Misimovic'e destek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Misimovic'e destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Misimovic'e destek

oncelikle misimovic i neden kadro disi biraktigini adam gibi aciklasin hagi.basin toplantisinda soruyorla misi ile ilgili.cevap bile vermiyor...Misimovicin aciklamalarindan da kendi bile bilmiyor neden dolayi kadro disi birakildigini.. eger neden kadro disi birakildigi aciklanirsa ve hakli gorulurse biz de anlariz durumu ama yok..

ufuk ve arda demissin.Ardadan artik bu sene fayda saglayamayacagiz.ligde 5 mac oynadi. ufuk un neler yaptigini herkes biliyor.elimizde degerli bir isim varken onu harcamak cok luks bence. burada haginin milliyetciligi de olabilir..

NOT:Herkesin gorusune saygi duymalisin!!!

Arda'dan bu sene fayda sağlayamayacağız mı?

Tamam.

Hocam sana nasıl deyim, nasıl anlatayım bilemiyorum. Şöyle karsımda kanlı canlı oturuyor olsanda rahat rahat konussak. Sevmiyorum böyle uzun uzun yazmayı.

Galatasaray'ın ne hale geldiğinin farkındasın değil mi ???

Olay yenilmek falanda değil. Fenere 6 yediğimizde bile bundan iyi durumda idik. Galatasaray 'ın gelecegini yiyor adamlar. Artık heryerde (burda bile) büyüklüğümüz tartısılır olmus. Anadolu takımları artık "biz bu macı alırız" modunda cıkıyor bizim maclara. Tamamen Osmanlı nı duraksamadan gerileme dönemine geçiş zamanlarını andırıyoruz. Yeter artık yahu!

Evet aynen katılıyorum ama bu teknik direktörün kadro dışı bıraktığı bir oyuncu için destek başlıkları açıp,onu bize geri verin nidalarıyla olcak iş mi?

Yoksa destek olmamız gereken başka yerler,başka kişiler mi var ?

Evet aynen katılıyorum ama bu teknik direktörün kadro dışı bıraktığı bir oyuncu için destek başlıkları açıp,onu bize geri verin nidalarıyla olcak iş mi?

Yoksa destek olmamız gereken başka yerler,başka kişiler mi var ?

Hocam, benim amacım neler oldugunun , neler döndügünün ortaya cıkması.

Ve açık açık söyleyim, şuan kulüpte olan tüm futbolcuların gönderilmesi lazım bence. Çünkü çok büyük bir tümör/ihanet var içeriden. Ve tümörü kalıcı iyileştirebilmenin tek yolu tamamen kazımaktır.

Arda'dan bu sene fayda sağlayamayacağız mı?

Tamam.

ya arda gelse yarin her mac 5 gol atsa veya baros ayni sekilde.sezonu kurtarabilecegiz mi? hayir..sadece hedefimiz kupa.ligde is isten gecti.tarihin en kotu donemindeyiz... bari diyorum haksiz olduguna inandigim ismin , yetenekleri ve kalitesi tartisilmaz olan birinin kadro disi birakilmasi adamin sinirine gidiyor. pozisyona giremiyoruz maclari izliyorsan anlarsin..orta sahaya misimovic gibi bir ismi kazandirmanin kotulugu nedir anlamis degilim...

Hocam, benim amacım neler oldugunun , neler döndügünün ortaya cıkması.

Ve açık açık söyleyim, şuan kulüpte olan tüm futbolcuların gönderilmesi lazım bence. Çünkü çok büyük bir tümör/ihanet var içeriden. Ve tümörü kalıcı iyileştirebilmenin tek yolu tamamen kazımaktır.

Ama bu buradan olcak bir iş değil çünkü bu küçük oluşumlar zarardan farklı birşey sağlamaz.

Benim aslında konuya asıl yazış nedenim bir forum görevlisinin bu şekilde oluşum yaratması,-bir bakıma konunun altında yazan GSC haber ibaresi-bu forum bu kadar takip edilirken böyle oluşumların kötü bir izlenim yaratacağı görüşündeyim.

Misimoviçin alınması zaten hataydı,oynatılmaması daha büyük bir hata.Adnan Sezginin bu takımı ne hale getirdiğine bakmak lazım

Arkadşlar böyle şeylerin sadece anlaması kıt olan bazı kişileri yönetime karşı galeyana getirdiğinin farkında değilmisiniz gerçekten?

Ve dolayısıyla bu şekilde içten içe büyüyen ateşlerin de sadce kulübe zarar verdiğini görmüyor musunuz?

klübe bundan fazla istesende zarar veremezsin.misimovic e desteklemi klübe zarar vereceğiz.zatten içine etmişler klübün.

