Metin Oktay Parçalı Forması Arıyorum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metin Oktay Parçalı Forması Arıyorum

Cevap: Metin Oktay Parçalı Forması Arıyorum

Haber 1: Yeni Sahra'daki Outleti aradım ; orada yokmuş.Diğer storları arayın dediler belki vardır dediler.

Haber2: Galatasaray Pazarlama A. Ş. Genel Müdürü Nurettin Kantarelli'ye twitterda sordum. Benim sorum ve aldığım yanıt:

Veli Ateş @veli__ates

@NKantarelli Teşekkürler.Geçen yıl satışta Metin Oktay klasik parçalı formanın da tekrar satışa sunulmasını bekleyen çok taraftar var.

Nurettin Kantarelli @NKantarelli

@veli__ates Şu an üretime girdi. Mart ayı içinde satışta olacak.

Mart ayını bekliyoruz :)

:ka21:

Cevap: Metin Oktay Parçalı forması arıyorum.

------

Ama anladığım kadarıyla store ürünü olacak.

yani nike ürünü olmayacak...

futbolcular giymeyecek bir anlamda...

Cevap: Metin Oktay Parçalı forması arıyorum.

------

Ama anladığım kadarıyla store ürünü olacak.

yani nike ürünü olmayacak...

futbolcular giymeyecek bir anlamda...

Geçen yıl satışta olanı da futbolcular giymiyordu.Yani aynı mantıkla olacak .Size katılıyorum. Nike olur mu bilmiyorum.Bence nike olması şart değil, geçen senenin aynısı olsun benim için yeterli :)

Cevap: Metin Oktay Parçalı forması arıyorum

---------

Valla inşallah odur... Gece gece iy şeyler oldu ama bakalım ...

Kendi formalarımı sergilediğim siteyi yolladım bakmış...

54gf.png

ulan kendi antrenörünün federasyonla başkanıyla konuştugunu bilmiyorsun sonra özür dile diyorsun.

cihan kamer ne mal adamsın ya. erman özür dilesin diyor. sonra serhat onu ben dedim diyor.:)

ben de alıcam, neyse mart'ı bekleyeceğiz artık.

bu arada sitede olacak mıymıs?

ben de o formayi aradim hic bir storeda yoktu sonra bu yaz metin oktay tesislerine gitmistim hazir gelmisken bari storea da giriyim dedim ve karsima her yerde aradigim metin oktay formasi cikti tabi direk aldim ben de.yani kisaca tesislerin yanindaki magazamiza bakin derim belki hala vardir

Üst Alt