Milliyet' ten Yeni Hoca İddiaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Milliyet' ten Yeni Hoca İddiaları

Cevap: Milliyet' ten Yeni Hoca İddiaları

bkz.frank rijkaard

yabancı t.d takımı tanıyana kadar 3 ay geçiyor zaten artık yerliye dönmek gerek ee tabi bir de kafaların değişmesi gerek ki bu yönetimle çok zor

Öyle birşeyi yapmak için sırf bunun için Hocanın vatandaşlığı önemsiz. Bu kadrodaki dandik isimleri görmek için alim olup 3 ay beklemeye gerek yok. Enaz 3-4 isim kesinlikle gitmeli , 2 de yabancı. Bunun için yönetimi var, Tugay'ı var, eski hocasını bir aramak hatta 1 hazırlık maçı yaptırıp 2 eski kasedi izlemek kafidir.

Ligde evimizde oynayacağımız ilk 4 maçımız şöyle; Karabükspor, F.Bahçe, Trabzonspor, Kayserispor...Hagi ile Eyvah Eyvahh 3 yolda..

Hagi'nin komisyon aldığını, attığın bu iğrenç çamuru ispatla Taksim'de etekle dolaşacağım. Sen ne kadar iddalıysan bende o kadar iddalıyım. Bu adam Hagi. Beğenirsin beğenmezsin ama iftira atamazsın. Yapacaksan seni karşıyaka'ya alalım. "Ar u pıleyir" diyebileceğin bir ortam var orda.

bana ispatla diyosundaaaaa.... avukatımısın sennn??? mahkeme burasıııı...

zapata niye alınırrr????

culio niye alınır??

stancu niye alınır????

alınırdaaa romanya dışında bir ülke yokkk..yok tanıyormuş yokk geleceği varmışşş--- bu kadar paralar harcatıyosannn sorarım bunu ozamann... kendi futbol okulunda olan bir yeteneği avrupaya öneriyosun ve takip edliyor bu adam ama sen bu adamı ucuz maliyete en azından alt yapına niye almıyorsun.... neyin ne olduğu adnan sezgin-hagiden belliiii... herşeye heee deyipp olsun diyenn birileriii... cenk tosunnn hagi arasaydı olabilirdi dedi.. futbolu sadece romanya sanan biri takip ettiği yok. adnan sezgin almak istemişşş ... durum buuu herkesin yorumuna açıkkk.....

sen kendinceee yorumunu yappp olur taksim şu mu bu mu beni ilgilendirmez ne yaptığınnn...

Terim ve ruh muh cin peri artık neyse işte kalsın,Rangnick ve pozitif futbol gelsin.Geleceğe umutlu bakalım en azından.

Türk bir t.d gelmeyecekse bile(Fatih Terim,Abdullah Avcı,Tolunay Kafkas v.s) Alman bir t.d gelmesinden yanayım(Thomas Schaff,Löw,Felix Magath,) gibi.Diğer ülke teknik direktörleri bizim ülkemizde başarılı olamıyor.(Rijkaard,Del Bosque,L.Aragones,Schuster).

Azerbaycan'a yenilen milli takımın oyuncuları mı bunlar :) Hemde birçok desteğe rağmen iyi bir kaleciye rağmen.

neil, cana, kewell, baros, arda, stancu, kazim, cluio

Hangi anadolu takimda var böyle oyuncular? Trabzon iyi gidiyorsa senol gunesten kaynaklaniyor, bizede Terim lazim, oyunculara moral motivasyonu anca Terim verebilir

zapata niye alınırrr????

culio niye alınır??

stancu niye alınır????

alınırdaaa romanya dışında bir ülke yokkk..yok tanıyormuş yokk geleceği varmışşş--- bu kadar paralar harcatıyosannn sorarım bunu ozamann... kendi futbol okulunda olan bir yeteneği avrupaya öneriyosun ve takip edliyor bu adam ama sen bu adamı ucuz maliyete en azından alt yapına niye almıyorsun.... neyin ne olduğu adnan sezgin-hagiden belliiii... herşeye heee deyipp olsun diyenn birileriii... cenk tosunnn hagi arasaydı olabilirdi dedi.. futbolu sadece romanya sanan biri takip ettiği yok. adnan sezgin almak istemişşş ... durum buuu herkesin yorumuna açıkkk.....

sen kendinceee yorumunu yappp olur taksim şu mu bu mu beni ilgilendirmez ne yaptığınnn...

