Metrobüs Kaza Yaptı: 11 Yaralı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Metrobüs Kaza Yaptı: 11 Yaralı

şöför de suçlu ama nasıl bir herif bu ya acayip uyuz oldum şemsiyeyle vuruyo adam valla delirdim bu şortlu kıza tekme atanla aynı kafada olan bir adam işte cahil sürüsü

O şortlu kıza tekme atan yobaz haysiyetsiz herifin tekiydi. Bu bildiğin beyinsiz, yemin ediyorum bunun beyni sadece metabolik faaliyetleri düzenleme işine yarıyor başka hiç bir fonksiyonu yok.

Ülke gerizekali insanlar ile dolu oldugu icin artik beni yasanan hic birsey sasirtmiyor acikcasi.

Bir Ruslar, iki biz. Manyaklik konusunda onlar ile yarisabilecek seviyedeyiz neredeyse.

bu dövülmezmi onu söyle bana :D

Bunu boka gömecen orda ölüp gidecek, döverken nefes alır oksijen israf eder ama önce konuşurum abi meraktan çatlarım ben. Ne düşündün bunu yaparken derim, böyle gerizekalıların ne düşündüğünü hep merak etmişimdir.

Konya 'da bina yıkılmıştı, zemin katta dükkanların önünü kapatıyor diye kolonlar kestirilmiş o yüzden çökmüş onlarca insan ölmüştü, aynı kafa mesela. Merak ediyorum ne düşünüyorlar.

Bunu boka gömecen orda ölüp gidecek, döverken nefes alır oksijen israf eder ama önce konuşurum abi meraktan çatlarım ben. Ne düşündün bunu yaparken derim, böyle gerizekalıların ne düşündüğünü hep merak etmişimdir.

Konya 'da bina yıkılmıştı, zemin katta dükkanların önünü kapatıyor diye kolonlar kestirilmiş o yüzden çökmüş onlarca insan ölmüştü, aynı kafa mesela. Merak ediyorum ne düşünüyorlar.
Taşıyıcı kolonu kesmiş beyin fakirleri işte bu kadar düşünemiyolar ama bu adam ciddi kafasız giden arabada şemsiyeyle kafaya vurmak muazzam kafalar..

Üst Alt