MMA & Boks Genel Sohbet Konusu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MMA & Boks Genel Sohbet Konusu

FSNu-LMX0AA1nG4.jpg

Tony biraderim üzdü aslında iyi de gidiyordu da emekli olur herhalde bu maçtan sonra.

Oliveira'da beklenildiği üzere kazandı ama kemeri vermediler tabi. Khabib direk İslam'ı önerdi haliyle ama Conor sakatlığını atlatmışsa kemer maçını ona verirler.

Hasim Rahman Usyk, cruiserweight’e düşerse Canelo Usyk’i Yener diyordu 🤦‍♂️

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Canelo-Kovalev maçını hatırlarsan orada da puan olarak gerideydi ama sonlarda knockout gelince yırtmıştı. Canelo kendi sıkletini temizleyince biraz fantezi işlere girdi haliyle de öyle herkesi yener durumu mümkün değil kilo arttıkça yumruğun verdiği hasar aynı olmuyor.

Mike Tyson: "Kazandığım 500 milyon doları, kadınlarla birlikte yedim. Pişman mıyım, hayır. Yine olsa yine aynısını yapardım."

Mike Tyson: "Hiçbir şeyim kalmadı, her şey gitti. Bütün parayı kadınlara harcamam 15-16 yıl kadar sürdü. Çok fazla param var gibi geldi ama bitti. Çocuklarıma miras bırakmayacağım."

Maç yarın. Arabistan'da olması sebebiyle normal saatlerde izlenebilir. Joshua'nın kampını değiştirmesi artı olabilir fakat rövanşı erken aldı bir senede ne gibi değişiklik yapmış göreceğiz.

Mike Tyson: "Kazandığım 500 milyon doları, kadınlarla birlikte yedim. Pişman mıyım, hayır. Yine olsa yine aynısını yapardım."

Mike Tyson: "Hiçbir şeyim kalmadı, her şey gitti. Bütün parayı kadınlara harcamam 15-16 yıl kadar sürdü. Çok fazla param var gibi geldi ama bitti. Çocuklarıma miras bırakmayacağım."
Böyle babam olsa yolunu kestirip dövdürürüm.

Üst Alt