# Modeste M’Bami - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Modeste M’Bami

Cevap: # Modeste M’Bami

Yönetim saçma sapan işler yapmasın,Rijkaardı getir,ardından git Mbamileri getir.Kim bu adam Allah aşkına,kaç kez izlemişlerde alıyorlar.

almeria da hiç seyretmedim,bilemiyorum performansını da...bu adam 2 yıl önce alındığına dair söylentiler çıktığında forumların coştuğu futbolcu değil mi? yanlış hatırlıyor olabilirim ama aynı adama şimdi inamoto muamelesi yapmak tuhaf;bir uçtan bir uca!

İmza an meselesi!

G.Saray yeni sezon öncesi ilk transferine çok yakın...

21/06/10 09:28

Rijkaard, M’Bami transferinde büyük mesafe katedilmesini sevinçle karşıladı. Bir aksilik çıkmasından korkan Hollandalı, hem G.Saray yönetimine hem de futbolcuya “Artık bu iş bitsin” çağrısında bulundu...

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard’ın İspanya’nın Almeira takımında forma giyen Kamerunlu orta saha oyuncusu M’Bami’nin transferinde imza aşamasına gelinmesi karşısında oldukça sevindiği öğrenildi. Yöneticilere verdiği transfer listesinde bulunan oyunculardan biri olan 27 yaşındaki futbolcuyu uzun süreden beri takip eden Hollandalı teknik adamın, M’Bami’nin savaşçı kişiliğinin takıma büyük yarar sağlayacağını dile getirdiği ve imzaların atılmasını beklediğini ifade ettiği belirtildi. Rijkaard,

bunun için de hem yönetimle hem de futbolcunun kendisiyle görüşerek, “Artık şu imzaları atın, kafamız rahat etsin. Uzatmanın bir anlamı yok” çağrısında bulundu.

Anlaşma sağlanan M’Bami’nin, kulübü Almeira ile resmi bağlarının koparmasının beklendiği, ardından Kamerunlu futbolcuyla 3 yıllık resmi sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

‘EVET’ DEDİĞİNİ DOĞRULADI

İspanyol kulübü ile geçtiğimiz sezon 1 artı 2 yıllık anlaşma imzalayan ancak ayrılmak isteyen M’Bami, Galatasaray’la anlaşmak üzere olduğunu doğruladı. İspanya ve Kamerun’da yayın yapan günlük gazeteler de dünden itibaren Sarı-Kırmızılılar’la M’Bami arasında görüşmeler yapıldığını yazmaya başladı. Basında yer alan haberlerde, iki tarafın da birbirini çok istediği ifadesine yer verildi.

‘ORTAYA BİR ADAM DAHA’

M’Bami gibi tecrübeli bir futbolcunun sergileyeceği performansla takıma büyük katkısı olacağına inandığını söyleyen Frank Rijkaard, “Bir orta saha oyuncusu daha alırsak, bu bölgede problem kalmaz” şeklinde konuştu. Yönetim, M’Bami’yle birlikte bir transfer daha yapabilmek için yoğun mücadele veriyor. Hollandalı çalıştırıcının, Sarı-Kırmızılı yönetime “2 transferden sonrası bu kadar önem taşımıyor. Yeter ki orta sahaya 2 isim alınsın ve yurt dışı kampına yetiştirilsin” dediği öğrenildi.

HTSPOR / Erhan TELLi

transfer bitmiş gibi gözüküyor ama Frei transferninde gene htsporda ortaya çıktıktan sonra yattığını unutmayalım...:)

En son 6 yıl önce sakatlanmış :)

Modeste%20M%27Bami%20-%20Player%20profile%20-%20transfermarkt.co.uk_1277114940012.jpeg

Aradigimiz zenciye su an ulasilamiyor. Lutfen daha sonra tekrar deneyin.

