Milletvekili: "Rasim Ozan Kütahyalı denen o şerefsiz kovulmuştur" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milletvekili: "Rasim Ozan Kütahyalı denen o şerefsiz kovulmuştur"

tuhafima giden, rasim o ifadeyi 2-3 kez söyledi, hem de üstüne basa basa ama dogru düzgün ne tepki gösterdi digerleri ne de ses kisildi (yayin gecikmeli veriliyor)...

Simdi kalkip rasim hiyarini savunacak degilim, lakin Bosnak vatandaslarimizidaki bu yogun hassasiyete anlam veremedim. Yani biri kalkip Turk s...su dese ben guler gecerim acikcasi.

Yaradan verdikce veriyor. Nur Yerlitas sehitleri asagilayacak ifadelerde bulunmus, linc sirasi onda. Medya maymunlarindan teker teker kurtuluyoruz.

Bu trollun onca olayında susup bu Boşnak esprisi yüzünden linç edilmesi de ayrı rezillik.

Ortada kasten söylenmiş birşey yok.

bu laftan bir şey yok ki :) aksine boşnak erkeklerinin cinsel organının büyük olduğunu anlatmak için kullanılan bir sözdür.pisi pisine kovulmuş :)

Bosnak erkeklerinin uzvu ile ilgili degil

bu tamlamanin bir anlami var . Bunu eksi sozluk vb mudavimleri bilir , buraya yazamiyorum

Bu karaktersize çok iyi oldu eline koluna sağlık saffet sancaklı yapmadığı kalmamıştı tv de bizim uyuz insanımızın böyle parazitleri göğe çıkarmakta üstüne yoktur.

Ulan adamın yapmadığı iş, etmediği hakaret kalmadı. Başına bu sözden dolayı iş geldi. Hakikaten tuhaf bir insanlarız, hiç tahmin etmiyordum buralara geleceğini ama dönecektir mağduru oynayacaktır ona eminim ama düştüğünü görmek bile güzel.

İyice bokunu çıkarmıştı, nasıl olsa kimse bana dokunamıyor diye iyice şımarık, ergen çocuklara dönmüştü.

Bu arada umarım sadece bu olayla kalmaz düşene tekme atıp dururlar, şu zamanında yaşadığı zekeriya öz ve fetö aşkını deşerler beyimizin de burnunu kaldıramaz.

Üst Alt