# Michael Bradley - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Michael Bradley

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Michael Bradley

DK'dan önce de öneri olarak yazmış olmam lazım bu adamı. Gelirse sevinirim, iyi oyuncu ama bazı arkadaşların yine de biraz fazla abarttığını düşünüyorum.

Gelirse faydalı olur muhtemelen. Dünya kupası dışında çok fazla izleme şansım olmadı ama birçoklarının dediği gibi uçana kaçana basıp, ortasahayı hallaç pamuğu gibi atacak, arada bir de 2 gol çakacak bir oyuncu olduğunu sanmıyorum...

Essien var,yeni çıktı :D

Çok isterim, ilaç olur, bomba olur, cart olur, curt olur şeklindeki yorumlar ayakları yere basan yorumlar değil, sadece mevcut durumu daha kötü hale getirmez, faydalı olur demeye çalıştım.

Ha Essien meselesine gelince, onu keşfedenlerin 5 gözü 8 kulağı mı var? Araştırma kadrolarını ona göre kurarsın sen de kendi Essien'lerini keşfedersin. Ama bu işler yatıp yatıp transferin son ayında yana yana oyuncu aramakla olmaz...

Galatasaray Elano'nun gitmesiyle 2 orta saha oyuncusu alacak. Bradley Cheyrou ve Ledesma 3'lüsünün her türlü 2'li kombinasyonu bize kademe atlatır.

Bradley'nin düz bir oyuncu olduğu aşikar. Fazla ekstrası yok, öyle öldürücü ara paslar ya da şutları yok. Ama Türkiye için gereken özelliklere çokça sahip bir adam ve maliyetine göre gayet iyi performans gösterebilir. Sonuçta gayet disiplinli,fizikli,ileri geri gidebilen, çok ta koşan bir oyuncu. Türkiye için bu özellikleriyle yetecek bir oyuncu.

Bu adam bizim takımda iş yapar.Orta sahada ne yaptığını bilen bir oyuncu.Topla arası kötü değil.Tek top oynayabiliyor.Statik bir yapısı yok.Dinamik bir oyuncu bu da attığı gollerle açıkça ortada.Haa diyebilirsiniz ki Mustafa Sarp da senede 3-4 gol atıyor bu adamda 3-4 gol atıyor.Atılan gol sayısından ziyade gollerin atılış şeklini söylemek istiyorum dinamikliği açıklarken.Bu adam 4-2-3-1 in orta 2lisinde iş yapacak bir adam.Yaşı da müsait, günlük değil geleceğe yatırım yapmak istiyoruz diyen mantalite ile ölçüşüyor maliyeti de uygun.

Yonetim yine adı olan geçmişi parlak birini alacktır. A.Polat bu konularda biraz populist. Leo ve Elano secimlerinden belli, cuku bu iki oyucunun son 2-3 sezonunnu izleyipte aman aman hayranı olan yoktu.

Bradley, N'Guemo, Schaars gibi adamlar alınmaz. Yine dususte 26-29 yas aralıgında gecen sene vasa oynamıs ama kariyerli biri gelir.

Dempsey bencilin teki yahu. Hem box to box değil.

10 numara alacağıma Dempsey-Hleb tarzı bir ofansif ortasaha alırım daha iyi bence. Dempsey-Hleb gibi dikine çok iyi oynayan forvet arkasına sarkıp santroforun boşalttığı alanlardan yararlanan oyuncular kanatları çok boşaltıp kanat oyuncularının etkisini çok arttırır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt