Misimovic: "Kariyerimi Galatasaray'da noktalamak istedim ama olmadı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic: "Kariyerimi Galatasaray'da noktalamak istedim ama olmadı"

Örneğin Elano'yu oynatıyordu Hagi çünkü Elano da 10 numara olmasına rağmen bugün ki Belhanda gibi mobil bir oyuncu idi takım savunmasına yardım eden ama hücumda yüzde yüz bir tatmin oluşturamayan bir profili vardı. Onun bizde kalıcı olmaması yine Adnan's brotherslar, yerli çete ve oyuncunun içe kapanık kavgacı olmayan profilinden ötürü vuku buldu.

Misimovic ise son derece lakayıt bir havadaydı. Kötü sonuçların alındığı yerde sık sık topuk pas filan deniyor(suç değil tabi de) sahada eski tip on numaralar edasıyla eli belinde dolanıyordu. Bu oyunla beklenen asist gol katkısı da gelmeyince haberler doğru ise sakız bahanesiyle Hagi'nin günah keçisi oldu. Biri disiplin sağlamak için agresifleşiyorsa ilk hedefi en gevşek ve dikkat çeken isimler oluyor. Ben Hagi'ye asla kızmadım bu yüzden.

Bu iki oyuncu da yanlış dönemde gelmenin gazabına uğradılar. Benzeri Podolski'nin de başına geldi. Benim oyuncu küstürmeler de en büyük sitemim Bülent Korkmaz ve Hamza hoca'ya dır. Lincoln ve Melo gözden kolayca çıkarılmamalıydı. Özellikle Lincoln'un verebileceği bir çok şey vardı daha, yerli çetenin diğer bir kurbanı oldu.

Yanliz Melo´yu küstüren Hamza degildi :D
Prandelli´nin gönderilmesi, Sneijder ve Meneceri tarafindan Prandelli, ve Prandelli-Melo iliskisine yönelik baskiyi medyaya kadar sisirme olaylari vardi. Sonuc olarak da, Inter´den bir teklif gelince Melo gemileri yakti.

Misimovic fizigi cok iyi olmayan bir oyuncuydu zaten. Birde transferin son dakikalarinda aldik, kamp felanda gecirmemisti hatirladigim kadari ile. Bizde biraz da olsa acilma sansini da bulmadi, fizik olarak. Performansinin da tam indigi dönemde aldik kendisini, cünkü o sezon sonrasi bayaga cöküs yasadi.

O dönem adam akilli planlanmis bir tane transferimiz yok zaten. Stadinin paralari, sirket birlestirme fasa fiso, ufukta Galatasaray´a borclanma alani actigindan, birden Fenerbahce´yi transfer sampiyonlugunda gecmek adina sacma sapan hamleler yaptik hep.

Yavşağın tekiydin misimoviç.

GS bir his takımıdır, yavşak oyuncu sevmeyiz biz. Simdi de diagne diye bi yavşak var mesela onu saga sola itelemeye calisiyoruz !!

İnsua ile beraber transferin son günü gelmişti. Lisedeydim o zamanlar hey gidi. Telefonlar daha internete girmiyor gündüzleri de 2 abimden bilgisayar sırası bana gelmiyordu. ben de geceleri herkes yatınca giriyor bir gelişme var mı diye bakıyordum foruma. Bir bu adam bir de Ledesma, Rosicky ikilisini gecelerce beklediğimi bilirim. Gelince de Misimovicin CL'de beşiktaşa çaktığı golü devamlı açıp sinir etmiştim beşiktaşlı abimleri. Yalnız Hagi'den bağımsız olarak oynadığı az sayıdaki maçlarda bir numarasını görmemiştim. Takım çok kötüydü ondan mıydı bilmiyorum ama Hagi'nin kararına çok da kızmamıştım o zaman.

İnsua ile beraber transferin son günü gelmişti. Lisedeydim o zamanlar hey gidi. Telefonlar daha internete girmiyor gündüzleri de 2 abimden bilgisayar sırası bana gelmiyordu. ben de geceleri herkes yatınca giriyor bir gelişme var mı diye bakıyordum foruma. Bir bu adam bir de Ledesma, Rosicky ikilisini gecelerce beklediğimi bilirim. Gelince de Misimovicin CL'de beşiktaşa çaktığı golü devamlı açıp sinir etmiştim beşiktaşlı abimleri. Yalnız Hagi'den bağımsız olarak oynadığı az sayıdaki maçlarda bir numarasını görmemiştim. Takım çok kötüydü ondan mıydı bilmiyorum ama Hagi'nin kararına çok da kızmamıştım o zaman.

Misimovicin GS kariyeri o donemde takimin en yuksek maasli oyuncularindan biri olarak 9 mac sifir gol sifir asistle sonuclandigindan hatirlamaman normal.

Kapalidaydim, habire kufur yiyiyordu .

Misimovicin GS kariyeri o donemde takimin en yuksek maasli oyuncularindan biri olarak 9 mac sifir gol sifir asistle sonuclandigindan hatirlamaman normal.

Kapalidaydim, habire kufur yiyiyordu .
Hatırlıyorum hocam. Son 10 yılda kaçırdığım çok az maç vardır. Ben de çok büyük hayal kırıklığına uğramıştım sahadayken. Oynadığı maçlarda hiç iyi değildi o yüzden Hagi'nin kararını gayet normal bulmuştum o zaman dedim.

Üst Alt