Modeste Resmen Köln‘de! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Modeste Resmen Köln‘de!

Arkadaslar iyi guzel diyorsunuz da , bence bu konu ozelinde mantikli degil dedikleriniz

Koln eger alabiliyorduysa sezon basinda neden almadi ?

Geçen gün söylediğim gibi A.Albayrak yine çıkıp düpe düz taraftara yalan söyledi hani Çin kulübü faks çekip sizi yakarız demişti ? ne yani koskoca Galatasaray takımının gücünün yetiremediği adamı Köln mü güç yetirebildi ?

Ne oldu o Çin kulübü Köln 'nün başını mı yakacak şimdi ?

Vallahi ben Modeste 'sinde değilim işin dünya üzerindeki tek forvet Modeste değil. Modeste olmadı X olur o olmazsa Y olur vallahi transferinde değilim

-Adamlar forvet almayı beceremediler
-Elimizdeki gol kralı forveti (araplardan kazık yiyen ilk takım olarak) sattılar
-Sonra taraftarın gözünün içine bakarak 2 forvet alacağız dediler
-1 tane bile forvet almayı beceremediler
-Geçtiğimiz günlerde aradan aylar geçmiş olmasına rağmen çıkıp "Gomis şunu yaptı" "Bana Gomis 'i anlatmayın" gibi açıklamalarla kendisini küçük düşürdüler
-Biz bir şanssızlık yaşadık Modeste transferinde Çin kulübü bizi tehdit etti dedikten sonraki günü Modeste 'yi Köln aldı bedelsiz olarak
-Ve aynı günlerde A.Albayrak utanmadan ben V.Love 'ı alacaktım bana aldırmadınız diyebildi ...

Vallahi Dursun ne kadar yalancıyla benim gözümde A.Albayrak da o kadar yalancı bundan sonra

Ama suç A.Albayrak 'ın vizyonsuzluğu değil kesinlikle zaten herkes biliyordu bu adamın tek başına bu işin altından kalkamayacağını adım gibi eminim bu göreve geldiğinde kendisi de biliyordu yapamayacağını. Senin yapabileceğin iş hadi koçum aslanım benim diye futbolcularla takımla uğraşmak. Asıl suç tek başına bu görevi A.Albayrak 'a emanet eden Mustafa Cengiz yönetiminde. Transferde tüm yetkili A.Albayrak 'a ver, takım ile ilgili en ufak bir çaban olmasın tüm yükü Fatih Terim 'e yık sonra mikrofon gördüğün her yerde " UEFA bize ceza verecekti sayemizde vermedi" de ulan aradan sene geçti sene Allah aşkına savunacak başka bir konu bul kendine biz sıkıldık sen sıkılmadın mı aynı hikayeyi anlatmaktan

Benim asıl canımı yakan Mustafa Cengiz 'in bu kadar silik kalması sürekli papağan misali aynı şeyleri tekrarlaması
Benim canımı yakan A.Albayrak 'ın defalarca taraftarın gözünün içine bakarak yalan söylemesi
Benim asıl canımı yakan koskoca Galatasaray yönetiminin senelerdir vasıfsız / vizyonsuz adamların elinde olması

Mustafa Cengiz 'in de A.Albayrak 'ın da hep destekçisiydim hep savunucularıydım artık beni bile isyan ettirdiniz. İnşallah o yalan söylediğiniz taraftar, inşallah o yönetmeyi beceremediğiniz sürekli aynı laflarla oyalamak istediğiniz Galatasaray taraftarının öfkesinde boğulursunuz ...

Arkadaslar iyi guzel diyorsunuz da , bence bu konu ozelinde mantikli degil dedikleriniz

Koln eger alabiliyorduysa sezon basinda neden almadi ?
O an için var olabilir dava olayı. Ama herşeyle anlaşmış olduğun bedavaya alabileceğin adamla niye kontağı kesersin ki?
Koln takipçisi olmuş meselenin. Biz ise kolordu komutanlığı bizim, millet bahcesi sizin gezintideyiz.

