Milli Takım'a Yeni Bir Şarkı Daha! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milli Takım'a Yeni Bir Şarkı Daha!

giphy.gif

Orası öyle tabi :) Adam gidiyor tarzı olmamasına rağmen TSM albümü çıkarıyor dibin düşüyor ağzın açık dinliyorsun. Kim ne derse desin severim bu adamı. Youtube videolarında yorumlara bakıyorsun yarısından fazlası yabancı uyruklu. Başarılı bir sanatçımız.

Evet o benimde dikkatimi çekiyor. Başarılı iş her türlü takdiri buluyor bahanelere yer olmadığının kanıtı aynı zamanda bence.

Abi bir de çoğu eurovision şarkımızı da çok seviyorlar 1-2 istisna hariç.
Youtube videolarında yorumlarda hep yabancılar var ve çok beğendikleri açık hatta çoğu Türkiye'nin tekrar katılmasını istedikleri mesajlar falan yazıyorlar.

Mor ve Ötesi, Manga ve diğer pek çoğu çok iyi tepkiler görüyor :)

Mor ve Otesi - Deli | Turkey Eurovision 28 - YouTube

Mesela Mor ve Ötesinin şu performansı ve yorumlar

Belkide Türkiye'yi sevmeyen adamlara bile Türkiye'yi tekrardan eurovision yarısmasında görmek istiyorum dedirten adamlar bunlar :)

Tarkan ayrı bir sınıf zaten ona laf yok.

Youtube yorumlarından bahsedince aklıma direk bunlar geldi :D

Evet o benimde dikkatimi çekiyor. Başarılı iş her türlü takdiri buluyor bahanelere yer olmadığının kanıtı aynı zamanda bence.

Abi bir de çoğu eurovision şarkımızı da çok seviyorlar 1-2 istisna hariç.
Youtube videolarında yorumlarda hep yabancılar var ve çok beğendikleri açık hatta çoğu Türkiye'nin tekrar katılmasını istedikleri mesajlar falan yazıyorlar.

Mor ve Ötesi, Manga ve diğer pek çoğu çok iyi tepkiler görüyor :)

Mor ve Otesi - Deli | Turkey Eurovision 28 - YouTube

Mesela Mor ve Ötesinin şu performansı ve yorumlar

Belkide Türkiye'yi sevmeyen adamlara bile Türkiye'yi tekrardan eurovision yarısmasında görmek istiyorum dedirten adamlar bunlar :)

Tarkan ayrı bir sınıf zaten ona laf yok.

Youtube yorumlarından bahsedince aklıma direk bunlar geldi :D
Ben de bakınmıştım bir ara Eurovision şarkılarımızın videolarına ve yorumlara göre rock olarak Athena ve Manga daha önde görünüyor(Özellikle Athena), yabancılar arasında daha fazla seviliyor lakin Mor ve Ötesi'nin bu parçası Eurovision tarihimizdeki en iyi rock performansıdır bana göre de haklısın. Bu parçanın 7. olması Türkçe olmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Yoksa en kötü ihtimalle 2. veya 3. olurdu. Athena - For Real son derece neşeli bir parçaydı ve ingilizce söyledik oradan avantajlıydı. Keza we could be same parçası da aynı şekilde. Hepsi iyi parçalardı orası ayrı konu.

Tarkan'ın ise Eurovision'a falan tenezzül edeceğini sanmıyorum :D Ha katılırsa hem de ingilizce bir parça yapıp katılırsa bence %99 kazanır. Gerçi bundan sonra bir daha Eurovision görür müyüz o da ayrı bir konu :D Malum başımızdaki ruh hastası, her hareketi her sözü ile "Benim yolum avrupa değil orta doğudur" diye bas bas bağırıyor.

Millet milli takim sayesinde sükse yapmak pesinde olmak degil de gercekten en icten milli takim icin sarki yapmaya calissa cok daha iyi eserler ortaya cikardi muhtemelen.

Alamancıları dışlamamaız gerektiğinin kanıtlarından başka bir tanesi almanyayı tutarsanız seviniriz.

Üst Alt