Miroslav Stoch Fenerbahçe'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Miroslav Stoch Fenerbahçe'de

Cevap: Stoch Fenerbahçe'de

bi kere şuna değinmek istiyorum transfer etiğinden bahseden fb artık bu konuda mümkünse hiç konuşmasın. ikincisi ise eğer gerçekten çok isteyipte alamadıysak yönetime yazıklar olsun diyorum. keşke adnan polat stoch la ilgileniyoruz gibi laflar etmeseymiş. ama şu da bir gerçekki eğer adam burda tutunamazsa sağlam bir kazık da olabilir onlar için. çünkü bizden çok çok fazlasını vermişlerdir alabilmek için. bize bu saatten sonra hayırsız olsun demek düşer

Cevap: Miroslav Stoch Fenerbahçe'de

Alex gitmeyeceğine göre yine 4-4-1-1 oynayacak bu ezikler e bu Stoch ML değilki kesinlikle bizden almak için oyuncu aldılar.Ayrıca daha bu sabah yalanladılar :asd:

hayırlı olsun ne diyelim.yalnız performansı üst düzey olursa bizim yöneticilerin kulakları çok çınlayacaktır.

Beklenenin cok disinda sonuclandi.

Fenerbahce kanat oyuncusu olarak defansif anlamda kendilerini tatmin etmeyecek bir ismi transfer etti.Galatasaray ise sistemine uygun isimlerden makul fiyata kadrosuna katabileceği bir ismi elinden kaçırmış oldu.

Bu durumda Galatasaray'ın transfer için parası olmadığı da ortaya çıktı.E Adnan Sezgin'de transferin başında olduğuna göre gelecek isimler büyük ihtimal ile Mustafa Sarp - Mehmet Batdal kalibresinde gidip gelicek.

Boyle bir ortamda Rijkaard ve ekibine para vermenin manası yok.Eger boyle bir kadro olusturulucak ise Türk futbol sistemine cok daha uygun futbol oynatan biraz da çirkef bir teknik adam getirsinler geçsinler.

Zaten teknik olarak takımın yetersizliğinden bahseder iken,takımdan ayrılan isimlere bir bakıyorum,Kewell,Gio,Caner,Mehmet Topal gidecekler arasında da Arda ve Elano,Servet isimleri geçiyor.

Uzun süreden sonra en tatsız transfer dönemi bizi bekliyor.

adminler kızmasın büyük yazıyorum diye ama okuyun. B.ktan bir stoch alınmadı diye, seneye stadı görürsünüz gelmeyiz boş kalır, utanıyorum yönetimden diyen light galatasaray'lılar. Bırakın gidin bu takımı antuda takılın o zaman. 1 tane b.ktan 20 yaşında adam için takıma niye küsüyorsunuz. Iyi ki almadık diye sevineceğiniz yere üzülüp trip atıyosunuz. Bir tane stoch'a mı bağlı bizim takımın kaderi. Fenerin elinde patlarsa yüzünüz nerde olacak ki patlayacak? Yeter artık haddinizi aşmayın takıma yüklenmeyin 160 tane eziğe rezil olmayın şurdan....!!!!!!

Yürü be kanka.

Bu Stoch la mangal bile yapılmaz. görende sanki yıldız futbolcu :D Sercan Üstün ondan daha iyi kaliteli :)

MUHABBET-KUS-YEMI-BONNIE-500-gr__17053957_0.jpg

2-2 olmuş

Arkadaşlar noldu Scoutgs-Ekşi Sözlük-Fazıl vs... hepsi tosladı.İsimlerini verdikleri adamların hiçbiri gelmedi.Serdar Özkan demeyin onu herkes biliyordu

Kutlamak lazım. 2 gün içerisinde transferi bitirdiler. Fenerbahçe'yi suçlamıyorum. Sadece resmi sitesinden yalanladıktan sadece 1-2 saat sonra açıklamaları gerçekten çok iğrenç bir davranış. Ama alıştık artık bunlara.

( 93 kişi GSCimbom'un kayıtlı üyesi, 253 ziyaretçi henüz GSCimbom üyesi değil.)

2-2 mi ? 2-2 mi ? :D

Üst Alt