Izlemedim ama belki e iyi oyuncudur. Adi savasci, kendi de savasci olursa iyi olur. :)

Millet ilk msk larda ne yazıyorsa fikrini ona göre söylüyor.Mbami ye sallayan adamlar inanıyorumki hiç izlememiştir.Açıkçası bende izlemedim.Ama hatırladığım bi konu var.Yaklaşık 2 sene önce burada Mbami Galatasaray da diye bi konu açıldı ve herkes havalara uçuyordu.Tabiki bu medyayı kandırmak içindi ve başarıldı.Ne olduda 2 sene önce herkes seviniriken şimdi istenmeyen adam oldu merak ediyorum doğrusu

Millet ilk msk larda ne yazıyorsa fikrini ona göre söylüyor.Mbami ye sallayan adamlar inanıyorumki hiç izlememiştir.Açıkçası bende izlemedim.Ama hatırladığım bi konu var.Yaklaşık 2 sene önce burada Mbami Galatasaray da diye bi konu açıldı ve herkes havalara uçuyordu.Tabiki bu medyayı kandırmak içindi ve başarıldı.Ne olduda 2 sene önce herkes seviniriken şimdi istenmeyen adam oldu merak ediyorum doğrusu

Yanlış hatırlamıyorsam Takvim'de haber olmuştu.Bir kaç saat içinde rekor mesaj yazılmıştı.

Barcelon'ya karşı oynadıkları maçta izledim son zamanlarda başka maçını izlemedim. O maçta da vasat oynamıştı.

bedava yedekte de adam lazım bu adam alınırsa tek korkum yasin velilerden biri hatta 2si de gelmez korkusu..üst düzey 2 kaliteli orta saha oyuncusundan kasıt bu olmasa gerek? yedek içinse çok iyi bence

eğer sırf transfer yapmak için adam alınacaksa bunun gibi hiç alınmasın daha iyi başkan kendi diyodu kalite eksikliği olduğunu biri bana mustafa sarpla bu adam arasındaki farkı söyleyebilirmi acaba bizim mbami gibi vasat topculara değil takımın pres yükünü çekebilecek ve ayrıca top ayağına geldiğinde topu ileriye taşıyabilecek orta saha oyuncularına ihtiyacımız var

ModesteMBamiNew.jpg

Cim Bom'a Atletico engeli

Galatasaray'da yarın yapılacak kritik tüzük tadil kongresi öncesi bir bomba patlatmak için yoğun şekilde çalışmalarını sürdüren Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in, Fransa'da, Modeste M'Bami ile masaya oturduğu ve kesin olarak anlaştığı belirlendi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan haber şölye devam ediyor: "Almeria forması giyen M'Bami'nin menajeri Udo Saifert ile İspanya'da görüşen Sezgin'in, Kamerunlu futbolcunun sözleşmesindeki “1 milyon euroluk” tazminat maddesini kullanarak mutlu sona ulaşmak istediği öğrenildi. Ancak İspanya'nın ünlü kulübü Atletico Madrid'in de, geçen sezon büyük aşama kaydeden 27 yaşındaki futbolcuyu kadrosuna katmak üzere harekete geçmesi Galatasaray'ın hesaplarını bozdu.

Atletico Madrid'in, 2 yıllık daha sözleşmesi bulunan Modeste M'Bami için bonservis pazarlıklarını 4 milyon eurodan başlatan Almeria'ya cazip bir teklif yaptığı kaydedildi. Atletico'nun, Almeria ile el sıkışmasına karşılık M'Bami ile anlaşan Adnan Sezgin'in bunu koz olarak kullandığı ve çalışmalarına devam ettiği vurgulandı.

Bu arada Atletico Madrid'in, Galatasaray'ın da gündemine gelen Tiago'yu yeniden kiralamak için Juventus'la anlaşması halinde M'Bami defterini kapatabileceği ortaya çıktı. İspanyol ekibi, Tiago için Juventus'la el sıkışırsa, Aslan'ın M'Bami'yi almak için önünde engel kalmayacak."

Kaynak: Milliyet

Üst Alt