MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

Bilmiyorum joshua her maç geriye gidiyor hemen hemen sallanmadigi maç yok gibi
Wilder kondisyon olarak çok iyi yakalarsa acımaz

Galatasaray Düşmanlarının .........
Wilder kamyon gibi geçer üstünden diyorum. Geçen türk menajer konuşuyordu. Joshua sözleşmeye sürekli acayip istekler ekleyip adamları vazgeçirmeye çalışıyormuş. Wilder istekli ama joshua tarafı saçma isteklerle wilder tarafını vazgeçirmeye çalışıyor

Wilder kamyon gibi geçer üstünden diyorum. Geçen türk menajer konuşuyordu. Joshua sözleşmeye sürekli acayip istekler ekleyip adamları vazgeçirmeye çalışıyormuş. Wilder istekli ama joshua tarafı saçma isteklerle wilder tarafını vazgeçirmeye çalışıyor
Doğrudur benimde favorim wilder zaten

Joshua gerçekten büyük hayallerle çıktı yeni Tyson olacak filan dendi ama bağkur emeklisi klitschko haricinde 1 tane bile sağlam adamla kapismadi ve bence bilerek kaçıyor unvanı korumak için 50yasindaki adama eğer bir oyun donmediyse nakavt oluyordu fiziği güçlü yumruğu güçlü ama her izlediğim maçta hantalligi artmış gibi görüyorum eğer wilderle karsilasirsa wilder yamultabilir joshuayi çünkü adam seri

Joshua gerçekten büyük hayallerle çıktı yeni Tyson olacak filan dendi ama bağkur emeklisi klitschko haricinde 1 tane bile sağlam adamla kapismadi ve bence bilerek kaçıyor unvanı korumak için 50yasindaki adama eğer bir oyun donmediyse nakavt oluyordu fiziği güçlü yumruğu güçlü ama her izlediğim maçta hantalligi artmış gibi görüyorum eğer wilderle karsilasirsa wilder yamultabilir joshuayi çünkü adam seri

Çenesi zayıf yere bassa ne olur wilder sağlam indirsin sonra görürüz joshua yi

Wilder in çene sağlam mı ? Klitschkonun sağ direğine dayanabilir mi ? Hiç sanmıyorum.

Wilder teknik yoksunu 3 yıldızlı bir boksördür. WBC kemerini de WBC başkanı Sulaiman sayesinde almıştır.

Wilder in 40 maçlık kariyerinde Ortiz dışında hiçbir kaliteli rakip yok.

Joshua 22 maç yaptı ve yendiği rakipler :

19. maçı Klitschko

20. maçı Takam

21. maçı Parker

22. maçı Povetkin

Ayrıca Wilder guard almıyor savunma yapmayı bilmiyor. Tek planı sağ direk. Joshua gibi bir boksör sadece sağ direkle yıkılmaz.

Joshuayı yıkan adam Klitschkonun sağ direğinin ne kadar güçlü olduğunu boksu takip eden herkes bilir.

Bilmiyorum joshua her maç geriye gidiyor hemen hemen sallanmadigi maç yok gibi
Wilder kondisyon olarak çok iyi yakalarsa acımaz

Joshua hangi maçta sallandı ?

Bir tek Klitschko maçında knockdown oldu o sağ direğin nasıl olduğunu herkes biliyor.

Ortiz Wilder i ne hallere soktu. Raunt arası kurtardı Wilderi. Köşesine grogi bir şekilde gitti.

Ortiz maçındaki Wilder gibi Joshua yı hangi maçta gördün ?

19. maçı Klitschko

20. maçı Takam

21. maçı Parker

22. maçı Povetkin

Günümüzde başka kaliteli ağırsiklet var mı ?

- Fury eski Fury değil. Kilo vermesi şart.

- Wilder tekniği zayıf avuç içi yumruk atan guard almayı bilmeyen 3 yıldızlı bir boksör.

Wilder maçının şuan olmamasının nedeni Joshua nın menajeri Eddie Hearn.

Wilder in Fury i yenmesini ve gelirlerin yüksek olmasını bekliyorlar.

Joshua herkesten daha çok istiyor Wilder maçını. Haberleri takip etmeden sallamayalım.