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O an için var olabilir dava olayı. Ama herşeyle anlaşmış olduğun bedavaya alabileceğin adamla niye kontağı kesersin ki?
Koln takipçisi olmuş meselenin. Biz ise kolordu komutanlığı bizim, millet bahcesi sizin gezintideyiz.

[D. A] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir kere o an kesin dava olayi ciddiydi ki koln almadi . Su ana gelirsek , adam belki koln u tercih etti , her detayi bilemeyiz

Insan bu yani . O veya bu sebeple almanyaya gitmek istemis olabilir eski kulubune

Modeste gel floryada antreman yap sorunun cözülünce alacagiz seni deselerdi yazin bu adam aninda gelirdi istanbula ve su an belese almistik...10-15 milyon euro kar yapmistik yani...böyle bir firsati degerlendiremediler resmen göz göre göre

Adam Florya'ya kadar gelmiş yahu, bunu bizzat başkan açıkladı diye hatırlıyorum. O zaman Köln ortada olan diğer teklifler ile baş edemeyeceği için alamazdı. O zaman bizim dışımızda Dortmund ve Frankfurt takımları da ilgilendi. Köln tamamen akıllıca davranıp olayın takipçisi olduğu için, oyuncuyu ortada bırakmadığı için kapmış gibi görünüyor. Açıklamalar da bu yönde, Modeste kendisi de açıklamış Köln takımı sahip çıkıp ortada bırakmadığı için minvalinde.

Dny982DW0AAMOea.jpg

Adam Florya'ya kadar gelmiş yahu. O zaman Köln ortada olan diğer teklifler ile baş edemeyeceği için alamadı. O zaman bizim dışımızda Dortmund ve Frankfurt takımları da ilgilendi. Köln tamamen akıllıca davranıp olayın takipçisi olduğu için, oyuncuyu ortada bırakmadığı için kapmış gibi görünüyor.
Üstelik birde floryaya kadar gelmis adam...valla saka gibi ya belese alsan 2-3 sene sonra 10-15e baska biryere okutsan sifirdan bu kadar kar yapacaktik, atacagi golleri saymiyorum bile...resmen ahmaklik baska birsey degil

Üstelik birde floryaya kadar gelmis adam...valla saka gibi ya belese alsan 2-3 sene sonra 10-15e baska biryere okutsan sifirdan bu kadar kar yapacaktik, atacagi golleri saymiyorum bile...resmen ahmaklik baska birsey degil
Maalesef öyle. Peşini bırakmayan takım muhtemelen çok uygun şartlara kaptı adamı, en azından açıklamalar öyle gösteriyor. Ben Modeste olsam beni sorunlara rağmen resmiyete dökemese bile ortada bırakmayan takıma giderim, üstelik kolaylık da sağlarım.

Sağlık olsun, ortamlarda FFP yüzünden oyuncu alamayız diye sıkmaya devam. Muhtemelen bonservis olayı olmayan böyle adamları kapmak hem racona hem de FFP kurallarına ters. Rakiplerimize ayıp da olabilir, o da ihtimaller içinde.

Abv bu yönetimden bir bok olmaz transfer konusunda.
Bir de hedefimiz dünyadan büyük diyoruz ya kendi kendimizi kandırıyoruz

Modeste gel floryada antreman yap sorunun cözülünce alacagiz seni deselerdi yazin bu adam aninda gelirdi istanbula ve su an belese almistik...10-15 milyon euro kar yapmistik yani...böyle bir firsati degerlendiremediler resmen göz göre göre
Ben de buna benzer mesaj atmistim. Gidip kulubuyle orta yol bulunabilirdi. Mesela Modeste bize atardi ve dava Cin kulubu lehine sonuclansaydi 1 milyon veya 1.5 milyon gibi tazminat oderdik. Bir nevi 1 yillik kiralardik. Adamlarda zaten oynamayacakti.

Üst Alt