GSC Scout - #Mounir Chouiar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout #Mounir Chouiar

Malatyaspor'da kiralık oynayan 99 doğumlu Fransız kanat. Fransa alt yaş kategorilerinde milli de olmuş.

Dijon salmayı düşünürse kendisi gelecek sezon için fırsat transferidir, yeteneği çok belli. Tek kötü yanı Fas asıllı olması.

İzlemedim izlemek ıstiyorum malatya da oynuyor mu sürekli? Seneye büyük takımlar arasında kapışma olacak yeni oyuncu sanırım bakalım . Çok yüksek fiyatlara karşıyım.Biraz irkçılık sezdim yalnız =) şaka bi yana Fas diyince bi duraksıyorum Belhandadan dolayı yoksa millet ile hiç bir bilgim yok.

Malatyaspor'da kiralık oynayan 99 doğumlu Fransız kanat. Fransa alt yaş kategorilerinde milli de olmuş.

Dijon salmayı düşünürse kendisi gelecek sezon için fırsat transferidir, yeteneği çok belli. Tek kötü yanı Fas asıllı olması.

(n):cıkcık:

Çuvalla potansiyel var bu herifte ama işlemesi ve psikolojik olarak ehlil etmesi ciddi iş. 11+5'e geri dönülünce kanatlarda rekabet oluşması adına Paris banliyölerinde büyümüş göçmen çocuğu bu tip top cambazlarından her daim en az 1 adet olmalı kadromuzda. Tercihen iki tane olsun bu herifler orta sahaya da çevrilir

Ama Feghouli Belhanda gibi kart halleri değil genç hallerini diyorum tabii

Önce mümkünse 2-3 tane 25-26 yaş civarı olgun topçu alalım. İşleyip potansiyele ulaştıracaz derken herşeyden kopuyoruz

bizim bruma'ya benzetiyorum. Çok kolay adam geçiyor ama oyun bilgisi ve oyun konsantrasyonu çok zayıf. Sağlam bir işleme yapılması lazım

terim eskiden yapardı ama bugün oyuncu geliştirmekten çok hatasız oynayan oyuncu istiyor. En ufak hatasında hemen kesip atıyor oyuncuyu

Üst Alt