Mircea Lucescu'dan Galatasaray'a Tepki! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Topal olayı bence en az tartışılacak vukuatı çünkü Terim de stoper oynatıyordu. Yeni birşey daha doğrusu Lucescu nun birden bire yaptığı birşey değil.

Ha Topalın stoper oynaması ba göre de saçmalığın daniskası tabi.

sent via GSC

Doğru söylüyorsun ama ben sadece örnek verdim.Yanlış kadro kurması,futbolcuları tanımaması bir sürü vukuatı var.Gelmiş burada öyle yapın böyle yapın diyor.

Arsenal-Swansea maçını izleyen İngiltere teknik adamı Gareth Southgate: "Arsenal ilk 11'inde İngiliz olmaması umrumda değil. Eğer iyi olsalar kadroda olurlardı. Bunu onları düşünmesi gerek, ben maç izlemeye geldim."

[FONT=&quot]2 hafta sonra Galatasaray iyi futbolla maçını farklı kazanır, diğerleriyle puan farkını tekrar açar ve leş kargaları tekrar ortaya çıkar!

[/FONT]
DNx6DBTX0AAxXBU.jpg
[FONT=&quot]

[/FONT]

Bu çeri başının sesi solugu da son zamanlarda kesildi.

Hadi konuşsana yabancı sınırı var diye?

Ahlaks
ız bunak seni.

nerelerdesin Gs düşmanı bunak sesin soluğun çıkmıyor.3-5 maç arka arkaya kazansak ininden hemen o pis kafanı dışarı çıkarırsın

dikkat ederseniz lucescu yabancı sınırı konusunda bizi eleştirdiği nokta bizim kırılma noktamız ondan sonra sürekli performansımız geriye gitti siyasetten bile eleştiri aldık yaptığımız transferler ve ilk haftalardaki ezici futbol herkesi korkutmuştu sonunda bize karşı bu oyun oynandı ! nerdeyse tudorun bile bu işin içinde olacağını düşünecek kadar kafayı yedim çünkü bu kadar kötü kadro kurulmazdı !!!

Erken seçim kararı alınması,

Tudorun gitmesi,

Tercüman Mert Çetinin sorgulanması,

Ayhan Akmanın tıpkı tugay gibi sarışın ve başarısız yardımcı hoca olması,

Belhandanın kötü performasının, gündemin değişmesinden ötürü unutulması.. Sil baştan yeni hoca ile tekrar 10 numara da oynatılması..

Daha binlerce sorunumuz varken sen kimsin be lucescu sen kimsin de böyle saçma sapan demeçler veriyorsun..

ne budalaca bir demeçtir bu ? bıkmadın mı yabancı kısıtlmasına yorum yapmaya

Eyyy rumen hoca shaktarı brezilya çöplüğüne çeviren sen değil miydin ?

Sinirlerimi bozmaya ne hakkın var.. SANA TAKIMIN TD. KOLTUĞU NASİP DEĞİL ANLA ARTIK..

KOVULMANI MI YEDİREMİYORSUN YOKSA HALA ??

elim ayağım titriyor seni gördükçe..

...

kusura bakmayın postu yazarken yarıda kesip, yan sekmede haber okudum ve tüm sinirim geçti..

kızmam bu kadardır.

Erken seçim kararı alınması,

Tudorun gitmesi,

Tercüman Mert Çetinin sorgulanması,

Ayhan Akmanın tıpkı tugay gibi sarışın ve başarısız yardımcı hoca olması,

Belhandanın kötü performasının, gündemin değişmesinden ötürü unutulması.. Sil baştan yeni hoca ile tekrar 10 numara da oynatılması..

Daha binlerce sorunumuz varken sen kimsin be lucescu sen kimsin de böyle saçma sapan demeçler veriyorsun..

ne budalaca bir demeçtir bu ? bıkmadın mı yabancı kısıtlmasına yorum yapmaya

Eyyy rumen hoca shaktarı brezilya çöplüğüne çeviren sen değil miydin ?

Sinirlerimi bozmaya ne hakkın var.. SANA TAKIMIN TD. KOLTUĞU NASİP DEĞİL ANLA ARTIK..

KOVULMANI MI YEDİREMİYORSUN YOKSA HALA ??

elim ayağım titriyor seni gördükçe..

...

kusura bakmayın postu yazarken yarıda kesip, yan sekmede haber okudum ve tüm sinirim geçti..

kızmam bu kadardır.

Dorukçuğum haber eski. Sakin ol. Örnek al beni biraz.

Üst Alt