Mesut Özil fena yakalandı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil fena yakalandı!

Cevap: Mesut Özil fena yakalandı!

Rooney de aynı şekilde yakalanmıştı. Daha sonra neler olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Ben Mesut'u çok fazla takip etmiyorum ama, Nuri Şahin'i Beyaz Show'da da izlediğim kadarıyla çok efendi, mesleğine saygı gösteren birisi.. Eminim bir çok kişinin desteğini arkasına almıştır. Mesut'a da çok kötü gözle bakmaya gerek yok. Sonuçta oda kendi tercihini yaptı ama, beni daha çok ilgilendiren Nuri, Hamit, Mehmet gibi oyuncular oluyor. Onlar bir gol attığı zaman tribünde konuşulur ya hani, bu çocuk hangi ülkeden diye.. Bak bu Türk imiş falan helal olsun dediklerinde bizlerde onlarla gurur duyuyoruz.

Bu Ne Hal Mesut!

Ekli dosyayı görüntüle 2854

Yıldız futbolcu Real Madrid taraftarı ve dünya kamoyunu şaşkına çevirdi.

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, fena yakalandı. Real Madrid'de oynadığı futbolla kendisine 'yeni Zidane' yakıştırılması yapılan Özil, sigara içerken görüntülendi.

Arkadaşlarıyla birlikte tatil yapan Alman futbolcunun bu fotoğraflarını gören Real Madrid taraftarları ise oyuncuya tepkili.

Cevap: Bu Ne Hal Mesut!

Ekli dosyayı görüntüle 2854

Yıldız futbolcu Real Madrid taraftarı ve dünya kamoyunu şaşkına çevirdi.

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, fena yakalandı. Real Madrid'de oynadığı futbolla kendisine 'yeni Zidane' yakıştırılması yapılan Özil, sigara içerken görüntülendi.

Arkadaşlarıyla birlikte tatil yapan Alman futbolcunun bu fotoğraflarını gören Real Madrid taraftarları ise oyuncuya tepkili.

zidane'ninda sigarali fotolari var :D

Cevap: Bu Ne Hal Mesut!

Şu "Yeni Zidane" sıfatını hiç sevmiyorum. Zidane kendi başına özel bir oyuncuydu ne kimseden çok iyi ne kimseden çok kötü onun benzeri yok.

Üst Alt