# Mevlüt Erdinç - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Mevlüt Erdinç

Cevap: # Mevlüt Erdinç

Mevlute bonservıs parası vermeye nıyetlendıyse yonetım, mevlutun yerıne cenk tosun alınmalı. En ıyı Turk forvet mevlut degıl, cenk tosundur hele kı drogba ya da elmander gıbı 2 lı forvet sıstemınde oynarsa ortalıgı yıkar gecer. Cenk gelsın mevlut degıl.

Yine aynı şeyi Mevlüt Erdinç içinde söylüyorum. Herkesin gördüğünü ya ben göremiyorum bu adamda ya da bu adam cidden sıradan bir futbolcu sadece biraz şişiriliyor ambalajına janjan koyuluyor gibi geliyor bana. Bu adamda öyle ahım şahım bir futbol, bir pırıltı göremiyorum.

Benim şahsi fikrim ; hiç begenmiyorum, bu adamda ne görüyorlar ne buluyorlar bir türlü anlamış degilim.Al Cenk Tosunu 10 sene santrafor derdimiz olmaz. İddaa ediyorum Emenikeden 10 gömlek daha üstün bir futbolcu. Komple bir forvet. Maalesef bizim yönetim ve teknik heyet göremiyor o başka.

Benim şahsi fikrim ; hiç begenmiyorum, bu adamda ne görüyorlar ne buluyorlar bir türlü anlamış degilim.Al Cenk Tosunu 10 sene santrafor derdimiz olmaz. İddaa ediyorum Emenikeden 10 gömlek daha üstün bir futbolcu. Komple bir forvet. Maalesef bizim yönetim ve teknik heyet göremiyor o başka.

Görmüyor olurmu hiç ama bu adama en az 10 milyon isterler

Ben nedense Mevlüt'ü begenmiyorum. Herkes cok iyi bir forvet diyor ama milli maclarda hep suana kadar sönük kalan bir isim oldu. :SS: Fransa liginde ama cok iyi bir performansla oynuyor. O ligi pek takip etmedigim icin nasil bir düzende oynadigini tam bilmiyorum ama büyük ihtimal cift forvet oynuyorlar, cünkü tek forvet oynadigi maclari(milli takimda) hep izledim ve o maclarda hep sönük kaldi.

Tek forvet oynayabilecek bir adam degil gibi, bizde gelecek sezon cift forvet oynayacagiz büyük ihtimal. Mevlüt'te ikinci forvet görevini üstlenebilirdi ama o mevki icin biz Elmander'i aldik zaten.

Sahsi fikrim bence gereksiz bir transfer olur, hem maliyeti de cok fazla olur bize.

Ben nedense Mevlüt'ü begenmiyorum. Herkes cok iyi bir forvet diyor ama milli maclarda hep suana kadar sönük kalan bir isim oldu. :SS: Fransa liginde ama cok iyi bir performansla oynuyor. O ligi pek takip etmedigim icin nasil bir düzende oynadigini tam bilmiyorum ama büyük ihtimal cift forvet oynuyorlar, cünkü tek forvet oynadigi maclari(milli takimda) hep izledim ve o maclarda hep sönük kaldi.

Tek forvet oynayabilecek bir adam degil gibi, bizde gelecek sezon cift forvet oynayacagiz büyük ihtimal. Mevlüt'te ikinci forvet görevini üstlenebilirdi ama o mevki icin biz Elmander'i aldik zaten.

Sahsi fikrim bence gereksiz bir transfer olur, hem maliyeti de cok fazla olur bize.

Fransa Ligi'nde de iyi oynamıyor, Guiza'ya bağladı bu yıl.

şağ kanattada kullanabilirz gelir inş ama psg 6-8 civarı bonservsi ile almıştı ayrıca ünal başkan klübün kısa vadeli nakit sıkıntısı felan olduğunu söylüyodu yaptığımız bonservisiz transferlerde bundan gibi

ben beklemiom gelmesini açıkçasını PSG baya bonservis saydı başkanda klübün kısa vadede nakit sıkıntısı felan olduğunu söylüo her yerde yaptığımız 2 transferde bonservisiizis olması bunu doğruluo gibi kısaca 5-6 m veremeyis gibime gelio

ben beklemiom gelmesini açıkçasını PSG baya bonservis saydı başkanda klübün kısa vadede nakit sıkıntısı felan olduğunu söylüo her yerde yaptığımız 2 transferde bonservisiizis olması bunu doğruluo gibi kısaca 5-6 m veremeyis gibime gelio

Çok genç ve kaliteli yerli bu yuzden verilen bonservis boşa olmaz. 29-30 yaşında son transferi olsa eyvallah verdiğin bonservisi gömersin derim ama 23 yaşındaki adamı ileride satarsın, kaldı ki Avrupa piyasası olan bir oyuncu.

Son vuruşları hariç iyi bir oyuncu ama forvet alıyorsak en önemli özelleği gol atması gerekir.

Üst Alt