Joshua hangi maçta sallandı ?

Bir tek Klitschko maçında knockdown oldu o sağ direğin nasıl olduğunu herkes biliyor.

Ortiz Wilder i ne hallere soktu. Raunt arası kurtardı Wilderi. Köşesine grogi bir şekilde gitti.

Ortiz maçındaki Wilder gibi Joshua yı hangi maçta gördün ?
Diilliam white povektin takam klitco bunların hepsi salladı bunu
Artık surklase edemiyor ve korkak dövüşüyor

Wilder in çene sağlam mı ? Klitschkonun sağ direğine dayanabilir mi ? Hiç sanmıyorum.

Wilder teknik yoksunu 3 yıldızlı bir boksördür. WBC kemerini de WBC başkanı Sulaiman sayesinde almıştır.

Wilder in 40 maçlık kariyerinde Ortiz dışında hiçbir kaliteli rakip yok.

Joshua 22 maç yaptı ve yendiği rakipler :

19. maçı Klitschko

20. maçı Takam

21. maçı Parker

22. maçı Povetkin

Ayrıca Wilder guard almıyor savunma yapmayı bilmiyor. Tek planı sağ direk. Joshua gibi bir boksör sadece sağ direkle yıkılmaz.

Joshuayı yıkan adam Klitschkonun sağ direğinin ne kadar güçlü olduğunu boksu takip eden herkes bilir.
Dostum 12 13 yaşından beri boks izliyorum wilder ve joshua nin bütün maçları canlı izledim
Joshua olimpiyat şampiyonlugu bile şaibe ile almış dümdüz bir boksör arkasındaki devasa destek olmasaydı şimdiye uçmuştu çoktan
Yumruk tan sadece gardını kapatarak kaçan hiçbir ekstrem hareketi olmayan kas kütlesi bir boksör
Artık vucududa elverişsiz hale geldi kas kütlesini azaltsa gücünü kaybedecek azaltmasa çabuk yorulma ile karşı karşıya kalacak

Wilder atacağı sağlam bir yumruk sonun başlangıcı olur

Joshua V Wilder maçı için :

Kimin korkak olduğunu kimin işi yokuşa sürdüğünü görelim.

Wilder Joshua ile karşılaşmayı 1 şartla kabul ediyor. Maç gelirlerinin %50 sini istiyor.

Deontay Wilder offered 50/50 split with Anthony Joshua - on one condition

Wilder %50 pay almak için hangi ciddi rakibi yendi ?

Ayrıca Joshua 4 kemer sahibi

Wilder 1 kemer sahibi

%50 - %50 pay edilemez bu karşılaşma. Söz sahibi Joshua dır çünkü 4 kemer sahibi ve Klitschko ve Povetkin i gibi 2 isim yapmış kariyerli boksörü devirdi.

Son düzenleme:
Dostum 12 13 yaşından beri boks izliyorum wilder ve joshua nin bütün maçları canlı izledim
Joshua olimpiyat şampiyonlugu bile şaibe ile almış dümdüz bir boksör arkasındaki devasa destek olmasaydı şimdiye uçmuştu çoktan
Yumruk tan sadece gardını kapatarak kaçan hiçbir ekstrem hareketi olmayan kas kütlesi bir boksör
Artık vucududa elverişsiz hale geldi kas kütlesini azaltsa gücünü kaybedecek azaltmasa çabuk yorulma ile karşı karşıya kalacak

Wilder atacağı sağlam bir yumruk sonun başlangıcı olur

Joshua kapalı guard dövüşen teknik bir boksör.

Wilder guard almayı bilmeyen teknik yoksunu bir boksördür. Avuç içi yumruk atan boksör iyi bir boksör olamaz.

Wilder Stiverne denen boksör denilemeyecek adamlarla WBC kemer koruma maçlarına çıktı. Hemde 2 kere.

Wilder i WBC başkanı Mauricio Sulaiman koruyor. 4O maçta da boksör bile denmeyecek adamlarla maçlara çıktı.

Tek ciddi rakibi Ortiz di. Ortiz maçında da Wilder in ne hallere düştüğünü tüm dünya gördü.

Üst Alt