Efsane oyuncumuz Hagi'nin bir Galatasaraylı olarak Avukatıyım. Sen nesin? Ne olduğun bile belli değil. Sen kim oluyorsanda şuan (beğen-beğenme) başımızdaki adama "komisyoncu Rumen" diye iftira atıyorsun ? haddini aşan yorumlarda bulunma.

neil, cana, kewell, baros, arda, stancu, kazim, cluio

Hangi anadolu takimda var böyle oyuncular? Trabzon iyi gidiyorsa senol gunesten kaynaklaniyor, bizede Terim lazim, oyunculara moral motivasyonu anca Terim verebilir

Arda-Baroş-Kewell kaç maç oynadılar bu sene ? Ya da geçen sene ?

Geçiniz.

Bu bir ön görü, bu forumda ki herkes böyle bir haber yapabilir.

Mesele yeni hoca gelsin mi ? Kim gelsin ? - dir.-

zapata niye alınırrr????

culio niye alınır??

stancu niye alınır????

İğrenç bir Türkçe iğrenç bir yorum iğrenç bir bakış açısı. Birde iftira. Ne tartışıyorsam seninle şu iş güç moralsizlikte.

Aynen de öyle,

En az BAM kadar, bunlardan da kurtulmak elzemdir benim için

Artık Rıdvan'ından diğer yorumcularına kadar ortak laf "Baroş-Arsa-Kewell dönsün o zaman görürüz diyeceğizde yeter artık" diyorlar. Bizim gariban taraftarda(!) hala daha kadromuz güzel diyor. Bırakın bir zahmet olsun ama olsun derken bu adamların devamlılığı ve gücünü gözetin bir yerde. Yok oğlu yok işte birçoğu.

Doğrusun. Bir Mourinho etkisi vardır. Ama kusura bakma halt ediyorsunuz. İnter'i ben hiç (son 5 yılda Mourinho'suz) 10.sırada bu kadar mağlup almış, ya da R.Madrid'i Şampiyonlar Liginde çeyrek oynamdan hatırlamıyorum. Bu tip bir çıtayı atlatabilen hoca zaten azdır. Ama o takımların ölüsü bu işleri yapıyor. Burdaki temel sebebte kalitedir. Bizde olmayan şey. Sen bana değişen oyuncularımızı ve hocalarımızı bir say hele..

sorun teknik adamdaaa ben onu bilmemmm.... real madridi kadrosu süperdi ama yoktu. avrupada bir kaç takımda aynı.. inter süper yabancılar alır am seneerdir şampyion olmazdı..

tolunay kafkas-şenol güneş-abdullah avcı-ertuğrul sağlam bunların çok iyimi kadrosu var hayır... futbolcusuna göre oynatıyor fantazi yapmyıorrrr.. kendi oynatacağı futbola göre adam alıyor ya da...

sana bişey anlatmak zorunda değilim ama

yukarda yazdığım gibi hep yıldız futbolcuları olan- hem kadrosu olmayan takımların farkılığını yaratan teknik adamdır. 2 parafgah ta ayrı ayrı değerlendirdim.. sen sadece başta ki konuy alıp yazıyorsunnn.

bana milan kadrosunu yazz- değştirdiği teknik adamlarıı

bana barcelonın sper başlayıp takımına zarar veren rijkard gönderdiklerini.

