# Milan Baros | Transfer Haberleri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Milan Baros | Transfer Haberleri

Cevap: Trabzon'dan Şaşırtan Teklif

Yasin, Onur falan geçin. Benim teklifim;

Baros bedelsiz + Soner Aydoğdu'nun bonservisi için 2,5 m Euro ancak opsiyonu bizde olarak Trabzon'a kiralıyoruz.

yavhehe.gif

Vay bu yazarlar da ne iciyorsa?

Yani gercek olsa bile biz söyle deriz

Vermesine veririrz Trabzon problem bizde degil biz sizin oyuncularinizin mukavelesi bittigi icin ismimizi kullandik ve eski oyunculariniz bize geldi. Simdi siz Baros'u istiyorsaniz buyrun oyuncuya teklif yapin 2.5 milyon civari para aliyor verebiliyorsaniz, kendisi de Trabzona gitmek istiyorsa buyrun.

Sadrinin aciklamalarindan sonra Trabzona oyuncu verilmesine karsiyim,sürünsünler,Baros fazla onlara.

Beyler toplanın Real Madrid'e karşı bildiri yayınlıyoruz. Biraz trip atarız sonra "Kaka'yı verin, aramızdaki kırgınlık bitsin" diye teklif yollarız. Te Allahım...

afedersinde nah alırız yeani,keske alsak ama imkanı yok,ama söle bise var,onurun sözlesmesinde de serbest kalma maddesi var,karsılıklı oturarak anlasamayız trabzonla,burak da oldugu gibi parayı trink yatırır alırız,bu sefer trabzon halkı topla tüfekle saldırır anasını satayım,zuhaha

Cevap: # Milan Baros | Transfer Haberleri

Yollayacaksak bedelsiz yollayım.

Para falan umulmaz.

+2 falan vererek Q7 alınabilir. Çokta iyi olur.

Cevap: # Milan Baros | Transfer Haberleri

Ben de Quaresma'nın Galatasaray'da oynamasını istemiyorum.Onu alacağımıza Baros'u kulübede oturtsak daha mantıklı.Hem Galatasaray ile özdeşleşen Baros'un Türkiye'de bırakın Beşiktaş ve Trabzon'u Akhisar takımında oynamasını bile istemem.Çünkü Milan Baros herşeye rağmen en güzel şeylere layık bir oyuncu.Umarım bahtı açık olur da kariyerini yurt dışında bir kulüpde sürdürmeye devam eder.

Üst Alt