Mesut Özil: "Kazanacağımıza inanıyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mesut Özil: "Kazanacağımıza inanıyorum"

Cevap: Mesut Özil: "Kazanacağımıza inanıyorum"

3 Büyükler buna ciliz, bundan adam olmaz diye yollamislar. :asd:

Löw bunu aramis, kendisini as takimda düsündügünü falan söylemis, o arada Türkiye'den kimse onunla ilgilenmemis bile, röpörtajinda dinlemistim.

Zaten Türkiye'yi secseydi Bundesliga'da ne kadar iyi oynarsa oynasin 2-3 ay Emre'nin falan gerisinde yedek beklerdi, Madrid'e gitmeside en az 1 seneyi bulur, belki hic gidemezdide.

Mesut'un kararına saygılı olmalıyız bence. Kendisine göre aldığı karar doğruysa, iş burada bitmiştir zaten. Bir açıklaması vardı; ''Ben Türk'üm ve her zaman Türk olarak kalmaya devam edeceğim, Türklüğümle gurur duyuyorum diye.'' Bence çok fazla tepkiyi haketmiyor. Ama çıkıp da kazanacağımıza inanıyorum demesi yanlış.

3 Büyükler buna ciliz, bundan adam olmaz diye yollamislar. :asd:

Löw bunu aramis, kendisini as takimda düsündügünü falan söylemis, o arada Türkiye'den kimse onunla ilgilenmemis bile, röpörtajinda dinlemistim.

Zaten Türkiye'yi secseydi Bundesliga'da ne kadar iyi oynarsa oynasin 2-3 ay Emre'nin falan gerisinde yedek beklerdi, Madrid'e gitmeside en az 1 seneyi bulur, belki hic gidemezdide.

Mesut Özil: Türkiye'yi seçmem için çok çaba sarf edenler oldu. Ancak ben Almanya'yı tercih ettim.

:b5:

geçeceksin o işleri mesut. sen kendine alman diyorsun ama elin hasoğlu has almanı hans'a göre sen alman değilsin hatta ve hatta hala barbarsın.

geçeceksin o işleri mesut. sen kendine alman diyorsun ama elin hasoğlu has almanı hans'a göre sen alman değilsin hatta ve hatta hala barbarsın.

Almanlar cok sahip cikiyor Mesut'a, en iyi oyunculari suanda cünkü.

Alman Pasaport'u olan tüm yabancilara Alman muamelesi yapmazlar ama, ayni sey.

70 Milyon Ülkeden neden bir Mesut özil çıkmıyor deyip şapkamızı önümüze koyarak kendi kendimize özeleştiri yapacağımıza hala Mesut nasıl Almanya'yı seçer ayıp etmiş diyoruz önce kendi özeleştirimizi yapalım..

olayın aslı şöyle

bu mesutun bi tane böle puşt gibin bir babası var zaten 2 kuruş parayı görünce karısını bırakıp 30 yaş küçük manitayla takılmaya başlamış neyse efendim işte bunlar fatih terimle konuşuyor türkiyeyi seçeriz ama forma garantisi isteriz her maç ilk 11 yani

fatih terimde milli formanın pazarlığı olmaz diyerek resti çekip gideri koyuyor durum bundan ibaret yani

olayın aslı şöyle

bu mesutun bi tane böle puşt gibin bir babası var zaten 2 kuruş parayı görünce karısını bırakıp 30 yaş küçük manitayla takılmaya başlamış neyse efendim işte bunlar fatih terimle konuşuyor türkiyeyi seçeriz ama forma garantisi isteriz her maç ilk 11 yani

fatih terimde milli formanın pazarlığı olmaz diyerek resti çekip gideri koyuyor durum bundan ibaret yani

Olay buysa gerekirse gitsin Ermeni milli takımında oynasın banane.

İlk 11 garantisi neymiş

selçuk-sabri-aurelioymuş orta saha

handikap bile yapar almanya

Olay buysa gerekirse gitsin Ermeni milli takımında oynasın banane.

İlk 11 garantisi neymiş

ilk 11 garantisi işte onu madride transfer etti werderde ki oyunuyla alırmıydı onu madrid?

alman milli takımı ona belki garanti vermedi ama kendini gösterince sonrası otomatikman geldi

olayın aslı şöyle

Fatih Terim adamdan ötesin, imparatorsun, kralsın :016:

allahim sen su cuma günü yüzü suyu hürmetine

tüm mazlumlari,vatanimizi,ailemizi,milletimizi,ümetti muhamedi koru ve izzet kazandir

ve bugün almanlara tarihi fark atmamizi söyle 5:0 filan olmasini nasib eyle aminnnn

Üst Alt