bana ruhsuz feldkamptan alıp sadece öz veriyle cevat hoca ve oyuncuların bütünleşmesiyle gelen şampiyonluğu

bana fatih terimmm şöyleydi deyippp ülkeyi tanımayan oyuncu seçimini oğuza bırakmış azerbeycana yenilen takımın t.d hiddinki..

bana şişirme kadro kursada bkjnın shusterini.. gönderdği etruğrul sağlamın kısıtlı kadroyla ne yaptığını bursada....

bi iş yerinde müdür işcisinden- yaptığı işlerden sorumludur.. eğer senn çalışacak işcileri değil çalışmayanalrı terich ediyosan ve başarısız olyuosan- önce müdüre hesap sorar patronnn.

kadro yerli-yabancı kalitesi olarak rezil durumda olabilir ama sen bu rezilleğe göz yumarak hala abuk subuk adamları alıyosan- yetersizleri hala oynatıyosan- adam gibi transfer istemiyorsan-elinden oyuncuları kacıyorsannn hesab sorulurr...

diyeceksinizki teknik adammı -- yönetiminde suçu daha çok olabilir ancakk...

takımın kadrosunu bile bile hala fantazi peşinde olup- takım için herşeyini vermiyosannn gidecek olan teknik adamdır...

yönetimler seçilerek gelir- teknik adam veya futbolcu alınır... taraftar yönetime değillll

hocaya veya futbolcuya bağrıyorsaaa yönetim tabiki bunları gönderir.. neyseee

İğrenç bir Türkçe iğrenç bir yorum iğrenç bir bakış açısı. Birde iftira. Ne tartışıyorsam seninle şu iş güç moralsizlikte.

olayı kişiselleştirmek isteyen sensinn...

benim yorumum buu... sen hakaret edeceksennn devam et... burda türkçe nöbetçiliği yapmaya- yorum yaparken başkalarının yorumuna tahammulsüzlük yapmaya- insanların görüşlerini küçümsemeye devam et...

hagi'nin romanyadan niye transfer yaptığı sürekli bu forumda herkes sorguladııı... altında bişeymi var yoksa üstünde bişey mi var soru işareti....

neyseee benim yorumlarıma cevap yazma... kendi yorumlarını kendine sakla kişiselleştirme.....

Sorun Hagi´nin getirdigi futbolcularda degil. Komisyon iddialarina da katilmiyorum. Hagi istedigi oyunculari belirtmistir, gerisi Adnan Sezgin ve Becali´yi ilgilendirir. Onlarin katakulli isler yaptigina gercekten inaniyorum. Ama Hagi´nin bu isin icinde olduguna ihtimal vermiyorum. Sorun Hagi´nin geldiginden beri takima hicbirsey katamamasi hatta geriye götürmesi. 5 oyuncu aldirdin devre arasinda ve bu 5 oyuncu takimin yarisi demek. Hicbiri de sakat degil. Sen istedigin oyuncularla bile en ufak bir gelisim gösteremiyorsan, bu takimin basinda da isin yok. Bu takim benim degil mazeretlerini kabul etmiyorum. Ikinci yari itibariyle bu takim senin takimin Hagi.

Oyuncu tercihleri, oyuncu degisiklikleri, oyunu okuma vs rezalet. Burdan herhangi birini koysan böyle hatalar yapmaz. O yüzden ben Hagi´ye güvenemem. 1 sene daha kaybetmeyi göze alamam. Kusura bakmasin. Bende isterdim Hagi´nin basarili olup senelerce basimizda kalmasini ama olmuyor. Yapamiyor.

Fatih Terim ilk tercihim, Tolunay Kafkas´in da Galatasaray´i hakettigini düsünüyorum ama 1 sene sonra kendisinin kurdugu ve planlari oldugu takimi yari yolda birakacagini düsünmüyorum Tolunay Hoca´nin. Abdullah Avci 5 yildir IBB´de oldugu icin güzel bir teklifle ikna etmemiz daha olasi. Ama dedigim gibi ilk tercihim Fatih Terim.

