu.

"EMRE AKBABA GİTMEK İSTİYOR"

Emre Akbaba zaten gidecek. Gitmek istiyor. Önünü açtık. Tabi ki gitmek istiyor derken, şu ana kadar da gelişme olmadı. En son kamptan Cuma günü ayrıldım. 2 gün iznimiz vardı. Ben Emre'yi alan kazanır demiştim. Bunu söylerken rahat söylüyorum. Çünkü kampa döndüğü zaman aynı motivasyonla devam ediyor ve kalması halinde bizde oynayacak.

beIN Sports

14 gol 8 asist yapmis en az talisca kadar oynadi fakat bazi büyük maclarda sergiledigi performans bende soru isaretleri yaratti

Vodafone da bosta olan arkadaslarina pas atmadi,yine ayni sekilde kadikoy de kötü bir performans sergiledi

Ama bizde Fatih hoca faktörü devreye girecegi icin makul bir ücrete transfer edilmesinde bir sakinca yok

Ahmet çalık içinde böyle diyorlardı alan kazanır en iyi yerli stoper vs. Bu adamın acelesi yok evet yetenekli oyuncu madem herkesin söylediği gibi Galatasaraylı seneye bedava gelsin başımızın üstünde yeri var.

Takas için gönlümüzden geçen Tolga ve Eren gibi isimlerin teklif edilmesi ama ne bu adamlar gider oraya, ne de Alanya bunlara bizden aldıkları parayı verebilir.

Emre sosyal hayatında formamızı giyecek kadar bağlıysa bize en kötü ihtimalle bu seneyi de Alanya'da geçirsin gelecek sezon bedel ödemeden alalım. Hatta Cenk'in tinercilere Antep'teyken imza atması gibi son 6 ay kala bizde sözleşme imzalatalım.

Akbaba işi şuan lüks daha 8 yok , stoper yok ve yedek kaleci yok , 4-4-2 BAM falan desekte işin aslı sekiz almazsak elek oluruz

14 gol 8 asist yapmis en az talisca kadar oynadi fakat bazi büyük maclarda sergiledigi performans bende soru isaretleri yaratti

Vodafone da bosta olan arkadaslarina pas atmadi,yine ayni sekilde kadikoy de kötü bir performans sergiledi

Ama bizde Fatih hoca faktörü devreye girecegi icin makul bir ücrete transfer edilmesinde bir sakinca yok
Bizim maçta coştu :)

Akbaba neresi lüks yav. Skorer yerli bulmuşsun ligi tanıyan sol ayaklı. Seneye büyük ihtimal8+3 ü getirecekler . En fazla 3 milyona bitirilmeli bu iş

Akbaba bizde iş yapar uygun fiyata gelicekse hemen alalım zaten sınır yüzünden yerli topçu lazım en azından eli ayağı düzgün birini alalım.

Bizim maçta coştu :)

Arena da kötüydü ama alanya'da oynanan macta iyiydi

Sanki deplasman maclarinda performansi düsük oluyor gibi

14 gol 8 asist hafife Alinacak bir performans degil,ondan önceki sezon da saglam istatistik yapti yani tek sezonluk bir durum yok ortada

Bazi soru isaretleri var ama makul bir ücrete hayir demem Fatih hoca ile cok daha iyi bir oyuncu olabilir

Arena da kötüydü ama alanya'da oynanan macta iyiydi

Sanki deplasman maclarinda performansi düsük oluyor gibi

14 gol 8 asist hafife Alinacak bir performans degil,ondan önceki sezon da saglam istatistik yapti yani tek sezonluk bir durum yok ortada

Bazi soru isaretleri var ama makul bir ücrete hayir demem Fatih hoca ile cok daha iyi bir oyuncu olabilir
Sol ayaklı olması bile artı yav.

Takasla çözebilirsek süper olur. Ancak bana Beşiktaş'ın alacağı ihtimali yüksek geliyor. Orada oyuncu olarak da eksikleri var.

Emre küçük takımın büyük oyuncusu olma ihtimali var sanki.

Tüm milli takım maçlarında rezalet oynamıştı.

Takas ile alırsak iyi olur bence para ödemeden

Üst Alt