Modem İnternet Işığı Yardım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modem İnternet Işığı Yardım

iş bilmez müşteri hizmetlerine denk gelmişsin. tekrar arayıp dsl ışığım yanıyor ama internet ışığım yanmıyor diyin. yine aynı şekilde öterse başka birisine bağlanın illaki anlayan biri çıkar.

Dsl kablonda sıkıntı muhtemelen kabloyu değiştirirsen sorun düzelecektir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muhtemelen sorun modemin açısıyla ilgilidir. 73 derece daha sağa doğru çevirmeyi dene.

Bir diğer muhtemel çözüm ise müşteri hizmetlerini aramak arıza kaydı bırakıp ekip istemek.

Ama kablolarını kontrol etmekte yarar var ya da modemin kurulumunu tekrar yapmakta.

Muhtemelen sorun modemin açısıyla ilgilidir. 73 derece daha sağa doğru çevirmeyi dene.

Bir diğer muhtemel çözüm ise müşteri hizmetlerini aramak arıza kaydı bırakıp ekip istemek.

Ama kablolarını kontrol etmekte yarar var ya da modemin kurulumunu tekrar yapmakta.
kabloda sıkıntı olsa dsl ışığıda yanmaz.

Salak bir müşteri hizmetlisine denk gelmişsin.
Sistem kaynaklı bişeydir.
Fatura ödemediysen falan da olur.
Tekrar ara üstüne basa basa 3 modem denediğini dsl ışığının yanıp internet ışığının yanmadığını söyle.
Kısa sürede düzeltilmemesi durumunda İnternetini taşıyacagini sesin yüksek bir şekilde dile getir.
Yetkili kim varsa onu bağlayın sizle konuşmak istemiyorum da diyebilirsin. Çünkü o telefonu açanların papağan dan farkları yok.

GSCimbom mobile app

Üst Alt