Monaco, Falcao İçin Bonservis Almadığını Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Monaco, Falcao İçin Bonservis Almadığını Açıkladı!

@Musap Aydinli olur mu öyle şey reis Monaco-Kap açıklaması filan koskoca A spor'dan Akşam gazetesinden daha mı iyi bilecek ?

9 mil.€ yıllık ücret ödeyecekmişiz bir de bonservis vermişiz Monaco-Kap açıklaması filan yalan söylüyor, Akşam gazetesi ve A spor muhabirleri Falcao imzayı atarken oradaydı ya ! tüm detayları herkesten daha iyi biliyorlar

allah hepsini bildiği gibi yapsın, hepsi Galatasaray düşmanı, o ezik şikecilerede acıyorum artık rakibimiz değilsiniz artık

Garry rodriguesi satan kulüp transferdeki tüm usülsüzlükleri 1.ağızdan açıklamasına rağmen hiçbir yaptırım olmadı...Bir de üstüne bu yüzsüzler falcoaya bonservis verimemesine rğmen verilmiş gibi tantana yaptılar..Ciddi anlamda karaktersizlik haysşyetsizlik şerefsizlik görüyorum..
Zaten malum taraftarın karaktersizliği şike sürecinde de net ortaya çıktı adım gibi biliyordum 3-4 sene sonra o kepazelikleri unutup millete şikeci diye saldıracaklarını

Üst Alt