Öncelikle Misimovicin alınması hata felan değildi 10 numara aradıgımz bi dönemde daha iyisi gelemezdi...Eğer Misimovici haklı bir şekilde kadro dışı bıraktılarsa nedeni varsa sölesnler bizde susalım...Ama çoğu yerde geçen iddaalar da dediği gibi yenildgmz maç sonrası takım otobüsünde kahkaha atarak telefonla konusmasıysa bu konu fazlasıyla tartısılır...Misimovicn birşy yapmayacagına inanlar ne kadar zaman tanıdınzki ona Elanoya Lincolne Gökhan Zana hatta Serdar Özkan ve Ali Turana bile ondan fazla müsamaha gösterdik...Eğer Hagi daha önce Hakan Yakına yaptıgı gibi sadece takım içinde gövde gösterisi yapıyorsa hiç kusura bakmasın ÇOK SEVDİĞİMİZ HAGİYİ Dahi karşımıza alırız...

Misimovic özgürdür özgür kalacak..

Misimovic lerin futbolu engellenemez..

boşa kürek..

Mısımovıc affedılmelı.Kendını gosteremeden adama yazık ettıler hem de sebep bıle dogru duzgun bellı degıl

Sarp'in bu takima katkisi Misimovic'in 20 kati. Birini neredeyse sittir edecegiz, digeri icin neredeyse aclik grevi yapilacak.

Yeri gelince de vefa'dan bahsedilir.. Ayip, tek kelimeyle ayiptir..

Hagi'yi her ortamda savunacağım derken saçmalayanlardan biri daha.

Sarp'ın katkısı tersten, rakibe katkı yapıyor oynadığı her maç. O kenarda otursun, gollerden sonra Hagi'ye sarılsın, görevi bu olsun.

Misimovic'in katkı yapmasına müsaade etmedi ki Hagi, ne katkısı yapacak?

Atilla Altun, Hagi bugün Baros'u kadro dışı bıraksa "zaten hep sakattı, Stancu'da geldi" diye Hagi'yi savunursun.

Neill'i kadro dışı bıraksa "Zaten son senesi, hem Cana-Servet daha uyumlu" diye yine Hagi'yi savunursun.

Ama şöyle bir şey var, Hagi Misimovic'i affetmezse eğer "doğru olanı yaptı sözünden dönmedi" diye savunursun.

Eğer Misimovic'i affederse "doğru olanı yaptı kendine getirdi" diye yine savunursun.

Senin kendine has doğruların yok, sadece Hagi ne yaparsa mantığını ona sığdırmaya çalışıyorsun.

Arkadaşlar Misi'nn kesin olarak affedilmesi lazım ama Hagi'nin affedeceğini hiç sanmıyorum.Elinden gelse belki de öldürecek adamı.Misi'nin adını duymak dahi istemiyor.Bu adam total de kaç maç oynadı en fazla 8.Bu adam Türkiye'ye yeni geldi,oynarken önünde bir forvet yoktu.Misimoviç 100 bin Euro'luk bir adam değil ki nasıl hemen vazgeçelim...8 milyon Euro 'ya alınmış Almanya'da asist kralı olmuş oynadığı vasat takımı şampiyoluğa götürmüş bir adam Misi.Bosna'yı tercih etmeseydi eminim Alman milli takımında oynardı.Hagi'nin inadından vazgeçmesi lazım,yönetim suskun...Taraftar olarak bişeyler yapmamız lazım...

Kesinlikle destekleyeceğim durumdur. Ayıp ya, Hagi' yi babam kadar severim, ama bu süreci yönetemedi! Acilen çözülmesi gerekiyor bu durumun. BAM' ı sahada gördükçe sinirden duvara kafa atasım geliyor! Lanet olsun.

iyice fener taraftarına benzemeye başladık..2 yıl elanoya destek başlıkları açıldı ama adam şu an attığı gollerle zamanında bizle alay ettiğini gösterdi...her başarısız sonuçta bi kaçış arıyoruz.şimdi de misi olsaydı bunlar olmazdı modundayız.yazık.

iyice fener taraftarına benzemeye başladık..2 yıl elanoya destek başlıkları açıldı ama adam şu an attığı gollerle zamanında bizle alay ettiğini gösterdi...her başarısız sonuçta bi kaçış arıyoruz.şimdi de misi olsaydı bunlar olmazdı modundayız.yazık.

Arkadaşım Elano' nun aldığı topları görüyor musun? Son attığı golün ortasını kim yapabilir bizim takımda? Hadi onu geç Elano' nun Santos' ta oynadığı mevkide hiç bir zaman bizim takımda oynamadı! Konu gol atması mı? Son maçta Mustafa Sarp' ı izledin mi sen? Lise döneminde bir arkadaş vardı, topa vuracakken saçma sapan eller kollar açılır, denge kurulamaz, topa istediği hızı ve yönü veremezdi. Bir seferinde de top yerine kale taşlarına tekme atmış, hırsından çimleri ısırmıştı. O adamı o yaşına rağmen şimdi getirelim Mustafa Sarp' ın yerine koyalım, daha faydalı olmazsa, git o taşlarla kafamı ez benim! Ayhan ve Barış için de söyleyeceklerim var. Çocukluğumdan dönemedim daha.

Misimoviç bu ligde elini kolunu sallaya sallaya oynayabileceğini zannetti, kendisine verilen fırsatları geri tepti. Kesinlikle gönderilmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt