GSC Scout - # Mohamed Elneny | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sene sonunda orta sahamıza gelecek Mısırlı. Arsenal, Basel'den 2 sene evvel almıştı ama bir türlü beklenen etkiyi yapamadı. Bu sene genelde Avrupa ve Kupa maçlarında oynadı. Sene sonunda bana göre ayrılacak gibi gözüküyor.

Henüz 26 yaşında olması,Arsenal gibi tecrübe yaşaması,Müslüman bir oyuncu olması sebebi ile hem kendisi hem bizim için ideal bir transfer olur. Mümkünse Dünya Kupası başlamadan işi bitirelim, çünkü piyasası yükselebilir. Gruptan çıkmaya adaylar.

Mohamed Elneny - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

YouTube

Tolga Ciğerci 'nin daha dengeli , 30 maç kadar EPL görmüş versiyonu desek yanlış olmaz sanırım Geçiniz ....

Fernando 'nun yanına 2. bir önlibero almaya gerek yok bence alacak olsak bile en az Fernando kadar kaliteli , komple bir orta saha oyuncusu olması gerekir ...

şuanki ortasahamızda as kadro oynayabilecek bir isim. son senesi hariç iyi oyunlar çıkartıyordu. Arsenalde EPL de oynayabilen herkez TSL yi sallar.

Şu an tam ihtiyacımız olan 6 numara.

Arsene Wenger reis hala takım başında olsaydı Fatih Hocam bağlantıları ile çözerdi bu transferi kiralık falan.

Burada yazıldığı kadar kötü bir futbolcu değil. Belki Arsenal seviyesi için yeterli olmayabilir ama bizim ligde iş yapacağını düşünüyorum. Top tekniği ve pasları bir ön liberoya göre oldukça iyi. Bu konuda Fernando'nun önünde olduğunu söylebilirim ancak kesicilik konusunda onun kadar iyi sayılmaz. Bu tabi kötü olduğu anlamına gelmiyor. Wenger genelde pasa dayalı oyunu tercih ettiği için ön libero mevkisinde kesicilikten ziyade öncelikle top tekniği ve paslara önem verirdi. Fatih Hoca da pas ve hücumu seven bir teknik direktör. O nedenle Elneny'nin bizim oyun sisteminde başarılı olacağını varsayıyorum.

ismi geçmeye başlamış. Bakayoko ismi geçtiği için biraz gölgede kalıyor ama yerden yere vurulacak bir isim kesinlikle değil.

Üst Alt