# Miroslav Stoch - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Miroslav Stoch

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Miroslav Stoch

Valla ya.Elano bile o kadar iyi oynamıyo.Nasıl hemen geçiyo orta sahayı.

boyle bir olay yok kii alan yanina veriyor yahu bir adam gecim defansi hazirliksiz yakalim yok

orta saha adamlarimiz hep ayni

nasil rahatliyor forvet hemen onlerinde kosacak verkac yapacak alanlar oluyor

topal durtmus ayhana:) ayhan baba bir vucut calimi hizli ilk adim ve top ardada

Arda'da 165 ama Servet'tan biraz hızlı.Kewell bile Arda'dan hızlıdır.Boyu kısalarmı hızlı veya atletic oluyor:D Keita 185 ama Husain Bolt kadar hızlı

Arda 1,77.

Normal şartlarda boy uzadıkça atletik özellikler azalır. Basketboldaki oyunculardan da farkedebilirsin bunu. Arada LeBron James gibi fiziğine rağmen müthiş atletik adamlar çıkarsa, yıldız oluyorlar zaten. Tabi sadece atletik olmak da yetmiyor.(Shannon Brown) Biraz yetenek ve zeka da lazım. Hepsine sahipsen, gerisi geliyor. Jeremain Lens'te hepsi var. Müthiş yetenekli, bileklerine hakim falan. Boyuna rağmen oldukça atletik olduğundan zaten bahsettik. Mental olarak da yeterli. Yıldız kumaşına da sahip ayrıca. Bu adamı beğenmeyip, Stoch'u beğenmek garip. İzlemeyenler böyle yapar.

Arda 1,77.

Normal şartlarda boy uzadıkça atletik özellikler azalır. Basketboldaki oyunculardan da farkedebilirsin bunu. Arada LeBron James gibi fiziğine rağmen müthiş atletik adamlar çıkarsa, yıldız oluyorlar zaten. Tabi sadece atletik olmak da yetmiyor.(Shannon Brown) Biraz yetenek ve zeka da lazım. Hepsine sahipsen, gerisi geliyor. Jeremain Lens'te hepsi var. Müthiş yetenekli, bileklerine hakim falan. Boyuna rağmen oldukça atletik olduğundan zaten bahsettik. Mental olarak da yeterli. Yıldız kumaşına da sahip ayrıca. Bu adamı beğenmeyip, Stoch'u beğenmek garip. İzlemeyenler böyle yapar.

olm bi volesini koyacağına adam gibi bi videosunu koyda izleyelim işte bi fikir sahibi oluruz

Serhat beni ikna etti. Kaliteli bir oyuncuya benziyor. Videolarda göründüğü kadarı ile hızlı, çabuk, son vuruşları iyi, adam eksiltiyor, pas yeteneği var, top kontrolü ve teknik yerinde, fizik de iyi. Tabi iyi diyoruz ama ne derece iyi onu bilemeyiz sadece videolara bakarak ama tüm bu özellikler açısından iyi şeyler gösteriyor.

Serhat beni ikna etti. Kaliteli bir oyuncuya benziyor. Videolarda göründüğü kadarı ile hızlı, çabuk, son vuruşları iyi, adam eksiltiyor, pas yeteneği var, top kontrolü ve teknik yerinde, fizik de iyi. Tabi iyi diyoruz ama ne derece iyi onu bilemeyiz sadece videolara bakarak ama tüm bu özellikler açısından iyi şeyler gösteriyor.

Ben de size M.Sarp'la ilgili bi video hazırlayım Gerard sanarsınız:melek:

90 dakika izlemeden videolara bakarak yapılan yorumlar çok yanıltıcı oluyor

Ben de size M.Sarp'la ilgili bi video hazırlayım Gerard sanarsınız:melek:

90 dakika izlemeden videolara bakarak yapılan yorumlar çok yanıltıcı oluyor

Bu kabul ediyorum ama Mustafa Sarp'ı Gerard sandıracak video hazırlayamayacağına eminim. Ayrıca Mustafa Sarp'ı herkes kadar yerin dibine sokanlardan olmamama rağmen bu fikirdeyim. Bence ligin ilk yarısında Kewell ve Arda ile beraber en iyi performansı göstermiş oyuncudur mesela.

Bence adamın yetenekleri hakkında bir fikir veriyor bu videolar bence. Dedim ya baya birşeyler iyi bu adamda ama ne kadar iyi olduğu ve istikrarı soru işareti. Onu da artı Serhat'ın sözlerine güvenerek kabulleniyoruz.

Aslan yürekli adam!

Chelsea'de şans bulamayınca kendini kanıtlamak için Twente'ye kiralık gitmek isteyen Stoch, takımını Hollanda'da şampiyonluğa taşırken, Rijkaard'ın listesine ilk sıradan girmeyi de başardı.

Stoch_Twente09.jpg

Öncelikli olarak bonservisi elinde olan oyuncuları renklerine bağlayan Galatasaray Yönetimi, 15 günlük tatil için ülkesine giden teknik direktör Frank Rijkaard’ın sunduğu rapor doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Hollandalı hocanın transfer listesindeki ilk sırada ise bu sezon kiralık olarak formasını giydiği Twente’yi şampiyonluğa taşıyan Miroslav Stoch var. Henüz 16 yaşında Slovak kulübü Nitra’dan ayrılıp Chelsea’nin U-18 takımına transfer olan genç yetenek, A takımda ise bir türlü kendisini gösterme fırsatı bulamadı. Ancak pes etmeyen Stoch, yedek kulübesine hapsolmak yerine kulübünden izin alarak, kiralık kontratla Twente’nin yolunu tuttu. Hollanda Ligi’nde çıktığı 32 maçta rakip filelere 10 gol gönderip 4 de asist yapan kanat oyuncusu, şampiyonlukta önemli rol oynadı.

Hem teknik hem savaşçı

Savaşçı kimliğiyle ön plana çıkan Miroslav Stoch’un performansı, Rijkaard’ın gözünden kaçmadı. Hollandalı hoca, sözleşmesi sona eren Kewell’ın gitmesiyle oluşacak boşluğu genç yıldızın dolduracağını düşünüyor. Galatasaray’ın bu transferi 5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında bitirmeyi planladığı öğrenildi.

Kaynak: Fanatik

Steven Spielberg'le James Cameron ortak calissalar bile Mustafa Sarp'i degil Gerrard gibi, bir futbolcu gibi gosterecek video yapabileceklerini sanmam.

Miroslav stoch bir sene Galatasaray forması giysin seneye bu zamanlar bu ligin en iyisi kim muhabbeti biter, aynı şeyi f5'in ilgilendiği krasic içinde iddaa ediyorum ikisi beraber gelirse en iyi mustafa SArP olur :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt