Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "David Villa dinime küfretti"

Cevap: Mesut Özil: 'Villa dinime küfretti'

Çok pardon ama Barça'lı arkadaşlar, sırf Barça oyuncusu diye hala Villa'ya toz kondurmuyor.

Beni öyle dine düşkün bir insan falan sanmayın ama Mesut'un açıklamalarına göre David Villa'nın yaptığı şerefsizliktir ve cezalandırılmalıdır.

pis türk diye küfretse ortalık yıkılır... ulan adam dine küfür etmiş bunda mesutla dalga geçcek bişi göremiyorum... abidal le affelay .... o villayı!!!

Ya durup dururken maçta, insan neden dinini savunsun ki ne alaka? Savunulacak nesi var dini'nin ?

Gerçi hangi dine mensup olduğunu bilmiyoruz çünkü almanlar hristiyan olur.

mesut-ozil-dua_b-300x207.jpg

Bence konu kapatılsın böyle bir konu hakkında bile dalga geçmeyi becerebiliyorsunuz ya helal olsun

Mesut un yerinde bende olsam tepki verirdim.

Mesut villa ya bıyık veya pis hristyan diyor mu?

Irkçı villa.

Bazı arkadaşlarımızın Güzel dinimize garezi var...

Hemen dalgaya alma derdindelerde ondan...

Bir adamın dinine imanına küfretmek kadar şerefsizlik varmıdır...?

Bu Villa denen adam bir şerefsizdir...

Bazı arkadaşlarımızın Güzel dinimize garezi var...

Hemen dalgaya alma derdindelerde ondan...

Bir adamın dinine imanına küfretmek kadar şerefsizlik varmıdır...?

Bu Villa denen adam bir şerefsizdir...

Kesinlikle..

İnciciler abuk sabuk geyiklerinize dini karıştırmayın dinlerle alay geçmek ne kadar etik? tamam ateistsiniz anlıyoruz da biraz saygılı olun..

ayrıca mesut alman olabilir ama anası babası Türk olduğu için tabiki müslüman bu soruyu sormanız bile yanlış..

Müslüman-Hristiyan ne farkeder arkadaşım...

Ateist bile olsa inanca küfretmek kadar alçaklık şerefsizlik nağmertlik var mıdır...?

Villa öyle bir şey yaptıysa sonuna kadar hatalıdırda, orada mevzu nereden dine gelmiş onu da anlamak güç. Hani bu da sürekli yapılan masabaşı haberlerinden biridir, belli olmaz.

Üst Alt