1. Fatih Terim

2. Tolunay Kafkas

3. Abdullah Avci

4. Mustafa Denizli

5. Ersun Yanal

Artık Rıdvan'ından diğer yorumcularına kadar ortak laf "Baroş-Arsa-Kewell dönsün o zaman görürüz diyeceğizde yeter artık" diyorlar. Bizim gariban taraftarda(!) hala daha kadromuz güzel diyor. Bırakın bir zahmet olsun ama olsun derken bu adamların devamlılığı ve gücünü gözetin bir yerde. Yok oğlu yok işte birçoğu.

Kadromuz trabzonundan kötumu allah askina? Bize takima ruh katacak teknik direktör lazim, bu isimde Fatih Terimden baskasi olamaz.

Sorun Hagi´nin getirdigi futbolcularda degil. Komisyon iddialarina da katilmiyorum. Hagi istedigi oyunculari belirtmistir, gerisi Adnan Sezgin ve Becali´yi ilgilendirir. Onlarin katakulli isler yaptigina gercekten inaniyorum. Ama Hagi´nin bu isin icinde olduguna ihtimal vermiyorum. Sorun Hagi´nin geldiginden beri takima hicbirsey katamamasi hatta geriye götürmesi. 5 oyuncu aldirdin devre arasinda ve bu 5 oyuncu takimin yarisi demek. Hicbiri de sakat degil. Sen istedigin oyuncularla bile en ufak bir gelisim gösteremiyorsan, bu takimin basinda da isin yok. Bu takim benim degil mazeretlerini kabul etmiyorum. Ikinci yari itibariyle bu takim senin takimin Hagi.

Oyuncu tercihleri, oyuncu degisiklikleri, oyunu okuma vs rezalet. Burdan herhangi birini koysan böyle hatalar yapmaz. O yüzden ben Hagi´ye güvenemem. 1 sene daha kaybetmeyi göze alamam. Kusura bakmasin. Bende isterdim Hagi´nin basarili olup senelerce basimizda kalmasini ama olmuyor. Yapamiyor.

Fatih Terim ilk tercihim, Tolunay Kafkas´in da Galatasaray´i hakettigini düsünüyorum ama 1 sene sonra kendisinin kurdugu ve planlari oldugu takimi yari yolda birakacagini düsünmüyorum Tolunay Hoca´nin. Abdullah Avci 5 yildir IBB´de oldugu icin güzel bir teklifle ikna etmemiz daha olasi. Ama dedigim gibi ilk tercihim Fatih Terim.

1. Fatih Terim

2. Tolunay Kafkas

3. Abdullah Avci

4. Mustafa Denizli

5. Ersun Yanal

bu teknik adamlar seçiminn vee hagi'nin geldiğinden beri ne yapamadıları özetledin ...

hagi-adnan sezgin-becali üç genindee hala şüpheliyim... adnan sezgin-becali herkes aynı fikirdee. hagi bu oyuncuları direterek istemesi- başka oyuncu gözü görmemesi ve bu oyuncuların alınmasında ısrarcı olması beni düşündürmeye yol açıyor.. culio anladıktaa zapata ve stancu nedir?? mademmm ön libero eksiği görüyosun zapatayı almakta niye uğraşıyosunn?? bonservirsiz olabilir ama ne gerek var? stancu 5 milyon euro verecek para vardıda cenk tosuna 500.000 verecek para yokmuydu.

cenk tosun: tekni adamın araması benim için önemli diyor.

serhat ulueren: galatasaryda hagi arasaydı gelirmiydin diyor.

cenk tosun: adnan sezginle görüştük. hagi arasaydı olabilir diyor..

zapata-kazım-stancu-culio isteyen biri bu yaştaki adamla ilgilenmezmi?? forvet hattı bu kadar sakatlıkla boğusurken.. aklıma geliyor ve buraya yazıyorummm.. belgem yok ama düşünce üzülüyorum iştee

Üst Alt